A może przywitanie/pożegnanie lata w Zemunie?

Dyskusje o imprezach i przejazdach specjalnych. Discussion about special journeys and bus entertainment.
User avatar
mike_1994
Posts: 135
Joined: 17 Dec 2007, 00:00
Location: ∫t∫ε't∫in

Re: A może pożegnanie lata w Zemunie?

Post by mike_1994 » 29 Mar 2010, 21:39

Ja bym z chęcią się wybrał, ale 26 czerwca to je już offroad toruński, natomiast 28 sierpnia jest przejazd u nas dechą po Niemczech z ogniskiem/grillem w Alt Warp. Aczkolwiek to ostatnie to jeszcze do zmiany może być jak Zemun wypali ;)
bialy
Posts: 22
Joined: 14 Jul 2007, 00:00
Contact:

Re: A może przywitanie/pożegnanie lata w Zemunie?

Post by bialy » 29 Mar 2010, 22:29

3 lipiec niet! na wtedy jest planowe pożegnanie Jelczy M11 w Świnoujściu
User avatar
Bartek
Posts: 326
Joined: 14 Nov 2006, 00:00
Location: RMIelec

Re: A może przywitanie/pożegnanie lata w Zemunie?

Post by Bartek » 30 Mar 2010, 00:35

A jeszcze gdzieś tam po drodze będzie 35 lecie psiukaczów w Mielcu :P
User avatar
michalsot
Posts: 87
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Srock

Re: A może przywitanie/pożegnanie lata w Zemunie?

Post by michalsot » 30 Mar 2010, 01:16

Na Zemuna zawsze:)
User avatar
skimboy
Posts: 206
Joined: 23 Oct 2008, 00:00
Location: Płock/Lubiatowo

Re: A może przywitanie/pożegnanie lata w Zemunie?

Post by skimboy » 30 Mar 2010, 09:08

Jak już rzekłęm, nie ma sensu zbyt długo odwlekać terminu, bo Zemun może tego nie doczekać. Z ekipy GPA mogło by być z 5 osób. W późniejszym terminie, wielu osobom też nie bedzie pasowało, bo wczasy itd. Ja mam od 10 lipca praktycznie do połowy sierpnia imprezy skimboardowe i wtedy raczej nie będę mógł jechać.
Ja jestem ZDECYDOWANIE za terminem 26.06.2010!
User avatar
klewandowski
Posts: 347
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: A może przywitanie/pożegnanie lata w Zemunie?

Post by klewandowski » 30 Mar 2010, 12:03

skimboy wrote:Ja jestem ZDECYDOWANIE za terminem 26.06.2010!
Dobrze gada, wódki mu dać :D. Ja też jestem za terminem wczesnym, ten czerwcowy może być bardzo ciekawy. Zemunów coraz mniej i trzeba się spieszyć.
User avatar
mirek
Posts: 76
Joined: 12 Feb 2005, 00:00

Re: A może przywitanie/pożegnanie lata w Zemunie?

Post by mirek » 30 Mar 2010, 13:31

Według mnie warto dowiedzieć się na wstępie jakie plany ma PKS co do Zemuna i później ustalić termin, bo kto wie, może nawet do wakacji nie dotrwać. Jeśli jednak przetrwa dłużej to najlepszy termin byłby pod koniec wakacji. W przeciwnym przypadku rozważyłbym nawet środek czerwca - w ostatnie szkolne tygodnie i tak przecież nie ma wielkiej nauki, jest prawie jak w wakacje i można w weekend wybrać się na imprezę. Większość osób nie wybiera się też wtedy na dłuższe wyjazdy. Kolejnym argumentem za jest to, że impreza raczej nie kolidowałaby z innymi. Gorzej wyglądałaby sprawa pewnie dla studentów (sesja czerwiec-lipiec ?).
Na omawianego 26 czerwca ekipa toruńska ma już zaklepany wóz w Veolii na off-roada.
User avatar
skimboy
Posts: 206
Joined: 23 Oct 2008, 00:00
Location: Płock/Lubiatowo

Re: A może przywitanie/pożegnanie lata w Zemunie?

Post by skimboy » 30 Mar 2010, 15:25

Dobrze gada, wódki mu dać :D
Raczej Mountain Dew, etanolu nie spożywam ;)
Według mnie warto dowiedzieć się na wstępie jakie plany ma PKS co do Zemuna i później ustalić termin
Dobra idea. Może by spróbować ogarnąć imprezę w długi weekend, skoro Toruniowi nie pasuje? ZTCW to Zemun by kolidował tylko z imprezą w Jastrzębiu Zdroju...
User avatar
Zielony
Posts: 220
Joined: 11 Jun 2006, 00:00

Re: A może przywitanie/pożegnanie lata w Zemunie?

Post by Zielony » 30 Mar 2010, 16:13

Pomysł jest zacny. Jeżeli Zemun dożyje końca wakacji, to IMO proponowałbym koniec wakacji, ewentualnie inne terminy od połowy lipca. Na przełomie czerwca/lipca jest sesja....
User avatar
klewandowski
Posts: 347
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: A może przywitanie/pożegnanie lata w Zemunie?

Post by klewandowski » 30 Mar 2010, 18:38

skimboy wrote: Mam w sumie znajomego, który trochę w tym siedzi i mówi, że Zemun może nie doczekać końca sierpnia.
Jeśli ten znajomy ma jakieś znajomości w PKS Przasnysz to bardzo dobrze. Mógłbyś go poprosić żeby zaczął rozmowy. Może wtedy nie zażądają za wynajem taczki pieniędzy i to od razu z góry. Dodatkowo jeśli on z tych okolic to i trasę jakoś da się ułożyć, bo chyba z TWB nikt tam na stałe nie rezyduje. Albo jak się ustali wynajem poprosić PKS o opracowanie trasy. Powinni wiedzieć, które miejsca w okolicy są ładne.

Jeśli przedsiębiorstwo ma tylko jednego sprawnego Zemuna to na dwoje babka wróżyła. Jeśli jest on w miarę bezawaryjny i dbają o niego to jeszcze trochę pojeździ. Jeśli jest odwrotnie to już o wiele gorzej, trzeba się spieszyć.

Podsumowując. Zemun może nie "dożyć" do końca wakacji, więc koniec sierpnia na wszelki wypadek lepiej odrzucić. Początek wakacji też nie za bardzo bo to akurat szczyt sesji na uczelniach. Można by próbować 1 maja.

MOJA PROPOZYCJA TO: 5 CZERWIEC 2010. Dla mnie ta data ma wiele zalet. Jest akurat po bożym ciele, a w środku długiego weekendu (bo wielu weźmie sobie wolne na piątek). W środkach komunikacji zbiorowej nie powinno być tak najgorzej z miejscami (w dalekobieżnych). Do końca roku szkolnego/sesji jeszcze trochę zostało, więc uczestnicy, którzy się uczą nie powinni narzekać, że zbrakło im czasu do klasówki/kolokwium/egzaminu. Do tego czasu powinno dać się to zorganizować i zebrać frekwencję. A sam pojazd powinien być wtedy jeszcze na chodzie.

Dlatego proponuję usunąć dotychczasową ankietę i zrobić nową nawet z trzema, albo czterema datami. Wtedy wyniki będą bardziej reprezentatywne.
Post Reply