phototrans.pl: obywatel_obywatel

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
obywatel_obywatel

phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by obywatel_obywatel » 12 Jan 2020, 16:27

Image
Jestem miłośnikiem komunikacji miejskiej od dobrych kilku lat i mniej więcej tyle samo fotografuję autobusy. Mam duże zbiory zdjęć, więc z olbrzymią przyjemnością się nimi podzielę na łamach tej strony. Jeżeli otrzymam tutaj konto, będzie dla mnie to duża motywacja do robienia jeszcze większej ilości zdjęć, jednocześnie do podnoszenia ich jakości.
Date: 2019-11-1
Number: #3038(#1479)
Description: Słupsk, ul. Zachodnia. #3038 według ZIM-u, a #1479 według MZK pokonuje ostanie metry w drodze do przystanku "Nowy Cmentarz" jako linia specjalna "63" w trakcie Wszystkich Świętych.
User avatar
rafix461
Posts: 42
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by rafix461 » 12 Jan 2020, 20:06

Ale jesteś przewidywalny... :| Co jak co, ale tego akurat się spodziewałem :lol: . Jak głupim trzeba być, żeby myśleć, że wstawienie zdjęcia obrabianego przeze mnie tutaj przejdzie. Wszystko wyjawia exif ( do którego zresztą polecam zajrzeć, żeby zobaczyć, na jakich znakomitych ustawieniach ten inteligentny inaczej kolega robił tę fotę ), w którym jasno jest zapisane, że fota została obrobiona w lightroomie, do którego ten bardzo uparty na dostanie tu konta kandydat nie ma dostępu.
Swoją drogą trzeba być niezłym debilem, żeby myśleć, że nikt nie zauważy, że wstawienie 2 fot z tak dużą przepaścią w obróbce w ciągu 3 dni, nie jest podejrzane :roll:
Zobaczymy, czym jeszcze nas tu zaskoczysz, oprócz kolejnego spamu pod zdjęciami...
OmniCity
Posts: 73
Joined: 23 Jan 2009, 00:00

Re: phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by OmniCity » 12 Jan 2020, 20:32

Ja tylko przypomnę, że ta osoba jest znana na galerii z robienia spamu i pisania chamskich, czasem nawet niecenzuralnych komentarzy jako olk/obywatel/słupszczanin/zkm.
Post Reply