www.phototrans.eu: TOSZEK`98

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
TOSZEK`98

www.phototrans.eu: TOSZEK`98

Post by TOSZEK`98 » 08 Apr 2012, 15:25

Image

Dobry dzień!!

Jest to pierwsza moja kandydatura. Do tej pory tylko przeglądałem fotki ciężarówek i autobusów ale postanowiłem spróbować też swoich sił tutaj. Uważam że z okolic Toszka jest bardzo mało fotografów (być może że w gminie toszek nikogo nie ma ;D) a galeria jest skąpa (autobusy: 5, TIR-y: !!!0!!!). Uważam że te miasteczko ma potencjał (którego być może (jak zresztą przypuszczam że napiszecie tak) nie wykorzystuje w pełni) widziałem jescze jednego osobnika wśród kandydatów z okolic Gliwic. photoBUS ale on typowo idzie na autobusy a ja na to i na to. Jak chcecie to jeszcze jedną fotkę wrzucę lub komuś podeślę.
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: www.phototrans.eu: TOSZEK`98

Post by egon » 08 Apr 2012, 16:16

Zgadzam się, że Toszek ma potencjał, jeśli chodzi o ujęcia. Sam jednego knota tam popełniłem. Natomiast autobusów teraz tam mało, bo PKS Gliwice tnie kursy na potęgę. Ale ciężarówki można focić ;)
Co do samego zdjęcia - kadr dobry, ale wydaje mi się, że robione "pod słońce", mimo że dzień był pochmurny - dlatego niebo wyszło nieco przepalone, a lewy bok ciemny. Ja zazwyczaj takie zdjęcia podczas obróbki nieco przyciemniam, jednocześnie zdejmując około 10-15% cienia i dodając 15-20% nasycenia. No i trochę bardziej wyostrzam.

Prosiłbym o dogrywkę.
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
mebit800
Posts: 68
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa

Re: www.phototrans.eu: TOSZEK`98

Post by mebit800 » 08 Apr 2012, 18:35

Ja jestem za podwyższaniem poziomu zdjęć na Trucks, więc akurat tutaj jestem na nie.
User avatar
Luke_Police
Posts: 489
Joined: 06 Nov 2007, 00:00

Re: www.phototrans.eu: TOSZEK`98

Post by Luke_Police » 12 Apr 2012, 19:32

Słabizna jeśli chodzi o jakość. Kadr byłby prawie dobry, ale wykonanie w takim oświetleniu wyszło słabiutko.
Administrator

Decision

Post by Administrator » 18 Apr 2012, 02:42

User was denied
Post Reply