578894

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
Post Reply
Ząbek
Posts: 61
Joined: 22 Feb 2007, 00:00

578894

Post by Ząbek » 12 Sep 2012, 17:44

http://phototrans.pl/14,578894,0,Jelcz_PR110M_489.html

Powody: Słaba kompozycja Nieciekawe

A to Ciekawe, auto stoi na drodze ekspresowej, jutro będzie tam symulowało wypadek. Jest to jego prawdopodobnie jedno z ostatnich zdjęć wiem że jakościowo nie powala ale komu zaszkodzi 250kb a dla nas MKM z Rzeszowa to ważne zdjęcie.

Fatygowalem się specjalnie zeby je zrobić i prosze jakie podziekowanie blok...
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: 578894

Post by piotr_kosz » 12 Sep 2012, 17:56

Ząbek wrote: A to Ciekawe, auto stoi na drodze ekspresowej, jutro będzie tam symulowało wypadek. Jest to jego prawdopodobnie jedno z ostatnich zdjęć wiem że jakościowo nie powala ale komu zaszkodzi 250kb a dla nas MKM z Rzeszowa to ważne zdjęcie.
I Twój błąd polega na tym, że o tym nie wspomniałeś pod zdjęciem... Dodałeś jedynie enigmatyczne zdanie, które było logicznie tylko dla kolegów/koleżanek z Rzeszowa.
Ząbek
Posts: 61
Joined: 22 Feb 2007, 00:00

Re: 578894

Post by Ząbek » 12 Sep 2012, 18:21

Także teraz to podkreslam i prosze o kogoś z wladzą o przywrócenie, bo miałem jutro jechać jak go bedą podpalać gasić pjaną ale może się nie oplaca skoro fotki będą cenzurowane.
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: 578894

Post by vecto_529 » 12 Sep 2012, 18:53

Ząbek wrote:dla nas MKM z Rzeszowa to ważne zdjęcie.
Ale dla nas - MKM-ów z Polski i ze świata, to knot jakich wiele - załóżcie sobie lokalną galerię, tam takie zdjęcia sobie powstawiacie bez problemu...
Ząbek wrote:Fatygowalem się specjalnie zeby je zrobić i prosze jakie podziekowanie blok...
E tam, marudzisz jak kobieta w ciąży... Było lepiej do tego podejść od strony technicznej. Dobrać lepsze parametry/lepiej obrobić... Poza tym, czy za to, że pojechałeś gdzieś tam wszyscy muszą fapować do zdjęcia, które jest knotem? Aż tak to jeszcze nie ma (ale w sumie nic pewnego)...
Ząbek wrote:Także teraz to podkreslam i prosze o kogoś z wladzą o przywrócenie
Także teraz to musztarda po obiedzie...
Ząbek wrote:miałem jutro jechać jak go bedą podpalać gasić pjaną ale może się nie oplaca
Twój czas - Twoja decyzja. Nikt Ci życia dyktować nie zamierza...
Ząbek wrote:skoro fotki będą cenzurowane
Się obudziłeś... Cenzura jest od zawsze i jest dobra. Trzeba po prostu umieć szanować poziom galerii i nie wstawiać byle czego*.

* - prewencyjnie Cię odsyłam ponownie do pierwszego mojego kontrargumentu :arrow: ciekawe dla Rzeszowa =/= ciekawe dla wszystkich.
ImageImageImage
Ząbek
Posts: 61
Joined: 22 Feb 2007, 00:00

Re: 578894

Post by Ząbek » 12 Sep 2012, 20:17

Podkarpacką część TWB traktuje jako naszą lokalna. Lepsze? to przyjedz i zrób ;] Cenzura nie jest dobra, bywala lepsza. Poza tym Ciebie nikt o zdanie nie pytał bo jesteś bobas na galerii wiec ie wsadzaj paluszków w nie swoją piaskownice. Prosze o stanowisko Blokera ( jacekso) lub deco. Przypominam tylko że jest to dość ważne zdjęcie dla Podkarpackiej ekipy.
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: 578894

