phototrans.pl: milomar03

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
milomar03

phototrans.pl: milomar03

Post by milomar03 » 31 Dec 2020, 21:43

Image
Od kilku miesięcy praktykuje już fotografowanie pojazdów komunikacji miejskiej oraz pociągów (co zresztą było już widać moimi poprzednimi zgłoszeniami). Zawsze chciałem mieć tu konto, ponieważ wydaje mi się, że dość sporo wiem o komunikacji, zwłaszcza w moim rejonie (Zagłębie Miedziowe).
Naprawdę byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje dlaczego moja kandydatura została odrzucona, gdyż to jest już moje (o ile dobrze pamiętam) 5 podejście, i nadal strzelam w ciemno, bo nadal nie wiem co robiłem źle poprzednimi razami, bo sama wiadomość że moja kandydatura została odrzucona za dużo mi nie mówi.
Date: 2020-12-29
Number: #253
Description: Legnica, ul. Iwaszkiewicza. Hybrydowy Solaris Urbino 12 IV złapany chwilę przed obsłużeniem przystanku Iwaszkiewicza/Sikorskiego.
User avatar
kjacobson
Posts: 214
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: milomar03

Post by kjacobson » 01 Jan 2021, 13:34

Fajnie, że robisz zdjęcia lustrzanką, dobrze że w ruchu, do pełni szczęścia brakuje jeszcze nieco bardziej przemyślanego kadru, poza tym jeśli robisz zdjęcia w słoneczną pogodę to staraj się uwieczniać pojazd na zdjęciu " ze słońcem", czyli w tym konkretnym przypadku zdjęcia z Twojej kandydatury - przód i bok od strony okiennej.
Post Reply