phototrans.eu: metin1540

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
metin1540

phototrans.eu: metin1540

Post by metin1540 » 20 Jun 2022, 21:45

Image
Witam mam na imię Dawid mam 25 Lat pochodzę z Tarnowskich Gór w województwie śląskim od zawsze byłem i nadal jestem pasjonatem transportu publicznego i tirów(transportu ciężkiego).
Zawsze chciałem być kierowcą autobusu bądź TIR-A lecz niestety nie mogę ponieważ mam wadę wzroku i postanowiłem że chcę zacząć przygodę z fotografią( jestem z zawodu grafikiem komputerowym/drukarzem) i próbowałem już nawet kiedyś założyć konto na phototrans lecz nie miałem wtedy aparatu.
Jakieś kilka miesięcy temu kupiłem sobie aparat Canon M50 Mark II i od tego momentu fotografuję jako amator oczywiście również komunikację zbiorową ale nie tylko również różne budynki i w sumie to co się nawinie na afisz. Bardzo chciałbym mieć konto w serwisie ponieważ tak jak wyżej nie mogę zostać kierowcą a bardzo chciałbym bo bardzo mnie to kręci no ale cóż jest jak jest coś w życiu trzeba robić i tak jak piszę ja postanowiłem że będzie to kierunek FOTOGRAFIA. Mam Nadzieję że moja powyższa prośba będzie pozytywnie rozpatrzona ponieważ bardzo mi zależy Pozdrawiam Dawid Ż
Date: 2022-6-18
Number: KGR KR08
Description: Wicie woj. Zachodniopomorskie ul.Wczasowa 3 Okolice domków letniskowych NEPTUN zdjęcie wykonane aparatem Canon M50 Mark II
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.eu: metin1540

Post by egon » 20 Jun 2022, 22:14

Dwie porady:
1. Nie fotografuj pod słońce,
2. Na rejestrację dawaj zdjęcia poruszających się pojazdów.
Reszty porad niech Ci udzielą lepsi ode mnie.

Nie wiem jaką masz wadę wzroku, ale mnie np. daltonizm nie przeszkodził w zdaniu egzaminu na prawo jazdy kat. D (lecz dawno już go nie odnawiałem). Nie przeszkadza mi też w fotografowaniu. Miałem też 4 razy operację oczu (zaćma, zaćma wtórna) i teraz widzę dobrze, tzn. ostro, bo daltonizmu nie da się wyleczyć, ale można niektóre jego odmiany skorygować "magicznymi" soczewkami. Tak. że nie skreślaj się jako kierowca, może nie jest tak źle.
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
Post Reply