Post by vecto_529 » 12 Sep 2012, 21:49

Ząbek wrote:Podkarpacką część TWB traktuje jako naszą lokalna.
Nie ma czegoś takiego jak "podkarpacka część TWB" o.O - jest jedna wielka polska część...
Ząbek wrote:Lepsze? to przyjedz i zrób ;]
Przepraszam, tylu Was tam jest w tym Rzeszowie i nikomu się nie chce ruszyć? Nie mój to problem.
Ząbek wrote:jesteś bobas na galerii wiec ie wsadzaj paluszków w nie swoją piaskownice.
Bobasem mnie zaś rozwalił :lol: - konto na TWB uzyskałem 4 miesiące później niż Ty, więc daruj sobie takie żenujące przytyki.
Ząbek wrote:Poza tym Ciebie nikt o zdanie nie pytał (...) Prosze o stanowisko Blokera
Prosić to akurat sobie możesz, Mychasku. Mamy w tym kraju demokrację i każdy może się wypowiedzieć, a Ty tą wypowiedź musisz uszanować (nie musisz się z nią jedynie zgadzać). Zatem... Trochę pokory, poprawy swoich zdjęć i nie będziesz musiał płakać, że znów ktoś wywalił zdjęcie tam gdzie jego miejsce...
Ząbek wrote:Przypominam tylko że jest to dość ważne zdjęcie dla Podkarpackiej ekipy.
To wstaw je na facebooka i tam będziecie mogli wylewać swoje fapy. Dla mnie (i dla wielu innych, neutralnych autorów) to zdjęcie nie prezentuje żadnej wartości i w dodatku jest kiepskie. Przestań brnąć w zaparte, bo i tak nie dojedziesz nigdzie. :roll:
ImageImageImage
Ząbek
Posts: 61
Joined: 22 Feb 2007, 00:00

Re: 578894

Post by Ząbek » 12 Sep 2012, 23:02

Ząbek wrote:Podkarpacką część TWB traktuje jako naszą lokalna.

Nie ma czegoś takiego jak "podkarpacka część TWB" o.O - jest jedna wielka polska część...
Województwo Podkarpackie czasem z brak czasu oglądam tylko ten fragment galerii.
Ząbek wrote:jesteś bobas na galerii wiec ie wsadzaj paluszków w nie swoją piaskownice.

Bobasem mnie zaś rozwalił :lol: - konto na TWB uzyskałem AŻ 4 miesiące później niż Ty, więc daruj sobie takie żenujące przytyki.
Utworzono 2011-03-22 - wycinek z twojego profilu :D Ehh... no tak ale przeceż miałeś wielkie powroty wszak Robercik dorastał chormony buzowaly i wiedział czego chce od siebie. Samymi tymi powrotami jesteś śmieszny i traktuje Cię jako Bobasa na galerii...
Poza tym Ciebie nikt o zdanie nie pytał (...) Prosze o stanowisko Blokera

Prosić to akurat sobie możesz, Mychasku. Mamy w tym kraju demokrację i każdy może się wypowiedzieć, a Ty tą wypowiedź musisz uszanować (nie musisz się z nią jedynie zgadzać). Zatem... Trochę pokory, poprawy swoich zdjęć i nie będziesz musiał płakać, że znów ktoś wywalił zdjęcie tam gdzie jego miejsce...
Nie mów do mie Mychasku bo razem nie piliśmy ;] Dlatego twierdze że za komuny było lepiej przynajmniej nie proszeni mordy nie otwierali.. Ciekawi mnie tylko czy ty byś zrobił lepsze zdjęcie w tym momecie. Mistrzu fotografi.
ąbek wrote:Przypominam tylko że jest to dość ważne zdjęcie dla Podkarpackiej ekipy.

To wstaw je na facebooka i tam będziecie mogli wylewać swoje fapy. Dla mnie (i dla wielu innych, neutralnych autorów) to zdjęcie nie prezentuje żadnej wartości i w dodatku jest kiepskie. Przestań brnąć w zaparte, bo i tak nie dojedziesz nigdzie.
Facebooka nie mam, poza tym nie jest to baza fotografi transportu z Rzeszowa. Dla mie i dla wielu osób to zdjęcie ma jakąś wartość a dla kolejnej części jest obojęte czy zajmuje 270kb na serwerze galerii.. Mowiłem Ci już że nie proszoy nie wypowiadaj się.

jacekso i deco ustosukujcie się ;) KONIEC OT na kolejy posick Roberta nie odpisuje...
User avatar
Adrian Henszel
Posts: 342
Joined: 23 Oct 2006, 00:00
Location: Wałbrzych

Re: 578894

Post by Adrian Henszel » 13 Sep 2012, 00:38

No a nie lepiej jutro podczas akcji zrobić lepsze i efektowniejsze zdjęcie wozu i dać sobie siana z tą fotką barierki?
Tabor MPK w Wałbrzychu w latach od 1982 do 2010:
Image
Post Reply