phototrans.pl: obywatel_obywatel

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
obywatel_obywatel

phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by obywatel_obywatel » 09 Jan 2020, 18:58

Image
Jestem miłośnikiem komunikacji miejskiej od dobrych kilku lat, a od około trzech lat także robię zdjęcia autobusom. Mam duże zbiory zdjęć, więc bardzo chętnie bym się nimi podzielił na łamach tej strony. W przypadku otrzymania konta na tej stronie będzie dla mnie motywacja do robienia jeszcze większej ilości zdjęć, jednocześnie do podnoszenia swoich umiejętności w dziedzinie fotografii.
Date: 2019-9-24
Number: #3058
Description: Słupsk, ul. Hubalczyków. Pierwsza Scania pod względem numeru taborowego, będąca jednocześnie jedną z dwudziestu obecnie posiadanych Scanii Citywide napędzanych olejem napędowym przez MZK Słupsk pędzi jako "15" w kierunku krańcówki "Szpital". Owe pojazdy najłatwiej spotkać obecnie na dwóch z trzech priorytetowych linii w Słupsku czyli "15" i "16".
User avatar
rafix461
Posts: 42
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by rafix461 » 10 Jan 2020, 08:43

Haha, no nie wierzę, któż to chce konto :D . Chcieć tylko możesz, bo takim knotem i tak się nie dostaniesz ;). Za ten 5-letni spam pod zdjęciami należy ci się tylko ban na pisanie komentarzy. Nie ma to jak za grzeczną odmowę dalszej pomocy nastawić się przeciwko komuś, kto ci pomagał i na własną rękę próbować się dostać, będąc z góry przekreślonym :lol: .
Post Reply