Podkarpackie lato z klasykami - PRLowy zawrót głowy.

Dyskusje o imprezach i przejazdach specjalnych. Discussion about special journeys and bus entertainment.
User avatar
ep08_ptt
Posts: 14
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Rzeszów

Re: Podkarpackie lato z klasykami - PRLowy zawrót głowy.

Post by ep08_ptt » 13 May 2010, 21:00

No ja może jeszcze dodam, że prawdopodobnie w lipcu odbędzie się także impreza w Stalowej Woli i okolicach. Przewidywane są bardzo klimatyczne fotostopy w okolicach Stalowej, czyli: pola, łąki, wsie i lasy. ZMKS jest przychylny do wypożyczenia nam wozu, więc wystarczy tylko teraz wszystko pozałatwiać. Tak, piszę i piszę o tej imprezie, a nie napisałem jakim wozem.

Image

Otóż, będzie to Jelcz M11 #087 rocznik '90. Jest to według mnie najbardziej klimatyczny autobus w Stalowej Woli. Ma baardzo duże skłonności do wycia i jego wnętrze nie jest szczególnie naruszone jakimkolwiek remontem. Jedynie były wymieniane bodajże laminaty i listwy kilka lat temu. Także na prawdę polecam przyjechać, bo klimat tego wozu, jak i okolic Stalowej Woli jest nie do opisania, co z resztą widać na niektórych zdjęciach z okolic Stalówki.
Myślę, że koszt przejazdu nie powinien wynieść więcej, niż 25zł, wszystko zależy od liczby uczestników.
User avatar
Bartek
Posts: 326
Joined: 14 Nov 2006, 00:00
Location: RMIelec

Re: Podkarpackie lato z klasykami - PRLowy zawrót głowy.

Post by Bartek » 14 May 2010, 11:40

Trasa przejazdu Autosan H9-35 w Mielcu będzie wyglądać następująco:

Ok godziny 10:30 wyjazd z dworca Veolii
Przejazd do Chorzelowa po trasie linii nr 6 (sklepostop)
Następnie przejazd do Ławnicy po trasie linii 39
Później przejazd do Młodochowa, gdzie dociera linia nr 8
Powrót do Mielca po trasie linii nr 8
Rundka po Mielcu
Podjazd na SSE (lodostop)
Przejazd z SSE na polankę w lesie, na grilla.

Oczywiście po drodze będą fotostopy i fotoruchy. Zakończenie ok godziny 17.

Koszt przejazdu będzie podany nieco później, gdy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Na pewno nie przekroczy 20zł.
User avatar
michalsot
Posts: 87
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Srock

Re: Podkarpackie lato z klasykami - PRLowy zawrót głowy.

Post by michalsot » 24 May 2010, 18:30

Jak tam sprawa M11 w Stalowej?;> Na perrkę bym wpadł,ale wtedy w Łodzi jest 30 lat ikarusów,więc nie dam rady.
User avatar
faleQ
Posts: 13
Joined: 16 Mar 2007, 00:00
Location: Tarnów

Re: Podkarpackie lato z klasykami - PRLowy zawrót głowy.

Post by faleQ » 25 May 2010, 13:36

Ja z miłą chęcią się wybiorę na te imprezy. Może nie wszystkie, ale mam nadzieję, że minimum na dwóch się pojawię.
Post Reply