phototrans.pl: mateuszserus6

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
mateuszserus6

phototrans.pl: mateuszserus6

Post by mateuszserus6 » 18 Jul 2020, 11:33

Image
Od małego dziecka interesuję się komunikacją miejską i wszystkim tym co jest z nią związane . Czasem hobbistycznie fotografuję zarówno autobusy miejskie ; autobusy turystyczne jak i tramwaje . Zdaję sobie sprawę z tego,że zdjęcia mojego autorstwa nie są najlepsze ale też uważam,że nie są one aż tak tragiczne aby nie nadawały się do zaprezentowania na tym forum . Uważam,iż jeśli moja prośba o dołączenie do grona autorów mających konto na forum została by pozytywnie rozpatrzona mógł bym tutaj raz na jakiś czas wrzucać ciekawe ujęcia pojazdów transportu publicznego...mógł bym również dzięki innym ludziom,którzy tutaj już posiadają konto dostać cenne wskazówki na to jak robić jeszcze lepsze ujęcia fotograficzne niż dotychczas co pózniej na pewno bym umiejętnie wykorzystał .

Phototrans śledzę od paru dobrych lat i szczerze mówiąc zawsze chciałem dodawać tutaj zdjęcia. Mam nadzieję że pozytywnie rozpatrzycie moją kandydaturę :) .

Jeśli zdjęcie jest złe bądź jeśli coś należałoby w nim poprawić,to oczywiście bardzo bym prosił o nadmiernie nie błędów,które popełniłem oraz oczywiście o napisanie tego co mógłbym ewentualnie zrobić żeby te błędy poprawić .
Date: 2020-7-18
Number: #633
Description: Tarnów,ulica Wojska Polskiego .
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: mateuszserus6

Post by egon » 18 Jul 2020, 11:55

Krzywe, blade, niedbale obrobione (jeśli w ogóle). Kandydując wielokrotnie tym samym, paskudnym zdjęciem, szanse na otrzymanie konta redukujesz do zera.
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
Post Reply