[Propozycja] 12-lecie phototrans.eu

Dyskusje o imprezach i przejazdach specjalnych. Discussion about special journeys and bus entertainment.
User avatar
MZ
Posts: 59
Joined: 07 Feb 2007, 00:00

Re: [Propozycja] 12-lecie phototrans.eu

Post by MZ » 21 Mar 2013, 00:14

piotr_kosz wrote:Będzie kolejna propozycja.
Koszalin? Swoją drogą, ekipa z Koszalina też raz była w Radomiu na imprezie ;).

A skoro twierdzisz, że wóz to tylko 10% sukcesu, to tym bardziej nie ma co wybrzydzać :P.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: [Propozycja] 12-lecie phototrans.eu

Post by justforfun » 22 Mar 2013, 06:51

Ale czemu nikt nie pisze o Rzeszowie to ja nie wiem :roll: Plenery są, doświadczenie imprezowe jest, wozy jeszcze są (choć nie wiem dokładnie do kiedy więc może pewnie dlatego się nikt z tego miasta nie wypowiada).
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: [Propozycja] 12-lecie phototrans.eu

Post by umoya » 22 Mar 2013, 06:52

Dojazd też jest dobry, ale teraz trzeba oddać pałeczkę miłośnikom ikarusów, bo teraz mieli dramat w postaci posuchy ikarusowej, a Rzeszów raczej do atrakcyjnych ikarusowo terenów nie należy. Ja jestem za Częstochową, a co! :)
User avatar
Bartek
Posts: 326
Joined: 14 Nov 2006, 00:00
Location: RMIelec

Re: [Propozycja] 12-lecie phototrans.eu

Post by Bartek » 22 Mar 2013, 07:58

Ja też jestem za Częstochową, nigdy nie miałem okazji przejechać się Ikarusem 4xx a bardzo bym chciał, zwłaszcza 435.

P.S.
Okazja do przejechania się Ikarusem po Podkarpaciu będzie niebawem ;)
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: [Propozycja] 12-lecie phototrans.eu

Post by decomposed05 » 22 Mar 2013, 10:18

Hehe, akurat z Częstochowy to nikt się nie wypowiedział w tym wątku ;)
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: [Propozycja] 12-lecie phototrans.eu

Post by justforfun » 22 Mar 2013, 15:57

Zero chęci zorganizowania dwunastki przez kolegów z Częstochowy? Trzeba im powiedzieć, że u nich najwidoczniej będzie dwunastka bo oni jeszcze chyba nie wiedzą :D
User avatar
MZ
Posts: 59
Joined: 07 Feb 2007, 00:00

Re: [Propozycja] 12-lecie phototrans.eu

Post by MZ » 23 Mar 2013, 00:15

Może nie wiedzą, a może mają inne plany zrobienia imprezy, na przykład w sugerowanym terminie "pielgrzymkowym", czyli w sierpniu. Dopóki ktoś się nie wypowie, nie ma co na ten temat dywagować.

A jak było w przypadku poprzednich rocznic? Bo nie przypominam sobie wtedy tego typu dyskusji na forum. Szefostwo fotogalerii samo wybierało miasto i pytało miejscowych autorów, czy chcą zorganizować imprezę? Czy może oni sami się zgłaszali, a szefostwo wyrażało tylko swoją aprobatę?

Przygotowanie imprezy dla około setki ludzi to nie lada wyzwanie, ale nic tak nie motywuje do postarania się o jakość organizacji, jak właśnie taka frekwencja. I stąd też propozycja Radomia, bo pod względem organizacyjnym naprawdę jestem w stanie zrobić to solidnie. Bez fałszywej skromności ;)
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: [Propozycja] 12-lecie phototrans.eu

Post by umoya » 23 Mar 2013, 07:39

MZ wrote:A jak było w przypadku poprzednich rocznic? Bo nie przypominam sobie wtedy tego typu dyskusji na forum. Szefostwo fotogalerii samo wybierało miasto i pytało miejscowych autorów, czy chcą zorganizować imprezę? Czy może oni sami się zgłaszali, a szefostwo wyrażało tylko swoją aprobatę?

