Pożegnanie wysokiej podłogi w Kielcach

Dyskusje o imprezach i przejazdach specjalnych. Discussion about special journeys and bus entertainment.
Post Reply
kams6
Posts: 98
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Pożegnanie wysokiej podłogi w Kielcach

Post by kams6 » 21 Jan 2018, 20:17

Wstawiam z kronikarskiego obowiązku.
2018-01-27

Niestety, wysłużone wysokopodłogowce opuszczają Kielce. W związku z tym, że należy je godnie pożegnać, wraz z MPK Kielce ogłaszamy imprezę. Zwiedzimy najciekawsze punkty w Kielcach i okolicy Jelczem 120M #679. Drugi pojazd MAN NL202 #356 będzie również na imprezie, jeśli liczba osób będzie wystarczająca.

Rozpoczęcie imprezy przy Dworcu PKP (ul. Żelazna) o godzinie 10:00 (zbiórka od 9:30).
Cena przejazdu wyniesie ok 30-40 zł, w zależności od liczby chętnych.

Chętnych proszę o zostawienie wiadomości zawierających imię i nazwisko pod adresem e-mail zapisyimpreza@o2.pl
Zapraszamy!
Żeby nie było, wydarzenia nie organizuję ja, a użytkownik 2369, który to "na kilku imprezach był" (niezapomniane pożegnanie Ikarusów z latającymi butelkami to zweryfikowało). Impreza tylko dla osób o odważnych nerwach, którym nie straszne przejazdy po pętlach i szalejące towarzystwo (chociaż tu podejrzewam, że aż tak źle nie będzie).
Dla zdziwionych, czemu drugi wóz to MAN - bo chodzi o zdjęcia. By można było różne linie miejskie na jego wyświetlaczu pokazać (obecnie jego wyjazd normalnie na jego linię miejską jest niemożliwy). Decyzję pozostawiam wam - mnie na pewno nie będzie, z racji wilczego biletu który wręczył mi sam pan J. :lol:
piotr.siwek90
Posts: 23
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Pożegnanie wysokiej podłogi w Kielcach

Post by piotr.siwek90 » 21 Jan 2018, 20:44

Rozumiem cwaniaczku, że byłeś na Pożegnaniu Ikarusów i widziałeś te "latające butelki" i dysponujesz dowodami na potwierdzenie tej teorii. Nie wiesz to się porostu nie wypowiadaj cwaniaczku z internetu. Sam sobie zawdzięczasz wilczy bilet. I radzę Ci zaprzestać szkalowanie mojej osoby w sieci.
To dlaczego będzie Man też nie powinno Cię obchodzić i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Re: Pożegnanie wysokiej podłogi w Kielcach

Post by projektor_ols » 21 Jan 2018, 23:14

Pal licho co wy tam piszecie wyżej, ja się odniosę do jednej rzeczy która mnie uderzyła jak zobaczyłem wydarzenie na facebooku.

Jeżeli już serio nie chcecie widzieć pewnych osób to sobie darujcie wypisywanie w osobnym poście ich nazwisk, bo po pierwsze przecież przy zapisywaniu można takim niemile widzianym gościom napisać, że są niemile widziani, a w informacjach ograniczyć się do notki (cytując z wydarzenia) "Zastrzegamy sobie prawo do niewpuszczenia niektórych osób na teren imprezy", a po drugie świadczy o tym, że klubu raczej nie wolno traktować poważnie i należy traktować podobnie jak takie śmieszne stowarzyszonko z północno-wschodniej Polski. :|
piotr.siwek90
Posts: 23
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Pożegnanie wysokiej podłogi w Kielcach

Post by piotr.siwek90 » 22 Jan 2018, 01:57

Słuszna uwaga. Już informacje zostały poprawione.
Post Reply