phototrans.eu: remaj12

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
remaj12

phototrans.eu: remaj12

Post by remaj12 » 12 May 2019, 13:22

Image
Szanowna Administracjo,

zwracam się z uprzejmą prośbą o akceptację mojego wniosku o rejestrację. Zdjęcia, które wykonuję mają w głównej mierze "zachować" otaczającą nas rzeczywistość dla przyszłych pokoleń, ale i nas, którzy - mam nadzieję - miło będziemy wspominać minione czasy, które wspólnie staramy się uwieczniać na fotografiach. Galeria phototrans.eu jest chyba największą i najlepiej zorganizowaną galerią transportową - tak przynajmniej mi się wydaje. Mimo tego zdarza się, że część pojazdów posiada niewiele zdjęć lub tylko z krótkich okresów ich eksploatacji. Chciałbym móc dołożyć swoją "cegiełkę" do całego dorobku Państwa serwisu. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze wiele pracy przede mną i nie prędko zbliżę się jakością moich zdjęć do pięknych fotografii wykonanych przez innych użytkowników oraz Szanowną Administrację. Nie mniej cenię sobie konstruktywną krytykę i chcę się rozwijać w dziedzinie fotografii, którą zupełnie amatorsko zajmuję się od kilku lat. Mam nadzieję, że moja prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona.

z wyrazami szacunku
Remigiusz Majewski
Date: 2019-5-8
Number: 805Na-262+805NaD-263
Description: 8 maja 2019 roku - Toruń, ul. Wały Generała Sikorskiego - duet Konstali o numerach 262 i 263 obsługujących linię nr 5, przejeżdża wzdłuż rozkopanej ulicy, na której w ów dzień po zakończeniu porannego szczytu komunikacyjnego rozpoczęły się prace budowlane. To prawdopodobnie ostatnie zdjęcie tramwaju w tym miejscu przed oddaniem wyremontowanej trasy, które planowo nastąpi za nieco ponad rok. Ostatni tramwaj przejechał tędy następnego dnia nie później niż o 04:30, kiedy to nastąpiła zmiana organizacji ruchu tramwajów na czas remontu.
remaj12
Posts: 1
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: phototrans.eu: remaj12

Post by remaj12 » 23 May 2019, 16:38

Szanowna Administracjo,

serdecznie dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mego wniosku. Mam nadzieję, że nie nadaremno została dana mi szansa by dzielić się z szanownym gronem użytkowników oraz twórców galerii swoimi skromnymi i prostymi zdjęciami. Postaram się, aby kolejne zdjęcia były coraz lepsze za sprawą słów konstruktywnej krytyki innych bardziej doświadczonych fotografów, o które proszę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za dołączenie mnie do tego zacnego grona.

z wyrazami szacunku
Remigiusz Majewski
Post Reply