403480

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
User avatar
skimboy
Posts: 206
Joined: 23 Oct 2008, 00:00
Location: Płock/Lubiatowo

Re: 403480

Post by skimboy » 17 Apr 2010, 11:12

Chodziło mi o to, aby przy blokadzie i założeniu tematu na forum, osoba blokująca się odezwała, bo do tej pory nie pamiętam, aby wzięła udział w dyskusji.
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: 403480

Post by Adam G.1 » 17 Apr 2010, 12:13

skimboy wrote:Powinien być obowiązek podawanie do wiadomości kto blokował!
Powiecie, że nie chcecie być atakowani na GG lub maila? Jeśli tak, to może zrezygnujcie i oddajcie literkę tym, którzy bandy kretynów się nie boją...
Jestem chyba jedynym cenzorem, który ZAWSZE oprócz podania powodów w formularzu pisze komentarz z powodami blokady i czasem radami na przyszłość. Muszę powiedzieć, że czasem zdarza mi się tego gorzko żałować na skutek prymitywnych zachowań niektórych osób.
User avatar
slavco
Posts: 64
Joined: 15 Feb 2005, 00:00
Location: Zabrze
Contact:

Re: 403480

Post by slavco » 17 Apr 2010, 13:31

skimboy wrote:Chodziło mi o to, aby przy blokadzie i założeniu tematu na forum, osoba blokująca się odezwała, bo do tej pory nie pamiętam, aby wzięła udział w dyskusji.
A ja nie pamiętam, żeby jakiś adwokat diabła był wzywany do pomocy...
User avatar
skimboy
Posts: 206
Joined: 23 Oct 2008, 00:00
Location: Płock/Lubiatowo

Re: 403480

Post by skimboy » 17 Apr 2010, 13:58

slavco wrote:
skimboy wrote:Chodziło mi o to, aby przy blokadzie i założeniu tematu na forum, osoba blokująca się odezwała, bo do tej pory nie pamiętam, aby wzięła udział w dyskusji.
A ja nie pamiętam, żeby jakiś adwokat diabła był wzywany do pomocy...
Tyczyło się to WSZYSTKICH blokad, nie tylko tej...
jacekso
Posts: 123
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: 403480

Post by jacekso » 17 Apr 2010, 14:53

Odblokowałem ponieważ to zdjęcie nie kwalifikuje się do blokady, ot co. "Nieciekawe i nuda" mogę powiedzieć o co trzecim zdjęciu na TWB, i mam je z tego powodu blokować? Nie popadajmy w paranoję. Jakby z nieciekawością i nudą w parze szła słaba jakość albo dworcowa miejscówka, to nic bym nie mówił.
koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: 403480

Post by koziutek » 17 Apr 2010, 17:15

Powinien być obowiązek podawanie do wiadomości kto blokował!
Dopóki blok będzie traktowany przez dzieci z generacji HWDP na równi z zabiciem matki, to nie będzie żadnego obowiązku.
Powiecie, że nie chcecie być atakowani na GG lub maila? Jeśli tak, to może zrezygnujcie i oddajcie literkę
skończ już tę kampanię wyborczą, bo nic ona Ci nie przyniesie :)
tym, którzy bandy kretynów się nie boją...
W tym momencie bardzo ladnie okresliłeś wszystkich stękających i wygrażających blokerom "bandą kretynów". A skoro to jest banda kretynów, to czemu normalni ludzie mają się nimi przejmować i jeszcze spełniać ich zachcianki? To nie jest poradnia pedagogiczno-psychologiczna dla ofiar bezstresowego wychowania i życia w środowisku gdzie największym wyczynem jest zabicie policjanta.
User avatar
skimboy
Posts: 206
Joined: 23 Oct 2008, 00:00
Location: Płock/Lubiatowo

Re: 403480

Post by skimboy » 17 Apr 2010, 17:21

Jestem chyba jedynym cenzorem, który ZAWSZE oprócz podania powodów w formularzu pisze komentarz z powodami blokady i czasem radami na przyszłość. Muszę powiedzieć, że czasem zdarza mi się tego gorzko żałować na skutek prymitywnych zachowań niektórych osób.
Bless :)
Dopóki blok będzie traktowany przez dzieci z generacji HWDP na równi z zabiciem matki, to nie będzie żadnego obowiązku.
Szkoda

skończ już tę kampanię wyborczą, bo nic ona Ci nie przyniesie :)
To nie było pisane w związku z moją kandydaturą na blokera, ale dobrze, że przypomniałeś :D
W tym momencie bardzo ladnie okresliłeś wszystkich stękających i wygrażających blokerom "bandą kretynów".
Jak zwykle staram się :P
koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: 403480

