902531

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
Post Reply
User avatar
krzychu
Posts: 1158
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

902531

Post by krzychu » 04 Dec 2017, 10:57

http://phototrans.pl/14,902531,0,Volvo_ ... 70003.html
Poza perspektywą
Powody: Słaby kadr Nieciekawe Słaba kompozycja (2017-12-03 12:49:32)
A fakt, że jest to jedyne zdjęcie dokumentujące kurs Łeba - Częstochowa, który już nie jeździ i nie wiadomo, czy będzie jeszcze jeździł się nie liczy?
jacekso
Posts: 123
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: 902531

Post by jacekso » 04 Dec 2017, 15:04

stawowczykuba
Posts: 37
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: 902531

Post by stawowczykuba » 04 Dec 2017, 15:30

Ale Krzychu sobie nabije postów na forum dzięki temu działowi :lol:
Piotr_B
Posts: 108
Joined: 14 May 2005, 00:00
Location: Białystok

Re: 902531

Post by Piotr_B » 06 Dec 2017, 19:06

Krzychu, odpuść. Nie warto. Tak, jak nie warto robić zdjęć i wrzucać tutaj. Niektórzy nas tu nie chcą. Nie przeszkadza, że jest to jedyne zdjęcie wozu, że ktoś pokonał wiele kilometrów i że miał bardzo złe warunki. Jeśli nie masz aparatu w miarę nowej generacji to nie próbuj, zadziobią. Ja miałem w przyszłym tygodniu jechać do Szczecinka i Świdwina, ale nie pojadę. Szkoda kasy. I tak wszystko wywalą.
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: 902531

Post by egon » 06 Dec 2017, 19:21

Piotr_B wrote:Krzychu, odpuść. Nie warto. Tak, jak nie warto robić zdjęć i wrzucać tutaj. Niektórzy nas tu nie chcą. Nie przeszkadza, że jest to jedyne zdjęcie wozu, że ktoś pokonał wiele kilometrów i że miał bardzo złe warunki. Jeśli nie masz aparatu w miarę nowej generacji to nie próbuj, zadziobią. Ja miałem w przyszłym tygodniu jechać do Szczecinka i Świdwina, ale nie pojadę. Szkoda kasy. I tak wszystko wywalą.
Oj tam, przesadzasz. Nie warto to lamentować. Bądź mężczyzną, zrobisz lepsze - nie teraz to za rok, nie za rok to za trzy. Jednemu się podoba, innemu nie - wszystkim nie dogodzisz. Na temat kompozycji się nie wypowiem, ale może dałoby się lepiej obrobić? A co do sprzętu - to jest ważne, ale nie najważniejsze. Moje fotki zrobione Ixusem-zabawką nadal tu wiszą i jak na razie nikt nie zamierza ich wywalić ;)
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: 902531

Post by mrozard » 06 Dec 2017, 21:09

Piotr_B wrote:Krzychu, odpuść. Nie warto.[...]
Już? Popłakałeś? Jesteś dorosłym gościem, sporo starszym od większości użytkowników galerii, a mażesz się jak kilkuletnie dziecko. Jakbyś nie miał głęboko gdzieś tego co się do Ciebie pisze i choć minimalnie się przykładał do tego jak robisz zdjęcia i je obrabiasz to by nikt nie miał pretensji. Mój przedmówca jest najlepszym przykładem na to, że nawet mając problemy z oczami można zrobić przyzwoite zdjęcie, wstawić je i nikogo nie boli, że są mankamenty, bo to co Janusz wyciska ze swoich zdjęć to już jest dużo. Nigdy nie broni swoich złych zdjęć jak przysłowiowej Częstochowy i nie zastawia się durnym gadaniem, tylko słucha uwag, robi co może żeby je poprawić, jeszcze podziękuje za wskazanie błędu i pomoc. Tacy ludzie powinni być przykładem dla wszystkich. A Ty? Ty mi próbujesz wmówić że wyraźny szum RGB to deszcz.
Może to czas najwyższy przemyśleć swoje zachowanie i pójść drogą dojrzałego człowieka?
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: 902531

