phototrans.eu: wewekofficial

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
wewekofficial

phototrans.eu: wewekofficial

Post by wewekofficial » 01 Jun 2018, 13:28

Image
Składam drugą prośbę o przyjęcie. Poprzednia od trzech miesięcy nie spotkała się z reakcją ze strony Ojca Ojca, dlatego też ponawiam prośbę.
Chciałbym dołączyć do grona MKMów udzielających się na Fotogalerii, ponieważ interesuję się komunikacją miejską i mam dość bogaty zasób zdjęć, które mógłbym opublikować, wliczając w to wnętrza i pulpity pojazdów. Zadbałbym ponadto o rozbudowanie bazy, ponieważ wiele pojazdów nie ma w mojej opinii dostatecznej dokumentacji w postaci zdjęć.
Date: 2018-6-1
Number: #002
Description: Stalowa Wola, zajezdnia MZK. Spotkanie (prawie) wszystkich pokoleń aktualnej floty MZK: Jelcze 120M #002 i #098, Lionsy #024 i #021, Gnioty #008 i #009 oraz NL222 #011. Brakuje tylko PR-ki (która nadal stoi, chociaż nie wygląda za dobrze) oraz Midibusów Autometa (z których jeden stał na pętli w Rozwadowie, drugi jeździł na "szóstce"), Salusów i Mastero (jeździły na 6, 8 i 10) i tzw. przez kierowców "kebaba" (czyli oczywiście Karsana #027), który później był oglądany w niewiadomym celu przez władze MZK. Z góry przepraszam za ucięty dach stodwudziestki, nie zauważyłem tego wcześniej.
wewekofficial
Posts: 7
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Nisko
Contact:

Re: phototrans.eu: wewekofficial

Post by wewekofficial » 22 Jun 2018, 20:03

Myślę, że temat do zamknięcia, bo jak widać, dostałem konto, za co serdecznie dziękuję.

Notabene, nie przyszło mi powiadomienie mailowe i zauważyłem to dopiero dzisiaj.
Post Reply