phototrans.pl: t.alloy

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
t.alloy

phototrans.pl: t.alloy

Post by t.alloy » 15 Aug 2017, 21:35

Image
Jest to moje drugie podejście. Od kilku lat interesuję się komunikacją miejską, szczególnie w KZK GOP z którego usług korzystam na co dzień. Od dawna przeglądam fotogalerię oraz forum poszukując tematów związanych z moim regionem. Postanowiłem więc, że warto byłoby dodać coś od siebie.
Date: 2017-8-15
Number: 1210
Description: MAN NL323 Lion`s City wyjeżdża z dworca w Tarnowskich Górach.
stawowczykuba
Posts: 37
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: phototrans.pl: t.alloy

Post by stawowczykuba » 16 Aug 2017, 07:43

Kadr wcale nie najgorszy, prawidłowa, nieprzesadzona obróbka oraz dobra jakość zdjęcia. Poprzednia kandydatura też się wyróżniała od pozostałych poprawnym kadrem, obróbką itd. Jednym słowem widać, że chłop wie co robi ;) Moim zdaniem nie zaniżyłby poziomu fotogalerii :)
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: t.alloy

Post by egon » 16 Aug 2017, 22:38

Zgadzam się z opinią Jakuba. Bardzo dobra dbałość o szczegóły, nawet ten znak w piętnastym planie po lewej stronie nie jest obcięty. Z zagranicy dostają konta knociarze, a z Polski porządny fotograf nie. Jak sami siebie nie będziemy szanować, to nikt nas nie będzie szanował.
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
kjacobson
Posts: 214
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: t.alloy

Post by kjacobson » 21 Aug 2017, 10:55

Zdjęcie może i ok, ale wolałbym zobaczyć coś nie z pętli i nie z dworca autobusowego. A kolegę Egona, no prosiłbym jednak o powstrzymanie się od komentów o knociarzach z zagranicy, przy okazji zachęcam do pochylenia się nad własną twórzością ;)
Administrator

Decision

Post by Administrator » 21 Aug 2017, 11:00

User was denied
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: t.alloy

Post by egon » 21 Aug 2017, 19:48

kjacobson wrote:A kolegę Egona, no prosiłbym jednak o powstrzymanie się od komentów o knociarzach z zagranicy
Jasne że nie wszyscy, np. kolega HKN jest świetny. Ale wielu jest wciąganych za uszy na siłę, a potem wrzucają takie knoty, jakich nawet ja nie robię.
kjacobson wrote:przy okazji zachęcam do pochylenia się nad własną twórzością ;)
Cóż, z wiekiem mój wzrok ani kondycja się nie poprawiają, jest wręcz odwrotnie. Ale staram się jak mogę. A na wskazówki i porady zawsze do każdego stoję otworem ;)
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
Post Reply