594561

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: 594561

Post by Marcin Ciszewski » 13 Dec 2012, 23:34

projektor_ols wrote:Chociaż gdybym ja był panem z "B" zrobiłbym eksperyment i bym się podpisywał przy swoich decyzjach. I zdaję sobie sprawę, że po drugiej stronie są jednostki które są przynajmniej niezrównoważone i często pewnie dochodziłoby do sytuacji na które paragraf by się znalazł ale widocznie mam zachowaną jeszcze wiarę w ludzi. ;) Pewnie i tak bym zrezygnował szybko więc po co się rozpisuję. :D
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie jak by było... Ja na początku przygody z literką próbowałem pisać obszerne komentarze na temat wad zdjęcia, to w "nagrodę" dostawałem pod swoimi fotami anonimowe komentarze, nie zawsze przyjazne. Z tego co wiem chyba tylko jeden cenzor "przyznaje się" do bycia autorem blokady.
justforfun wrote:Czasami sam jestem w szoku jakie zdjęcia są "blokowane" bo naprawdę wisi tutaj mnóstwo gorszych a te niezłe są usuwane...a dlaczego? Pewnie dlatego, że ktoś kogoś nie lubi bo ten jest taki a nie taki i nie rozmawia tak jakbym chciał i jest ogólnie mądrzejszy ode mnie. Tak to właśnie teraz wygląda.
Raczej dlatego, że każdy cenzor ma odmienne podejście, jedni starają się cierpliwie tłumaczyć, inni od razu blokują.
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
Post Reply