Problem z kandydaturą

Post Reply
User avatar
xalev1
Posts: 7
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Świdnica

Problem z kandydaturą

Post by xalev1 » 29 Jul 2023, 15:32

Witam wszystkich! Nie wiem, czy dobrze robię pisząc coś takiego tutaj, w nowym temacie jednak stwierdzam - a zaryzykuje najwyżej mnie opierdzielą.
Dawno nie bawiłem się w fotografie, kilka ładnych lat nie wrzucałem żadnych zdjęć. Trochę mi się znudził temat autobusów i postanowiłem wrzucić kandydaturę na raila i wrócić do zabawy z fotografią, ale jest problem: Z miesiąc temu wrzuciłem kandydaturę - zero odpowiedzi. Kolejną wrzuciłem poprzez autobusowy formularz - na bank błędnie, ale po pojawiającym się poprzez raila błędzie stwierdziłem, że spróbuję w tę stronę - niestety zero odpowiedzi. No i dziś spróbowałem raz jeszcze i znów wyskoczył błąd więc zapewne ponownie nie dostanę żadnej odpowiedzi. Błąd wygląda tak:
Udane załadowanie
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function eregi() in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/add/rejestracja.php:106 Stack trace: #0 /home/opt/transport/rail-testing/www/rail.php(157): include() #1 {main} thrown in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/add/rejestracja.php on line 106

Napisałem też maila do ojca w tej sprawie, jednak nie dostałem żadnej odpowiedzi - gdzieś umknęło, może mail nieaktualny? Używałem "tewubowego" formularza spod jego profilu, reakcji zero więc skłoniło mnie już to wszystko do napisania tego tematu, może tu ktoś zwróci uwagę na ten problem? Ogólnie widzę że rail ma ostatnio wiele problemów, jednak podoba mi się sama forma tej galerii i chciałbym tutaj dzielić się swoimi zdjęciami. Pozdrawiam i czekam na na jakieś odpowiedzi, może błąd ten idzie naprawić?
Post Reply