Propozycja: pożegnanie Ikarusów w Radomiu

Dyskusje o imprezach i przejazdach specjalnych. Discussion about special journeys and bus entertainment.
User avatar
mike_1994
Posts: 135
Joined: 17 Dec 2007, 00:00
Location: ∫t∫ε't∫in

Re: Propozycja: pożegnanie Ikarusów w Radomiu

Post by mike_1994 » 03 Mar 2010, 21:53

MZ wrote:No to myślę, że mam dobrą wiadomość ;)
Rozmawiałem dziś z MPK i ustaliliśmy, że wycieczka dla mkm-ów na pożegnanie radomskich Ikarusów odbędzie się w ostatni weekend kwietnia. Jeden Ikarus ma zostać dłużej specjalnie na tę okazję. Wtedy zacznie już robić się zielono, więc będą znacznie ładniejsze plenery niż teraz.
Łeee, szkoda że akurat ostatni, a nie "długi weekend". Ale cóż, jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził ;)
User avatar
Lukasy
Posts: 345
Joined: 16 Jan 2007, 00:00
Contact:

Re: Propozycja: pożegnanie Ikarusów w Radomiu

Post by Lukasy » 04 Mar 2010, 09:46

To może i ja się pojawię, ale jeszcze z żoną i kadrową trza pogadać :D
homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
zapraszam serdecznie, bo już czynne ponownie ;-)
User avatar
MZ
Posts: 59
Joined: 07 Feb 2007, 00:00

Re: Propozycja: pożegnanie Ikarusów w Radomiu

Post by MZ » 21 Mar 2010, 00:02

No cóż, MPK zrobiło nam niezbyt miłą niespodziankę i zamiast uzgodnionego wcześniej Ikarusa z numerem 700 zostawili wóz z numerem 800 (czyli z reklamą na bokach). Miejmy nadzieję, że do 25 kwietnia nie sprzedadzą również jego, bo propozycja przesunięcia terminu wycieczki na bardziej wiosenną i zieloną porę wyszła od szefostwa MPK.
User avatar
Ikarus 799
Posts: 11
Joined: 06 Jun 2007, 00:00
Location: Radom

Re: Propozycja: pożegnanie Ikarusów w Radomiu

Post by Ikarus 799 » 05 Apr 2010, 22:12

Nie sprzedadzą, natomiast rzekomo w tym tygodniu wóz ma mieć usuniętą reklamę.
© IKARUS 799
User avatar
MZ
Posts: 59
Joined: 07 Feb 2007, 00:00

Re: Propozycja: pożegnanie Ikarusów w Radomiu

Post by MZ » 05 Apr 2010, 23:39

Pod koniec tygodnia powinna już pojawić się oficjalna informacja-zaproszenie odnośnie tejże wycieczki. Pewne jest jedno, że ze względu na niektóre miejsca impreza musi odbyć się w niedzielę, bo w sobotę nie wjechalibyśmy tam z powodu dużego ruchu i parkujących samochodów. A zatem szykujcie się na 25 kwietnia.
User avatar
MZ
Posts: 59
Joined: 07 Feb 2007, 00:00

Re: Propozycja: pożegnanie Ikarusów w Radomiu

Post by MZ » 14 Apr 2010, 22:40

Witam! Obiecywałem podać poniższą informację nieco wcześniej, ale "zamieszanie" związane z żałobą narodową w Polsce spowodowało, że niektóre przygotowania nieco się opóźniły. Są już jednak konkretne dane, dlatego proszę którąś z "osób z literkami" o opublikowanie poniższego zaproszenia na stronie głównej fotogalerii:

Pożegnanie Ikarusów w Radomiu
W niedzielę, 25 kwietnia 2010 roku serdecznie zapraszamy do Radomia na imprezę „Pożegnanie Ikarusów”. Radom będzie wkrótce kolejnym miastem, w którym o Ikarusach będzie mówiło się tylko w czasie przeszłym. Przegubowce tej marki jeździły tu od 27 października 1982 roku. Było ich łącznie ponad 100. Teraz został już tylko jeden egzemplarz (z numerem taborowym 800). Od kilku tygodni nie wozi on jednak pasażerów, lecz stoi w zajezdni. Serwis internetowy „Komunikacja miejska w Radomiu” w porozumieniu z MPK Radom zaprasza na pożegnalną wycieczkę tym przegubowym lewarkiem. Planowany czas trwania imprezy: 10:00-17:15. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zapisanie się. O szczegółach można dowiedzieć się więcej pod tym linkiem: http://komunikacja.radom.pl/komunikacja ... 5.html#388 . Przewidywany koszt uczestnictwa to około 16-18 złotych od osoby. Na zgłoszenia oczekujemy do środy, 21 kwietnia 2010 roku. Najpóźniej dwa dni po tym terminie poinformujemy zainteresowane osoby mailem o szczegółach. Zapraszamy miłośników komunikacji z całej Polski!
User avatar
MZ
Posts: 59
Joined: 07 Feb 2007, 00:00

Re: Propozycja: pożegnanie Ikarusów w Radomiu

Post by MZ » 25 Apr 2010, 20:06

Dziękuję wszystkim za przybycie. To była - jak do tej pory - najliczniejsza wycieczka w Radomiu (prawie 40 osób). Dziękuję szczególnie gościom spoza Radomia, którym chciało się jechać taki kawał drogi (Koszalin, Olsztyn, Biała Podlaska, Jaworzno, Warszawa, Lublin, Kielce). Dzięki za fajną zabawę. Mam nadzieję, że pod względem organizacyjnym podobało się?
Post Reply