[Propozycja] Pożegnanie migów w ZKM Sochaczew i...

Dyskusje o imprezach i przejazdach specjalnych. Discussion about special journeys and bus entertainment.
User avatar
mumin02
Posts: 208
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: [Propozycja] Pożegnanie migów w ZKM Sochaczew i...

Post by mumin02 » 23 Jun 2013, 17:45

Końcówka sierpnia się rysuje grubszym konturem.
User avatar
mumin02
Posts: 208
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: [Propozycja] Pożegnanie migów w ZKM Sochaczew i...

Post by mumin02 » 22 Jul 2013, 20:27

Proszę o wklejenie na Główną poniższego tekstu:


"MIGiem wokół Sochaczewa – 17.08.2013 r.
Zapraszam wszystkich na wyjątkową imprezę jedym z reprezentantów polskiej myśli technicznej w wydaniu miejskim <b>Jelczem M11 #SNB 6575, rocznik 1987</b>, będącym własnością Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sochaczewie i wciąż ocalałym mimo postępującej wymiany taboru.
<b>Impreza rozpocznie się w sobotę, 17 sierpnia 2013 roku o godzinie 10:00 przed dworcem PKP w Sochaczewie</b> (tolerancja -5') i będzie wiodła przez obecnie i poprzednio obsługiwane pętle przez ZKM oraz malownicze tereny Równiny Łowicko-Błońskiej. W trakcie imprezy przewidywana jest przerwa na grilla w Wilczach Tułowskich, obok stacji kolei wąskotorowej w zaciszu Kampinoskiego Parku Narodowego. Przewidywany jest sklepostop.

Opcja przyjazdu:
- pociąg Kolei Mazowieckich nr 445 z Warszawy Zachodniej (odjazd: 9:07).

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy.
Polecam też zajrzenie do mapki.
Składka na rzecz imprezy wyniesie 30 złotych-im więcej osób, tym składka zostanie obniżona.

Pytania przyjmujemy na stronie wydarzenia na fb.

<b>Serdecznie Zapraszam!</b>
eMeLPe"

oraz dodanie do niego zdjęcia http://open.phototrans.net/14,401307,0, ... _6575.html oraz http://open.phototrans.net/14,401307,0, ... _6575.html i sprawdzenie, czy linki działają

Dziękuję.
User avatar
klewandowski
Posts: 347
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: [Propozycja] Pożegnanie migów w ZKM Sochaczew i...

Post by klewandowski » 23 Jul 2013, 12:58

Nie dałoby się przesunąć na niedzielę 18 sierpnia. Na ten termin już zgłaszał się e0n z Radomiem.
michal.odolczyk
Posts: 39
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: [Propozycja] Pożegnanie migów w ZKM Sochaczew i...

Post by michal.odolczyk » 23 Jul 2013, 16:37

Kurczę, w długi weekend? Przesun o tydzień wcześniej może?
twister7862
Posts: 97
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa

Re: [Propozycja] Pożegnanie migów w ZKM Sochaczew i...

Post by twister7862 » 24 Jul 2013, 13:21

michal.odolczyk wrote:Kurczę, w długi weekend? Przesun o tydzień wcześniej może?

A niby z jakiej racji ktoś ma przesuwać swoją imprezę, skoro zaklepał ten termin wcześniej ??
Raczej Ty powinieneś znaleźć odpowiedni i wolny dzień na swoją imprezę.
User avatar
mumin02
Posts: 208
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: [Propozycja] Pożegnanie migów w ZKM Sochaczew i...

Post by mumin02 » 24 Jul 2013, 18:10

klewandowski wrote:Nie dałoby się przesunąć na niedzielę 18 sierpnia. Na ten termin już zgłaszał się e0n z Radomiem.
Zgłaszał się? A gdzie jest informacja o tym wydarzeniu na stronie głównej?
michal.odolczyk wrote:Kurczę, w długi weekend? Przesun o tydzień wcześniej może?
Jakoś w zeszłym roku, też w Sobotę podczas "długiego" weekendu udało się mi zebrać grupkę chętnych na H10 z Żyrardowa... I nikt nie miał nic przeciw.
twister7862
Posts: 97
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa

Re: [Propozycja] Pożegnanie migów w ZKM Sochaczew i...

Post by twister7862 » 25 Jul 2013, 21:19

Po to są wątki utworzone na forum, żeby je przeglądać i patrzeć, czy ktoś czegoś nie planuje na dany dzień. Po polsku jest napisane ? Jest. A potem dziwota, dlaczego się jedno na drugiego boczy. Ano jak jest taki "wyścig szczurów" to nic dziwnego. Na Radom ludzi szukał na FB, a tu tylko dał info o planowanej imprezie. Podejście "bo inne imprezy są feee... moja jest zajesbista" to zła droga, ale jak kto woli. Egoizmem w dzisiejszych czasach można wiele osiągnąć, a o tym zapomniałem.
User avatar
Wolfchen
Posts: 21
Joined: 19 Jul 2007, 00:00

Re: [Propozycja] Pożegnanie migów w ZKM Sochaczew i...

Post by Wolfchen » 28 Jul 2013, 00:07

Z tym wyścigiem szczurów to niestety prawda :/
mumin02 wrote:Zgłaszał się? A gdzie jest informacja o tym wydarzeniu na stronie głównej?
Tutaj, 9 dni wcześniej od Ciebie.
User avatar
mumin02
Posts: 208
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: [Propozycja] Pożegnanie migów w ZKM Sochaczew i...

Post by mumin02 » 11 Aug 2013, 12:25

Mówi się trudno, kto wpadnie do mnie to wpadnie do mnie a kto będzie chciał do Radomia-niech jedzie tam.

gdyby ktoś pytał o aktualny wygląd mojego imprezowego wozu to jest poniżej:

http://krzychol-fazol.flog.pl/wpis/7472 ... 1-snb-6575
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: [Propozycja] Pożegnanie migów w ZKM Sochaczew i...

Post by vecto_529 » 11 Aug 2013, 17:02

mumin02 wrote:Mówi się trudno, kto wpadnie do mnie to wpadnie do mnie a kto będzie chciał do Radomia-niech jedzie tam.
Takie podejście to skrajny egoizm i nieprofesjonalizm. Z racji na lokalizację obydwu imprez, z pewnością znalazłoby się kilka osób, które chciałyby gościć i tu i tu. A chyba o to chodzi, żeby impreza gromadziła jak najwięcej osób (do pewnej granicy, rzecz jasna - urodziny TWB temu dowodzą). Nie byłoby w tym nic złego, gdyby druga impreza była gdzieś na drugim końcu Polski. Zastanów się nad tym i podejdź do tego, jak dobry gospodarz. Dobry gospodarz zawsze stara się udogadniać gościom, zamiast martwić się tylko o siebie. Nie na tym rzecz polega, a tak jak wspomniał kol. Twister - organizacja imprez to nie wyścig szczurów. Przy układaniu grafiku imprez powinna panować współpraca i koordynacja - vide ubiegłe wakacje w Kujawsko-Pomorskim, trzy imprezy, trzy tygodnie z rzędu. Mogliśmy przecież wszyscy się rzucić na jeden dzień i jeździć pustymi autobusami, ale... Co kto lubi, pozdrawiam!
ImageImageImage
Post Reply