phototrans.pl: obywatel_obywatel

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
obywatel_obywatel

phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by obywatel_obywatel » 01 Jun 2020, 22:14

Image
-Po pierwsze primo mam bardzo duże zbiory zdjęć własnego autorstwa którymi chętnie się podzielę,
-Po drugie primo, w przypadku otrzymania konta tutaj gwarantuję CODZIENNE wrzucenie zdjęć, w przeciwieństwie do niektórych userów :D,
-I po trzecie primo ultimo, otrzymanie tutaj konta umożliwi mi robienie coraz lepszych jakościowo zdjęć i jednocześnie podnoszenie swoich umiejętności w kategorii fotografia transportu publicznego.

P.S: Uprasza się pewnego Jegomościa o nie pisanie komentarzy pod moją kandydaturą, jeśli nie ma nic do dodania w meritum owej sprawy ;). No chyba, że napisze pod nim swoją opinię a pro po owego zdjęcia.
Date: 2020-5-31
Number: #3058
Description: Słupsk, ul. Hubalczyków.
Pierwsza pod względem numeru taborowego w MZK Słupsk Scania Citywide ON z 2015 roku, pośród pięknej majowej roślinności zmierza ku pętli końcowej "Hubalczyków". Warto dodać, że ten wóz oprócz Scanii Citywide CNG #3053 spośród 18 nowych wozów dostarczonych do słupskiego przewoźnika 5 lat temu posiada komplet CAŁKOWICIE nowych piktogramów zewnętrznych, które to są wymieniane przez MZK w bardzo dobrym jak na ich możliwości tempie :).
Post Reply