phototrans.eu: karolkoronowski

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
karolkoronowski

phototrans.eu: karolkoronowski

Post by karolkoronowski » 24 Dec 2017, 04:13

Image
Witajcie

W końcu zrozumiałem że źle czyniłem, jednak za późno, choć z czasem jest przebaczenia czas

Błagać o przebaczenie muszę poprosić Głównego Admina TWB, którego nie umiałem docenić za to, co dla mnie robił przez okres 2 lat dlatego z całej mojej szczerości chciałbym przeprosić za odgrażanie się w postaci sądami za nękanie użytkowników fotogalerii oraz za to, że narobiłem takiego syfu w komentarzach, że nie dało się tego już po prostu czytać, z nadzieją na ostatnią szanse w życiu uczestniczenia na TWB Jestem świadomy tego, że będę stosować się do wszystkich panujących zasad na TWB oraz zamieniać z opinii negatywnej na opinie pozytywną przeprosić chciałem załogę TWB za odstawienie popisówy pyskując do Admina Krystiana Jacobsona oraz za zamieszanie Szeryfa i innych Adminów w załodze TWB przyrzekam, że nie będę poruszał spraw z Grudziądzem oraz życzyć chciałbym Najlepszych wigilijnych potraw na stołach rodzinnych życzyć oraz szczęśliwego nowego roku 2018.
Date: 2017-12-13
Number: 2934
Description: Macclesfield Dworzec Autobusowy, Portret ruchomych pojazdów wieczorem Wypożyczony przez Arriva Cheshire w Macclesfield 2934 od Arriva Manchester udaję się w stronę miasteczka Bollington, przez którą przewiezie pasażerów w dolinie Tytherington na obsadzie linii nr 10 przez urząd miejski w Cheshire pod operatorem przewozowym Arriva North West marki Sapphire.
Administrator

Decision

Post by Administrator » 16 Jan 2018, 17:10

User was denied
Post Reply