Post by empi » 07 Dec 2017, 10:26

Piotr_B wrote:(...)Ja miałem w przyszłym tygodniu jechać do Szczecinka i Świdwina, ale nie pojadę. Szkoda kasy. I tak wszystko wywalą.
Ja, podpisując się pod postami Egona i Mrozarda, dodam jeszcze - Twoja pasja jest związana tylko i wyłącznie z Phototrans? Ja ogromną większość zdjęć robię do szuflady. Fajnie, jak tu się podobają, ale niektóre są bardzo nieudane i są tylko dla mnie. Może kiedyś będą cenniejsze, a może nigdy, nieważne. Trzeba mieć trochę dystansu, jeśli nie zgadzasz się z naszymi wymogami, to możesz spróbować na innej galerii albo założyć własną. Są tu też tacy, którzy zrezygnowali z dodawania zdjęć, a zależy im na komentowaniu i edytowaniu bazy danych, i w ten sposób wzbogacają Phototrans. To nie jest tak, że Ciebie nie chcemy, ale musimy trzymać jakiś poziom i zdecydowanej większości użytkowników wyszło to na dobre, bo się wiele nauczyli i z przyjemnością można oglądać teraz ich zdjęcia.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
Piotr_B
Posts: 108
Joined: 14 May 2005, 00:00
Location: Białystok

Re: 902531

Post by Piotr_B » 03 Jan 2018, 17:58

empi wrote:
Piotr_B wrote:(...)Ja miałem w przyszłym tygodniu jechać do Szczecinka i Świdwina, ale nie pojadę. Szkoda kasy. I tak wszystko wywalą.
Ja, podpisując się pod postami Egona i Mrozarda, dodam jeszcze - Twoja pasja jest związana tylko i wyłącznie z Phototrans? Ja ogromną większość zdjęć robię do szuflady. Fajnie, jak tu się podobają, ale niektóre są bardzo nieudane i są tylko dla mnie. Może kiedyś będą cenniejsze, a może nigdy, nieważne. Trzeba mieć trochę dystansu, jeśli nie zgadzasz się z naszymi wymogami, to możesz spróbować na innej galerii albo założyć własną. Są tu też tacy, którzy zrezygnowali z dodawania zdjęć, a zależy im na komentowaniu i edytowaniu bazy danych, i w ten sposób wzbogacają Phototrans. To nie jest tak, że Ciebie nie chcemy, ale musimy trzymać jakiś poziom i zdecydowanej większości użytkowników wyszło to na dobre, bo się wiele nauczyli i z przyjemnością można oglądać teraz ich zdjęcia.
To raczej krzyk człowieka powoli żegnającego się z życiem. Tracę wzrok, niedługo obetną mi nogi. Za jakiś czas padnie na nerki. Jeżeli dojdzie do tego serce, to koniec. Chcę coś po sobie zostawić. Zresztą uganianie się za autobusami już nie sprawia mi przyjemności. Ostatnią setkę do poziomu 5 tys. zdjęć robię już kilka miesięcy i końca nie widać. Dojdę do tego poziomu i raczej więcej zdjęć ode mnie nie ujrzycie. Pozdrawiam
User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Re: 902531

Post by projektor_ols » 03 Jan 2018, 18:42

Chyba jakieś deja vu przeżywam w tym momencie, bo kiedyś już też taki jeden tutaj umierał. I co śmieszniejsze to zmartwychwstał!
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: 902531

Post by egon » 03 Jan 2018, 18:55

Piotr_B wrote:To raczej krzyk człowieka powoli żegnającego się z życiem. Tracę wzrok, niedługo obetną mi nogi. Za jakiś czas padnie na nerki. Jeżeli dojdzie do tego serce, to koniec. Chcę coś po sobie zostawić. Zresztą uganianie się za autobusami już nie sprawia mi przyjemności. Ostatnią setkę do poziomu 5 tys. zdjęć robię już kilka miesięcy i końca nie widać. Dojdę do tego poziomu i raczej więcej zdjęć ode mnie nie ujrzycie. Pozdrawiam
Weź przestań pierdzielć, bo teraz to już mnie wnerwiłeś. Wszystko o czym piszesz, a nawet więcej, sam przerabiałem i ani przez głowę mi nie przeszło kopanie w kalendarz. Z dolegliwościami trzeba walczyć, leczyć się, zapobiegać, a nie siedzieć i lamentować. Tobie to chyba najbardziej psychiatra by się przydał.
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
Post Reply