phototrans.eu: karolkoronowski

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
karolkoronowski

phototrans.eu: karolkoronowski

Post by karolkoronowski » 19 Sep 2017, 02:56

Image
Witam. Chciałbym z całego mojej duszy przeprosić za moją Wielką popisowe w stylu trzody, którą nawywijałem w postaci odgrażania się do Admina, że go podam do sądu tylko dlatego, że mnie zbanował na TWB, dało mnie to dużo do myślenia, że jestem kompletnym idiota by się zniżyć do takiego celu by go obrazić, z całego serca chciałbym przeprosić Administrację za zaśmiecenie Fotogalerii syfem odpadów nie udanych knotów. Bo zrozumiałem już zbyt późno, że naśmieciłem moim bajzlem tylko dlatego, że sam go nie umiałem posprzątać, i z tego powodu dostałem bana za pyskówki na GG oraz za popisowe odgrażając sie sądem, Przyżekam że tego już więcej nigdy nie zrobię i nie będę zastraszał wszystkich tylko dlatego, że miałem ból dupy z powodu moich głupich urojeń, bo nie umiałem się wybronić przed trollowaniem, które każdy ma opcykane w jednym kciuku. Przyrzekam poprawę restrykcji dodawania zdjęć poprawnie oraz będę ciężko odpracowywał mój powrót na TWB robiąc wszystko by nie spaskudzić mojej reputacji nie jestem pępkiem świata i to w ogóle cud, że Admin się na de mną zlitował rok temu, jednak zawiodłem Admina i nie mogę mu pokazywać siebie od złej strony, tylko moim zadaniem jest zdobyć priorytet na TWB nie osiągalny, odwracając grzechy w dół i łapiąc plusy w Górę, przepraszając i Klęcząc i błagając Admina o wybaczenie, proszę mi wybaczyć za nękanie i za wszystko i za odgrażanie się! Zapewniam, że to już mój ostatni raz, kiedy się zniżyłem do takiego poziomu! Przyrzekam, że Poprawa będzie lepsza i że Karol, którego macie jest chłopakiem, a nie Karoliną! Przepraszam!
Date: 2017-6-15
Number: 10114
Description: Gdynia, Plac Konstytucji - Dworzec Główny PKP. Autosan z PKS Elbląg kończąc kurs zatacza się w kierunku peronów jak i również dla PKS`u - Kurs pośpieszny na trasie Ornęta-Pasłęk-Elbląg-Gdynia, Uszanowanie dla kierowcy!
Administrator

Decision

Post by Administrator » 21 Sep 2017, 21:24

Ignored
Post Reply