Siedmiolecie TWB w Wałbrzychu...
Posted: 03 Feb 2009, 12:09
Siedmiolecie TWB w Wałbrzychu... czyli Ikarusem po dawnych liniach MPK Wałbrzych.
Witam!!
Padł pomysł co by siedmiolecie zorganizować w Wałbrzychu, a więc z bandą zapaleńców i przy współpracy jednego z ludzi z MPK (dzięki mu za to) Jest wstępny plan imprezy. Jeżeli chodzi o wóz będzie to Ikarus 280.26 #81. Termin: 21 marca - tak więc jest trochę czasu na zaplanowanie sobie wolnego dnia Start imprezy po przyjeździe pociągów z Wrocka, Gdyni, Warszawy. Plan imprezy: (W nawiasie podana linia)
Start godzina 8.00 - Dworzec Kolejowy Wałbrzych Miasto
0 Wałbrzych Miasto godz. 8:00 „Start”
1 Linia nr: „6 Dworzec Główny”, przystanek Kopalnia Thorez, 8:05 – 8:20
2 Linia nr: „14 Zakłady Koksownicze”, pętla Beethovena, 8:30 – 8:45
3 Linia nr: „2 Sobięcin”, pętla Sobięcin, 8:55 – 9:05
4 Linia nr: „16 Ludowa Zajezdnia”, zatoka przed zajezdnią 9:15 – 9:25
5 Linia nr: „10 Konradów”, Dawny Dworzec Kolejowy na Konradowie 9:35 – 9:50
6 Linia nr: „14 Szczawno Zdrój” Dawny Dworzec Kolejowy w Szczawnie Zdroju 10:00 – 10:15
7 Linia nr: „B Podzamcze”, pętla Podzamcze przy al. Podwale. 10:35 – 10:45
8 Linia nr: „12 Szczawienko”, pętla Szczawienko 11:00 – 11:10
9 Linia nr: „13 Lubiechów”, pętla Lubiechów 11:10 – 11.25
10 Linia nr: „8 Zamek Książ”, pętla Zamek Książ 11:40 – 11:55
11 Linia nr: „12 Szczawienko:, Dworzec Wałbrzych Szczawienko 12:10 – 12:25
12 Linia nr: „19 Uczniowska Toyota”, końcowy przystanek Toyota na ul. Uczniowskiej 12:30 – 12:40
13 Linia nr: „11 Poniatów”, pętla Poniatów 12:50 – 13:05
14 Linia nr: „1 Nowe Miasto”, przystanek pod I LO 13:30 – 13:40
15 Linia nr: „11 Kozice”, pętla Kozice 13:55 – 14:05
16 Linia nr: „3 Dworzec Główny”, pętla Dworzec Główny 14:15 - 14:25
17 Linia nr: „10 Glinik Stary”, pętla Glinik Stary 14:35 – 14:50 - przesiadka do autobusu marki Irisbus Citelis z racji posiadania tachografu
18 Linia nr: „PA Andrzejówka”, Andrzejówka 15:05 – 16:45
Wersja czwarta - ostateczna / :/
Jest to plan orientacyjny... wszytko wyjdzie w praniu
Czasy podane są w zaokrągleniu... im lepiej zorganizowany tłum, tym więcej fotostopów itp...
Koszt imprezy: 0zł
Kiełbaski na grila: 0zł
Impreza i kiełbaski zasponsorowane przez MPK Wałbrzych (Podziękowania dla pana Zarzeckiego)
Wszyscy chętni proszeni są o wpisywanie się na forum, ewentualnie o uderzanie do mnie na mejla.
Info w razie jakichkolwiek zmian będzie podawane na stronie
Pozdrawiam Grzesiek (Muszek).
Witam!!
Padł pomysł co by siedmiolecie zorganizować w Wałbrzychu, a więc z bandą zapaleńców i przy współpracy jednego z ludzi z MPK (dzięki mu za to) Jest wstępny plan imprezy. Jeżeli chodzi o wóz będzie to Ikarus 280.26 #81. Termin: 21 marca - tak więc jest trochę czasu na zaplanowanie sobie wolnego dnia Start imprezy po przyjeździe pociągów z Wrocka, Gdyni, Warszawy. Plan imprezy: (W nawiasie podana linia)
Start godzina 8.00 - Dworzec Kolejowy Wałbrzych Miasto
0 Wałbrzych Miasto godz. 8:00 „Start”
1 Linia nr: „6 Dworzec Główny”, przystanek Kopalnia Thorez, 8:05 – 8:20
2 Linia nr: „14 Zakłady Koksownicze”, pętla Beethovena, 8:30 – 8:45
3 Linia nr: „2 Sobięcin”, pętla Sobięcin, 8:55 – 9:05
4 Linia nr: „16 Ludowa Zajezdnia”, zatoka przed zajezdnią 9:15 – 9:25
5 Linia nr: „10 Konradów”, Dawny Dworzec Kolejowy na Konradowie 9:35 – 9:50
6 Linia nr: „14 Szczawno Zdrój” Dawny Dworzec Kolejowy w Szczawnie Zdroju 10:00 – 10:15
7 Linia nr: „B Podzamcze”, pętla Podzamcze przy al. Podwale. 10:35 – 10:45
8 Linia nr: „12 Szczawienko”, pętla Szczawienko 11:00 – 11:10
9 Linia nr: „13 Lubiechów”, pętla Lubiechów 11:10 – 11.25
10 Linia nr: „8 Zamek Książ”, pętla Zamek Książ 11:40 – 11:55
11 Linia nr: „12 Szczawienko:, Dworzec Wałbrzych Szczawienko 12:10 – 12:25
12 Linia nr: „19 Uczniowska Toyota”, końcowy przystanek Toyota na ul. Uczniowskiej 12:30 – 12:40
13 Linia nr: „11 Poniatów”, pętla Poniatów 12:50 – 13:05
14 Linia nr: „1 Nowe Miasto”, przystanek pod I LO 13:30 – 13:40
15 Linia nr: „11 Kozice”, pętla Kozice 13:55 – 14:05
16 Linia nr: „3 Dworzec Główny”, pętla Dworzec Główny 14:15 - 14:25
17 Linia nr: „10 Glinik Stary”, pętla Glinik Stary 14:35 – 14:50 - przesiadka do autobusu marki Irisbus Citelis z racji posiadania tachografu
18 Linia nr: „PA Andrzejówka”, Andrzejówka 15:05 – 16:45
Wersja czwarta - ostateczna / :/
Jest to plan orientacyjny... wszytko wyjdzie w praniu
Czasy podane są w zaokrągleniu... im lepiej zorganizowany tłum, tym więcej fotostopów itp...
Koszt imprezy: 0zł
Kiełbaski na grila: 0zł
Impreza i kiełbaski zasponsorowane przez MPK Wałbrzych (Podziękowania dla pana Zarzeckiego)
Wszyscy chętni proszeni są o wpisywanie się na forum, ewentualnie o uderzanie do mnie na mejla.
Info w razie jakichkolwiek zmian będzie podawane na stronie
Pozdrawiam Grzesiek (Muszek).