phototrans.pl: obywatel_obywatel

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
obywatel_obywatel

phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by obywatel_obywatel » 17 Feb 2021, 19:39

Image
1)Robienie zdjęć pojazdom komunikacji miejskiej to moje hobby.
2)Mam pokaźne zbiory zdjęć autobusów swojego autorstwa i co ważne tutaj(!) są one robione aparatem fotograficznym a nie telefonem komórkowym.
3)Na pewno możliwość uzyskania tutaj konta pozwoli mi czynić stały progres w kwestii robienia coraz to lepszych zdjęć.
Date: 2020-8-14
Number: #1144
Description: Koszalin, Osiedle Bukowe, ul. Bukowa(dawna Oskara Langego).

Wakacyjny wypad do Koszalina, poza formą wypoczynkową miał również cel fotograficzny złapania w ruchu jednego z dwóch jeżdżących wówczas DAB-ów 12-1200B #1144 lub #1190. Udało się to uczynić z tym pierwszym na linii "18", a i oczywiście obowiązkowo trzeba było się nim przejechać ;). Wrażenia z jazdy? Na wiek tego wozu jaki wówczas miał(25 lat) kapitalne, bo do niczego nie idzie się przyczepić w kwestii samego wozu, może poza komfortem termicznym i brakiem otwieranych okien, lecz szyberdachy dawały radę i mimo panujących na dworze 33/34 stopni, to... jechało się nim sto razy lepiej niż o wiele młodszymi i teoretycznie lepszymi wozami(bo niby klimatyzacja) której tak naprawdę nie ma, a jak już jest to szkoda gadać ;).

P.S: Spodziewam się "bardzo miłych" komentarzy co do mojej kandydatury, ale z góry ładnie proszę - darujcie je sobie, bo i tak nie robi to na mnie wrażenia. Zamiast tego wysilcie się i opiszcie zdjęcie pod względem jego poprawności :)
Post Reply