phototrans.pl: milomar03

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
milomar03

phototrans.pl: milomar03

Post by milomar03 » 29 Mar 2021, 00:08

Image
Już po raz kolejny zgłaszam tu swoją kandydaturę, niemniej jednak stale staram się poprawiać swoje umiejętności i pozostaje dobrej myśli że za którymś podejściem się uda :D.
W każdym razie. Jestem dolnośląskim miłośnikiem komunikacji który jakiś czas temu odkrył w sobie zapał do fotografowania wszystkiego co się rusza, z naciskiem na pojazdy komunikacji wszelakiej. Jako że bytuję w największym mieście Zagłębia Miedziowego, mam stamtąd najwięcej zdjęć, ale nie ograniczam się tylko do jednego miasta, dlatego mógłbym dostarczać również zdjęcia z miast tj. Lubin, Polkowice, Głogów, Jawor czy Świdnica. Uważam, że moje zdjęcia na przestrzeni ostatniego roku poprawiły się znacznie i osiągnęły już minimalny wymagany tutaj poziom (acz zawsze mogę być w błędzie i z radością przyjmę krytykę wszelaką). Poza wrzuconym zdjęciem mam z ostatniego wypadu jeszcze kilka, które uważam, że mogą być wartę prezentacji tutaj, ale jako wybitnie niezdecydowana istota którą jestem, wybrałem to, które prawdopodobnie prezentuje się najlepiej :v.
Date: 2021-3-18
Number: #226
Description: Legnica, ul.Dworcowa.
Jeden z najstarszych legnickich Solarisów ugina się tuż pod Dworcem Kolejowym aby obsłużyć przystanek "Dworcowa PKP".
Post Reply