Dziesięciolatka

Dyskusje o imprezach i przejazdach specjalnych. Discussion about special journeys and bus entertainment.
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: Dziesięciolatka

Post by egon » 08 Mar 2012, 21:26

projektor_ols wrote:Chyba jednak nie całkiem mi się pokręciło. ;) Był podwyższony limit i też zabrano po dwa zdjęcia (oczywiście nie tego samego dnia ;) ), by z imprezy nie dodawano masówek. Oczywiście taki np. ja z limitem 2, który na 8-leciu nie był miał problem. ;>
Ja też mam 2/d, a wtedy dodałem 3, ale z imprezy tylko 1 - limit miałem chyba 5 albo 7, nie pamiętam. Zapamiętałem to, ponieważ wtedy fotki mi obrabiała żona z powodu moich problemów z oczami.
Teraz niestety nie będę na urodzinach :(
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
KuBul
Posts: 37
Joined: 03 Mar 2008, 00:00
Location: Białystok
Contact:

Re: Dziesięciolatka

Post by KuBul » 08 Mar 2012, 21:31

projektor_ols wrote:Oczywiście taki np. ja z limitem 2, który na 8-leciu nie był miał problem. ;>
Bez przesady, jeden dzień bez dodania zdjęć to chyba nie jest aż taka tragedia :) Co do obniżania limitu w dniu imprezy - myślę, że można obejść się bez tego, a jak znajdzie się ktoś, kto od razu po powrocie doda serię zdjęć, to są przecież użytkownicy z "B" za nickiem ;)
User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Re: Dziesięciolatka

Post by projektor_ols » 08 Mar 2012, 21:38

Ja tam tragedii nie robię - mi to generalnie zwisa, czy będę miał limit 1000 czy -120. :> W sumie racja, że mamy literkowców z "B", którzy mogą zahamować zapędy na dodawanie masówek z imprezy. ;>
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Dziesięciolatka

Post by vecto_529 » 08 Mar 2012, 23:09

projektor_ols wrote:mamy literkowców z "B", którzy mogą zahamować zapędy na dodawanie masówek z imprezy. ;>
Ale znając życie, nie będzie im się chciało... Bo przecież ktoś przejechał pół Polski na imprezę, wydał na to ileś pieniędzy i blokowanie mu takiego zdjęcia byłoby brakiem szacunku dla tejże... Limit 1 i co z nim zrobisz, to Twoja sprawa. Przez sobotę i niedzielę wystarczy. ;)
ImageImageImage
User avatar
wokie
Posts: 107
Joined: 11 Jan 2008, 00:00
Location: Toruń / Koszalin

Re: Dziesięciolatka

Post by wokie » 08 Mar 2012, 23:32

KuBul wrote:Co do obniżania limitu w dniu imprezy - myślę, że można obejść się bez tego, a jak znajdzie się ktoś, kto od razu po powrocie doda serię zdjęć, to są przecież użytkownicy z "B" za nickiem ;)
Podstaw jako takich by nie miał :P Lepiej tak zabezpieczyć, bo niestety po 9 włączając komputer w niedzielę rano, wszedłem na TWB i było widać, że była akcja zapchaj limit. Marcin parę stron temu takie zachowania nazwał chamstwem i w sumie ma racje :/
User avatar
Bartek
Posts: 326
Joined: 14 Nov 2006, 00:00
Location: RMIelec

Re: Dziesięciolatka

Post by Bartek » 09 Mar 2012, 10:01

I zaś pojawia się pytanie, czy zależy wam na fotkach czy dobrej zabawie? :P
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Dziesięciolatka

Post by vecto_529 » 09 Mar 2012, 18:27

Bartek wrote:I zaś pojawia się pytanie, czy zależy wam na fotkach czy dobrej zabawie? :P
Dobra zabawa jest podczas imprezy... ;) A później, po powrocie chyba każdy chce dodać jakieś ujęcie od siebie. Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto przykładowo zapcha limit i co? Dla tamtej drugiej osoby nie będzie co wrzucić, bo nie każde zdjęcie mu wyjdzie, a kadr już będzie wisieć... Przecież dubla nie wstawi. ;)
ImageImageImage
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Dziesięciolatka

Post by Marcin Ciszewski » 09 Mar 2012, 18:49

Bartek wrote:I zaś pojawia się pytanie, czy zależy wam na fotkach czy dobrej zabawie? :P
Niektórym może zależeć i na tym i na tym ;)
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
skimboy
Posts: 206
Joined: 23 Oct 2008, 00:00
Location: Płock/Lubiatowo

Re: Dziesięciolatka

Post by skimboy » 11 Mar 2012, 15:09

A kaj odbędzie się poczęstunek dla uczestników wycieczki?
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Dziesięciolatka

Post by Adam G.1 » 11 Mar 2012, 17:11

skimboy wrote:A kaj odbędzie się poczęstunek dla uczestników wycieczki?
Grill w puszczy, zaopatrzenie własne (będzie sklepostop przy Lidlu), ale możesz nas oczywiście czymś poczęstować, będzie miło :)
Post Reply