phototrans.pl: jjaroszek

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
jjaroszek

phototrans.pl: jjaroszek

Post by jjaroszek » 08 Sep 2019, 20:29

Image
Dlaczego ? Chciałbym, aby ludzie z całej Polski mogli zobaczyć tabor autobusowy z mojego miasta, gdyż na prawdę jest co oglądać. A poza tym szukam platformy która w końcu nie będzie psuła jakości wykonywanych zdjęć. Krótko mówiąc: chcę się dzielić moją pasją z innymi
Date: 2019-8-29
Number: #382
Description: Jelcz PR110M CNG #382 z roku 1991 dojeżdża do wiaduktu łączącego ulice Siemiradzkiego i Zana. Obsługuje on dziś jedną z najtrudniejszych linii z przemyskiego MZK - linię 14. Zaczyna ona swój kurs na bazie znajdującej się przy ulicy Lwowskiej. Następnie ulicami Zana i Mickiewicza dojeżdża do ścisłego centrum miasta. W dalszą podróż udaje się przez Jagiellońską, most im. Orląt Przemyskich, 3-go Maja, Lelewela, Paderewskiego (obsługując jedno z największych osiedli - Os.Kazanów). Następnie odbija do Wysockiego w części miasta nazywaną Lipowicą, aby następnie dojechać do pętli końcowej znajdującej się na samym końcu Wysockiego oraz miasta - Wysockiego Obronna. Czasami wariantowo jedzie dalej do podprzemyskiej wsi Ujkowice.
Post Reply