phototrans.pl: gekon64

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
gekon64

phototrans.pl: gekon64

Post by gekon64 » 13 Jun 2019, 20:50

Image
Szanowna Administracjo.

Chciałbym otrzymać konto w fotogalerii, ponieważ chcę uwiecznić znikające z ulic Białegostoku MANy NG312 oraz Jelcze. Również chciałbym na bieżąco aktualizować galerię nowymi aktualnymi zdjęciami różnych pojazdów. Fotografuję jak na razie tylko w Białymstoku, lecz myślę, że może się to rozszerzyć do innych miejscowości w województwie Podlaskim. Czasami wyjeżdżam za moje województwo do innych miast i również fotografuję tamtejszą komunikację miejską. Należę do Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku przez co mógłbym dokonywać fotorelacji z remontów klubowych autobusów lub nawet przejażdżek i wycieczek.
Date: 2019-6-13
Number: 891
Description: Białystok, ul. Towarowa. Jeden z bardziej zadbanych MANów NG312 uchwycony chwilę przed skrętem na pętlę Towarowa. Ilość tych MANów na ulicach naszego miasta niepokojąco maleje. Ostatnio został odstawiony #888, ponieważ uznano, że nie warto remontować w nim kratownicy. Natomiast niedawno po naprawie głównej na ulice miasta wyjechał #889. Aktualnie taką naprawę KPKM prowadzi przy #895 do którego wstawiają wyremontowany silnik z #888 oraz prowadzą remont kratownicy. Pozdrowienia dla kierowcy, który chwilę po zrobieniu zdjęcia pomachał do mnie ;)
Post Reply