Propozycja - Zemunem po okolicach Kielc.

Dyskusje o imprezach i przejazdach specjalnych. Discussion about special journeys and bus entertainment.
User avatar
dominik.dovers
Posts: 119
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Kielce
Contact:

Re: Propozycja - Zemunem po okolicach Kielc.

Post by dominik.dovers » 05 Nov 2009, 15:04

decomposed05 wrote:Stefek(90%) i Świnia - Wrocław dopisz.
Dopisanie.
Ludzie potwierdzajcie bo przez was cena może wzrosnąć.
User avatar
ziarek93
Posts: 88
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Kielce

Re: Propozycja - Zemunem po okolicach Kielc.

Post by ziarek93 » 05 Nov 2009, 22:52

Kolejny ludź się potwierdza :D
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Propozycja - Zemunem po okolicach Kielc.

Post by Adam G.1 » 06 Nov 2009, 13:48

Bardzo proszę organizatora imprezy o publiczne wytłumaczenie, dlaczego zniknąłem z listy jej uczestników :) Myślę, że wszyscy chcieliby się tego dowiedzieć, włącznie ze mną.
User avatar
dominik.dovers
Posts: 119
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Kielce
Contact:

Re: Propozycja - Zemunem po okolicach Kielc.

Post by dominik.dovers » 06 Nov 2009, 13:52

Adam G.1 wrote:Bardzo proszę organizatora imprezy o publiczne wytłumaczenie, dlaczego zniknąłem z listy jej uczestników :) Myślę, że wszyscy chcieliby się tego dowiedzieć, włącznie ze mną.
Sam wiesz.
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Propozycja - Zemunem po okolicach Kielc.

Post by Adam G.1 » 06 Nov 2009, 14:35

Ok, dałem Ci szansę.

Informuję więc wszem i wobec, że parę dni temu zablokowałem użytkownikowi Dominik_CK kiepskie zdjęcie, o którym dyskusja toczyła się zresztą w odpowiednim dziale forum. W/w osoba na gadu-gadu stwierdziła, że się na nią uwziąłem. Próba szantażu poprzez straszenie odwołaniem imprezy lub skreśleniem mnie z listy jej uczestników nie przyniosły zamierzonego rezultatu, bowiem nie ma to żadnego związku z blokadą zdjęcia.

Usłyszałem kilka wyzwisk, wielokrotnie podczas trzech rozmów byłem informowany o tym, żebym nawet nie próbował pojawiać się w Kielcach. Nie doczekałem się jednak żadnego sensownego uzasadnienia, zaś wypowiedzi Dominika były poniżej wszelkiej krytyki i nie spełniały nawet minimalnych zasad kultury. Nie przyjmuje on również żadnych argumentów, przyjmując taktykę, że "wszystko mu wisi koło ch***".

Z mojej strony pragnę powiedzieć, że:

- bardzo się cieszę, że są ludzie chętni do organizacji imprez, niemniej jednak fakt ten nie czyni z nich ludzi wyjętych spod prawa;
- nie zdarza mi się na nikogo uwziąć, zaprzeczałoby to idei funkcjonowania tej galerii, gdzie liczą się dobre zdjęcia a nie ewentualne osobiste animozje;
- nie podoba mi się fakt skreślania kogokolwiek z listy bez jasnej i wyraźnej informacji o powodach takiej decyzji na forum;
- nie życzę sobie, by osoba której nie znam traktowała mnie w ten sposób, szantażując i obrażając;
- blokowanie zdjęć było, jest i będzie i ma na celu uświadomienie autora, co się tu nadaje, co nie, a co można by było poprawić. Dlatego też zawsze oprócz zaznaczania powodów w formularzu, piszę komentarz.;
- człowiek uczy się na własnych błędach, moje zdjęcia niegdyś również były często blokowane i dzięki temu nauczyłem się robić je lepiej.

Ocenę sytuacji pozostawiam Wam, wszystkim koleżankom i kolegom użytkownikom TWB ;)
User avatar
dominik.dovers
Posts: 119
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Kielce
Contact:

Re: Propozycja - Zemunem po okolicach Kielc.

Post by dominik.dovers » 06 Nov 2009, 15:34

Dziś dzwoniono do mnie z PKS i cena wzrosła do 16 zł od osoby.
Last edited by dominik.dovers on 06 Nov 2009, 20:00, edited 3 times in total.
kisiel_014
Posts: 76
Joined: 11 Apr 2005, 00:00

Re: Propozycja - Zemunem po okolicach Kielc.

Post by kisiel_014 » 06 Nov 2009, 16:31

Boże... Skreślasz kogoś z imprezy bo był łaskaw zablokować ci zdjęcie? Za to, że napisałem tą wiadomość też zostanę skreślony z listy? Normalnie cyrk na kółkach... Najlepiej pozbierać swoje zabawki i iść do własnej piaskownicy.
User avatar
Lukasy
Posts: 345
Joined: 16 Jan 2007, 00:00
Contact:

Re: Propozycja - Zemunem po okolicach Kielc.

Post by Lukasy » 06 Nov 2009, 17:43

Mam się śmiać czy płakać?
homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
zapraszam serdecznie, bo już czynne ponownie ;-)
User avatar
p_waclawek
Posts: 62
Joined: 08 Jan 2008, 00:00

Re: Propozycja - Zemunem po okolicach Kielc.

Post by p_waclawek » 06 Nov 2009, 21:24

Adam G. -> To jest impreza ogólnodostępna a nie prywatna parapetówa organizatora, więc - przyjedź ;)
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Propozycja - Zemunem po okolicach Kielc.

Post by Adam G.1 » 07 Nov 2009, 00:33

p_waclawek wrote:Adam G. -> To jest impreza ogólnodostępna a nie prywatna parapetówa organizatora, więc - przyjedź ;)
cały czas zamierzam przyjechać ;) bez względu na to, czy organizator zmienił się czy też nie.
Post Reply