Post by koziutek » 17 Apr 2010, 17:34

Osobiście również bym tego zdjęcia nie blokował, ale chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz - skoro to ktoś zablokował, to niech się przyzna i broni swojego poglądu,


Empiś, no własnie nie, to powinno działąc na odwrót. Niech autor broni się, uzasadnia cóż takiego jest np. w 400. zdjęciu DABa z Koszalina, że musi ono koniecznie wisieć na TWB. Publikacja fotografii jest przywilejem a nie prawem. Była ostatnio dyskusja na 10 stron, w której wiele osób narzekało, że za dużo nieciekawych zdjęc ląduje na galerii. że jej poziom spada. Bez radykalnych działań tego nie zmienimy; jeśli będziemy dalej roztrząsać się nad każdym zdjęciem w atmosferze "HWD blokerowi, zdjęcie jest zaje..." tworzonej przez asów fotografii w wieku gimnazjalnym, to do niczego nie dojdziemy.
Szanujmy siebie i nie podważajmy wzajemnie własnych decyzji.

A więc właśnie. Najlepiej jakby możliwość odblokowania miał tylko ten co zablokował + admin.
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: 403480

Post by JacekM1 » 17 Apr 2010, 18:20

koziutek wrote:Empiś, no własnie nie, to powinno działąc na odwrót. Niech autor broni się, uzasadnia cóż takiego jest np. w 400. zdjęciu DABa z Koszalina, że musi ono koniecznie wisieć na TWB. Publikacja fotografii jest przywilejem a nie prawem. Była ostatnio dyskusja na 10 stron, w której wiele osób narzekało, że za dużo nieciekawych zdjęc ląduje na galerii. że jej poziom spada. Bez radykalnych działań tego nie zmienimy; jeśli będziemy dalej roztrząsać się nad każdym zdjęciem w atmosferze "HWD blokerowi, zdjęcie jest zaje..." tworzonej przez asów fotografii w wieku gimnazjalnym, to do niczego nie dojdziemy.
jak to Rosjanie piszą, +100 ;)
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: 403480

Post by empi » 18 Apr 2010, 00:39

jacekso wrote:Odblokowałem ponieważ to zdjęcie nie kwalifikuje się do blokady, ot co. "Nieciekawe i nuda" mogę powiedzieć o co trzecim zdjęciu na TWB, i mam je z tego powodu blokować? Nie popadajmy w paranoję. Jakby z nieciekawością i nudą w parze szła słaba jakość albo dworcowa miejscówka, to nic bym nie mówił.
Według Ciebie się nie kwalifikuje do blokady, a według innego cenzora kwalifikuje. Jeżeli będziemy wzajemnie podważać swoje decyzje, w ogóle blokowanie straci swój sens. Ja zablokuję zdjęcie użytkownikowi X, on odczeka tydzień i poskarży się cenzorowi Y, który mu zdjęcie odblokuje, bo się kolegują i "są gorsze zdjęcia na TWB".
Tak jak powiedziałem, nie zablokowałbym tego zdjęcia, ale skoro ktoś je zablokował, to ja to szanuję i czekam na wyjaśnienie przez tego "ktosia" - blokuję więc zdjęcie ponownie.
koziutek wrote:
Osobiście również bym tego zdjęcia nie blokował, ale chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz - skoro to ktoś zablokował, to niech się przyzna i broni swojego poglądu,


Empiś, no własnie nie, to powinno działąc na odwrót. Niech autor broni się, uzasadnia cóż takiego jest np. w 400. zdjęciu DABa z Koszalina, że musi ono koniecznie wisieć na TWB. (...)
Zgadzam się z Tobą, troszkę nie o to mi chodziło - miałem na myśli sytuację, gdy blokada wydaje się nieuzasadniona i rozpoczyna się dyskusja, w której biorą udział także inni cenzorzy. Wtedy osoba która zablokowała zdjęcie powinna wziąć udział w dyskusji i obronić swój pogląd. Zdjęcie zostałoby wówczas odblokowane tylko i wyłącznie wtedy, gdy cenzor będzie odosobniony w swoim poglądzie i nie zdoła przekonać do swoich racji.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
Post Reply