www.phototrans.eu: kamila7

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
kamila7

www.phototrans.eu: kamila7

Post by kamila7 » 07 Jan 2012, 21:53

ImageNo to ja po raz drugi. Wziąłem do serca uwagi i:
-użyłem aparatu fotograficznego
-zastosowałem się do piktogramów
No a więc myślę że teraz mam jakieś szanse no i chciałbym tu mieć konto gdyż każdego dnia przeglądam waszą stronę i denerwuje się gdy widzę że jakiś autobus już od dwóch miesięcy jest w jakiejś firmie a w jej bazie go nie ma a ja oferuje zdjęcia świeżutkie jak bułeczki prosto z zajezdni. A i dzięki tej stronie zauważyłem że fotografia+komunikacja=super rzecz.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury a jeśli coś do poprawy to napiszcie tutaj a ja sobie te rady wezmę do serca bo nie ma to jak wskazówki od doświadczonych w swoim fachu ludzi.
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: www.phototrans.eu: kamila7

Post by egon » 07 Jan 2012, 22:32

kamila7 wrote: a ja oferuje zdjęcia świeżutkie jak bułeczki prosto z zajezdni.
No i to uchodzi tu za błąd - zdjęcia z zajezdni nie są atrakcyjne zarówno przy rejestracji, jak i później, już po otrzymaniu konta. Łatwiej dostać konto zdjęciem zrobionym gdzieś w terenie, a najlepiej gdyby pojazd był uchwycony w ruchu.
Uwagi techniczne co do tego zdjęcia - zrobione ze zbyt małej odległości (za mały zoom), za dużo ziemi oraz nieco przepalone niebo. Poczekaj na lepszą pogodę, np. słoneczny dzień po opadach śniegu, wybierz się gdzieś w podpyskowickie wioski (np. Łubki, Księży Las - piękne tereny, zwłaszcza zimą), strzel fotkę autobusu w ruchu, a konto masz murowane ;)
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
Administrator

Decision

Post by Administrator » 26 Jan 2012, 16:46

User was denied
Post Reply