[DLA EDYTORÓW] Porządkowanie pojazdów

Other topics
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: [DLA EDYTORÓW] Porządkowanie pojazdów

Post by Marcin Ciszewski » 09 Mar 2012, 18:48

Tak zadałem sobie odrobinę trudu i znalazłem Twoje zdjęcie dodane na TWB2 w czasie, kiedy TWB3 istniało w najlepsze. EOT.
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
wokie
Posts: 107
Joined: 11 Jan 2008, 00:00
Location: Toruń / Koszalin

Re: [DLA EDYTORÓW] Porządkowanie pojazdów

Post by wokie » 13 Mar 2012, 23:20

krzychu wrote: Skoro wóz jest już na TWB2, to po co tworzyć mu klon na TWB3, w dodatku z niekompletnymi danymi?
Ciężarówki powinny wylądować na TWB 3.
A co do tego, że niekompletne dane. Pamiętajmy, że teraz pojawiły się osoby, które mają konto tylko ze względu na część ciężarówkową. I mogą nie korzystać z TWB 2 i mogą nie wiedzieć, że ten wóz ma pełne dane na TWB 2. Jeżeli już to zauważyłeś to mógłbyś uzupełnić dane na TWB 3 ;)
Pamiętać tutaj też trzeba o jednym, że wśród autorów z TWB 3 jest pewnie część osób, których nie interesuje część autobusowa i nie wchodzą na tą część TWB, więc stąd pojawia się klon z TWB 2 z niekompletnymi danymi.
User avatar
krzychu
Posts: 1157
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: [DLA EDYTORÓW] Porządkowanie pojazdów

Post by krzychu » 14 Mar 2012, 17:52

Niestety, nie masz racji. Autor zdublowanego wpisu ma konto na TWB2.
A nawet jakby nie miał, to dostęp do Google ma chyba każdy. :lol:
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: [DLA EDYTORÓW] Porządkowanie pojazdów

Post by vecto_529 » 14 Mar 2012, 18:10

Krzychu, doceniam Twój wieloletni wkład w rozwój TWB... Ale nie do końca rozumiem Twoją postawę w tej sprawie. Ciężarówki z TWB2 powinny wypaść na TWB3, a metryczki z TWB2 powinny być właśnie przekopiowane... Nie wiem, czemu bronisz tego "krzyża", którego być tu nie powinno. ;)
ImageImageImage
User avatar
krzychu
Posts: 1157
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: [DLA EDYTORÓW] Porządkowanie pojazdów

Post by krzychu » 15 Mar 2012, 21:33

Łomatko, następny niekumaty. Jak potrafisz przenieść te zdjęcia z TWB2 na TWB3, to je przenieś. :lol:
Skoro na razie jest to niemożliwe, to zdjęcia powinny być razem.
Jaki jest sens dublowania pojazdu, bo ja nie widzę najmniejszego?
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: [DLA EDYTORÓW] Porządkowanie pojazdów

Post by vecto_529 » 15 Mar 2012, 23:45

krzychu wrote:Łomatko, następny niekumaty. Jak potrafisz przenieść te zdjęcia z TWB2 na TWB3, to je przenieś. :lol:
Skoro na razie jest to niemożliwe, to zdjęcia powinny być razem.
Jaki jest sens dublowania pojazdu, bo ja nie widzę najmniejszego?
Oj, uważaj... Sam jesteś niekumaty - nie obrażaj. Ja widzę jedno wyjście... (choćby sam) przekopiuję WSZYSTKIE ciężarówki z TWB2 na TWB3, wezmę Cię za rączkę i zaprowadzę pod owe, a następnie dodasz zdjęcia tych ciężarówek, które dodałeś na TWB2 na nowe metryczki na TWB3. I tak się zrobi z każdym kolejnym delikwentem, który nie zrobi tego zawczasu sam. A jak ktoś się nie udziela, to myślę, że Ojciec i na to coś poradzi. Napisze jakiegoś "automata" do przenosin, co przeniesie fotkę i podepnie pod właściwego autora.
ImageImageImage
User avatar
krzychu
Posts: 1157
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: [DLA EDYTORÓW] Porządkowanie pojazdów

Post by krzychu » 16 Mar 2012, 19:29

vecto_529 wrote:a następnie dodasz zdjęcia tych ciężarówek, które dodałeś na TWB2 na nowe metryczki na TWB3.
Nic nie będę dodawał. Jak Ojciec znajdzie sposób, to sam przeniesie, tak jak kiedyś fotki kolejowe z TWB1 na TWB2. Dublując zaś pojazdy tworzycie niepotrzebny burdel.
User avatar
malta.pabianice
Posts: 62
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Pabianice

Re: [DLA EDYTORÓW] Porządkowanie pojazdów

Post by malta.pabianice » 17 Mar 2012, 21:24

Krzychu zaczynam cię mieć dosyć zresztą jak większość ludzi na TWB. Czy jak już się przysapałeś, że ten wasz pogot, co go uchwyciłem wylądował na TWB3, to czy chodziaż weszłeś w metryczkę wozu? Akurat dane przekopiowałem co do joty z TWB2, tak więc daj sobie siana. A tak apropo skoro, aż tak cię to kuje, że dodałem go na TWB3 a nie na TWB2 , to nie patrz, tyle od de mnie. Bo jak się ciebie prosi, abyś po przenosił swoje zdjęcia ciężarówek z TWB2 na TWB3, to ty to serdecznie zlewasz. Tak więc daj sobie spokój, bo to zdjęcie co złapałem waszego pogota u mnie będzie na TWB3. Ciężarówki wszystkich spółek komunikacyjnych mają swoje miejsce na TWB3, a nie na TWB2. Bo przez taki tok myślenia jak twój powstaje z dnia na dzień coraz większy burdel na kółkach. A PS. Nie życzę sobie abyś mnie nazywał pabianek!.
Post Reply