683222

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Re: 683222

Post by projektor_ols » 04 Apr 2014, 21:35

Piotr_B wrote:No i się zaczęło. Teraz już nic nie będę mógł opublikować, bo wszystko zablokują. Odezwij się, to cię skopią. Czas zwijać stąd swoje zabawki.
No sorry ale jak tamtego Citaro w sumie mogłem bronić (bo akurat dla mnie mogłoby wisieć to zdjęcie), tak zdjęcia z Dacią na pierwszym planie oraz zdjęcia poruszonego Autosana z przejaranym niebem nawet przy tak niskim poziomie jaki tutaj panuje... No nie da się obronić.
wg
Posts: 101
Joined: 18 Aug 2006, 00:00

Re: 683222

Post by wg » 04 Apr 2014, 21:43

Zawsze mnie zdumiewa taka reakcja na uzasadnioną blokadę. Łatwiej wytknąć niekompetencję blokerowi niż zechcieć przyjąć do wiadomości, że może jednak coś ze zdjęciem jest nie tak.
Piotr_B
Posts: 108
Joined: 14 May 2005, 00:00
Location: Białystok

Re: 683222

Post by Piotr_B » 04 Apr 2014, 22:13

wg wrote:Zawsze mnie zdumiewa taka reakcja na uzasadnioną blokadę. Łatwiej wytknąć niekompetencję blokerowi niż zechcieć przyjąć do wiadomości, że może jednak coś ze zdjęciem jest nie tak.
Do tej pory przyjmowałem. Ale jak zaczęliście mnie karać za dyskusje, bo śmiałem zwrócić uwagę na pewien fakt, to coś we mnie pękło. Dziwnym trafem blokady zaczęły się po moich wpisach pod zdjęciami pewnego kolegi.
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: 683222

Post by mrozard » 04 Apr 2014, 22:27

Piotr_B wrote:Dziwnym trafem blokady zaczęły się po moich wpisach pod zdjęciami pewnego kolegi.
Tych wpisach, w których dałeś do zrozumienia, że zaczynasz olewać jakość zdjęć, bo pewien kolega też robi słabe i przechodzą? No to się nie dziw, że bloki się zaczęły, jak jakość spadła.
wg
Posts: 101
Joined: 18 Aug 2006, 00:00

Re: 683222

Post by wg » 05 Apr 2014, 04:55

Piotr_B wrote:Do tej pory przyjmowałem. Ale jak zaczęliście mnie karać za dyskusje, bo śmiałem zwrócić uwagę na pewien fakt, to coś we mnie pękło. Dziwnym trafem blokady zaczęły się po moich wpisach pod zdjęciami pewnego kolegi.
Nie wiem jaki układ tutaj podejrzewasz, ale ja zablokowałem teraz Twoje foto po raz pierwszy (przynajmniej od tak długiego czasu, że nie pamiętam czy i ewentualnie kiedy był poprzedni raz) i to ze względu na to, co ono sobą reprezentuje. Potrafię wyodrębnić z całokształtu zdjęcie oraz odnieść się tylko do niego, nie zważając na dyskusje dotyczące innych tematów (których to dyskusji swoją drogą zupełnie nie kojarzę, bo najwyraźniej mnie nie interesują). Oczywiście możesz w to nie wierzyć nadal doszukując się jakiegoś spisku.
Piotr_B
Posts: 108
Joined: 14 May 2005, 00:00
Location: Białystok

Re: 683222

Post by Piotr_B » 05 Apr 2014, 15:47

wg wrote:
Piotr_B wrote:Do tej pory przyjmowałem. Ale jak zaczęliście mnie karać za dyskusje, bo śmiałem zwrócić uwagę na pewien fakt, to coś we mnie pękło. Dziwnym trafem blokady zaczęły się po moich wpisach pod zdjęciami pewnego kolegi.
Nie wiem jaki układ tutaj podejrzewasz, ale ja zablokowałem teraz Twoje foto po raz pierwszy (przynajmniej od tak długiego czasu, że nie pamiętam czy i ewentualnie kiedy był poprzedni raz) i to ze względu na to, co ono sobą reprezentuje. Potrafię wyodrębnić z całokształtu zdjęcie oraz odnieść się tylko do niego, nie zważając na dyskusje dotyczące innych tematów (których to dyskusji swoją drogą zupełnie nie kojarzę, bo najwyraźniej mnie nie interesują). Oczywiście możesz w to nie wierzyć nadal doszukując się jakiegoś spisku.
Ja nie z pewnej partii, by doszukiwać się teorii spiskowych. Pozdrawiam.
Post Reply