phototrans.eu: karolkoronowski

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
karolkoronowski

phototrans.eu: karolkoronowski

Post by karolkoronowski » 18 Jan 2018, 06:19

Image
Witam. Pragnę istnieć na TWB z całej mojej duszy, Ubłagając Admina muszę!!!

Po pierwsze : Uświadomiłem sobie że zastraszając Admina w jednej chwili nie pomyślałem że popełniłem bład wyjeżdżając z tą chorą odzywką o sądach tylko dlatego że było i jest to moją głupotą za której nie pomyslałem jaki to może być grzech sumienny by zniżyć sie do takiego stopnia, Panie Adminie Tomku! Przepraszam Pana!! Nie doceniłem pana wszystkiego co pan dla mnie zrobił ;( !!!

Po drugie : Konto na TWB nie jest po to żeby je usuwać lub doszczętnie banować, Jest po to żeby nauczyło człowieka zdrowego rozsądku! Póki człowiek nie zrozumie swoich błędów raz na zawsze to nigdy nie wróci na to samo forum na którym kiedyś istniał, Po prostu trzeba zrobić jeden podstawowy Gzyms pod którym jest naszlifowane słowo boże `` Ojcze nasz któryś jest w niebie święć się imie twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi, chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom, i nie wódź nas na pokuszenie ale nas zbaw ode złego Amen, Poświęcenia mnie na solidnego człowieka ma dokonać Ksiądz Wikary Robert Chojnicki, bez ksiendza Mrozarda.

Po trzecie : Ofiarujac miłość do matki boskiej Te-Wu-Bowskiej, chciałbym prosić : Matko Tewubowska częstochowska bardzo proszę porozmawiaj z Ojcem Naszym który jest w niebie żeby zlitował się i żeby raz na zawsze wybaczył mi moje grzechy, Pan bóg we mnie wierzy, bo ja Karol Piękny chłopiec, Nie jestem podobny do Rolewskiego i co jest kłamstwem Jasina z Grudziądza, przyżekam ci mamo nie jestem
głupcem, mam dziewczyne obrazek wyśle ci na Facebooka tobie tato tęż wyśle selfie z moją dziewczyną!

Po Czwarte : Do Armii TWB już tak na poważnie Decydując się do sedna sprawy zrozumiałem że nie wolno popełniać tych samych błędów i że trzeba trzymać sie ostro reguł i nie wolno rozchrzaniać tego co kiedyś było dobre, bo to co zostaje zmielone to tego już nie idzie przerobić w żywe zwłoki na pokarm dla czarnych kotów dolewanych z piwem.

Po piąte i ostatnie : Przepraszam Admina za wszystko co go przeze mnie spotkało, Ojcze! Przepraszam cie Karolek już zrozumiał że jest tylko jeden i że żaden rolewski go nie podrobi!! : Dawida Rolewskiego cały czas Mamy pod opieką miłosierdzia bożego, Dawid Rolewski wyrzekł się Mohameda, ale na szczęśćie powrócił już na właściwe tory i jest katolikiem na nowo.

Przepraszam Adminie!! Bóg Zapłać!!
Date: 2018-1-7
Number: 15303
Description: Southport, Lord Street. Jedną z Pierwszych miejscowośći w Merseyside z wyjątkiem Crossens które jest na pierwszej pozycji w postaci Pętli Autobusowej na Rondzie, Za Crossens jest już tylko Miejscowość `` New Fleetwood która jest już częśćią Lancashire `` w Tle Zeszłoroczna Scania N250UD z Nadwoziem Karoserii Alexander Dennis Enviro 400 MMC dedykowana flota dla trasy X2 Liverpool-Preston przez Bootle i Southport. Dlaczego wymieniam tą flote? Przypadła mi do gustu a podkreślając urode nowej karoserii można to dopisać do bazy w postaci nowego typu autobusu z nadowziem Angielskim, Scania N250UD / Alexander Dennis Enviro 400 MMC z dostawą dla Stagecoach Merseyside & South Lancashire w zajezdniach w Preston i Chorley które podlegają pod tego samego przewoźnika, natomiast Stagecoach Merseyside jest już inną tożsamośćią firmy, Dlatego że kierowcy upominają się o to by nie mylić Stagecoach Merseyside & South Lancashire (potocznie Stagecoach Lancashire) ze Stagecoach Merseyside z Liverpoolu (jeszcze dokładniej największa siedziba mieść sie w Birkenhead) - Zdjęcie wykonane przeze mnie tylko i wyłącznie dla współpracy z TWB a nie Flickr!!
Administrator

Decision

Post by Administrator » 18 Jan 2018, 11:44

User was denied
Post Reply