Może to i zabrzmi źle, ale w przypadku poprzednich rocznic nie było takiego parcia na szkło jak w tej chwili obecnie jest z Radomiem - 11 lecie odbyło się w kujpomie, a propozycja odnośnie organizacji rocznicy akurat w tym miejscu została rzucona przez kogoś "z zewnątrz" podczas dyskusji na temat Warszawy, a kujpom wyraził gotowość. Nic na siłę. Podobnie teraz jest z Częstochową, choć póki co jeszcze żadnego odzewu ze strony userów z tego miasta nie ma, ale powtarzam - nic na siłę, bo ledwie mija tydzień od 11stki - więc jeszcze 11 miesięcy i 3 tygodnie, a tutaj już zażarcie promuje się Radom, a niektórzy nawet nie zdążyli jeszcze wozów posprzątać po zeszłej sobocie. ( :mrgreen: ) Warto dać sobie trochę czasu, bo po drodze może dojść kolejna propozycja, bijąca na głowę wszystkie inne.
User avatar
MZ
Posts: 59
Joined: 07 Feb 2007, 00:00

Re: [Propozycja] 12-lecie phototrans.eu

Post by MZ » 23 Mar 2013, 11:04

Marcin Jasiński wrote:Podobnie teraz jest z Częstochową, choć póki co jeszcze żadnego odzewu ze strony userów z tego miasta nie ma, ale powtarzam - nic na siłę, bo ledwie mija tydzień od 11stki - więc jeszcze 11 miesięcy i 3 tygodnie, a tutaj już zażarcie promuje się Radom. Warto dać sobie trochę czasu, bo po drodze może dojść kolejna propozycja, bijąca na głowę wszystkie inne.
Cóż, takie mamy teraz czasy, że właśnie bez promocji niewiele udaje się osiągnąć. Gdybym nie zgłosił gotowości popartej konkretnymi argumentami, to pewnie Radom w ogóle nie byłby brany pod uwagę. A tak jest jakaś szansa. Spoko, byłem świadomy tego, że przedstawiając swoją propozycję, pojawi się wkrótce również kilka kontrpropozycji, ale między innymi o to chodzi, żeby był jakiś wybór. I tylko tyle. Zaczynając teraz tę dyskusję, dajemy sobie właśnie więcej czasu niż gdyby odbywało się to dopiero pod koniec roku. Bo do planowania trasy na marzec najlepszy jest... wrzesień.
User avatar
cztram
Posts: 39
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: [Propozycja] 12-lecie phototrans.eu

Post by cztram » 24 Mar 2013, 06:45

Hey.
Nie miałem czasu więc opiszę może teraz... "Promocja". Jak pamiętam to nikt mnie nie pytał o Ikarusy, co najwyżej o Piotrka Radolińskiego (kolega z klubu). Pytał ktoś z TWB, czy się da itd. Oczywiście, że się da... nawet szkoda, że nie zrobiliśmy teraz, ponieważ w roku 2012 skasowali już 2 435-tki... i w tym roku już nastene 412 idą do kasacji... więc tak naprawdę jak chcemy zrobić 12-tkę w okolicy Częstochowy to musimy się spieszyć.
Krótki opis...
Częstochowa, piękne miasto jak i wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Imprezy w Częstochowie już były tylko nie tak bardzo nagłaśniane jak to było na TWB. Mamy dość dobry dojazd PKP, PKS, PolskiBus, Euroliner itp.

W czasie tych paru lat jeździliśmy już...
#288 - http://phototrans.pl/14,69525,0,Ikarus_280_02_288.html
#288 - http://phototrans.pl/14,340117,0,Ikarus_280_02_288.html
#Mercedes O303-11ÜHE #SC 67603 z PKS Częstochowa http://phototrans.pl/14,197949,0,Merced ... 67603.html
#Jelcz 120M - http://phototrans.pl/14,122876,0,Jelcz_ ... 03779.html
#Jelcz T120 - pożegnanie
# I teraz KLAMKĄ PO ZAMKACH z racji dużej ilości osób i ograniczonego budżetu klub nieogłaszał się poza własne otoczenie.

Co do pojazdów... tak jak pisałem mamy jeszcze 2 szt 435 (360,364) 2 szt (74, 81) oraz 12 szt 415 i 8 M11 z czego jeden ma już wyrok!

Tak więc jeżeli admin zdecyduje się na Częstochowę, to proszę dać znać, ułożę kosztorys wynajmu, trasy itd. Do kontaktu z TWB na Częstochwę jest również Piotr Radoliński. Co do organizacji imprezy przez klub, to muszę spytać prezesa czy jest w stanie to wszystko zorganizować (pamiętajcie, że nasz klub ma ograniczenia regulaminowe), jeżeli klub jako całość nie da rady to mamy dość dużo chętnym osób do zorganizowania i poprowadzenia fajnej i niezapomnianej imprezy. Ci co z nami już byli chwalili sobie okolice :)
Jeżeli wybierzecie Rzeszów też chętnie tam pojadę :)
Post Reply