356951

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
User avatar
amuth
Posts: 66
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Location: 50°14'04"N, 18°59'59"E
Contact:

Re: 356951

Post by amuth » 01 Oct 2009, 22:36

padamus wrote: Jasne, nikt nie może przyjechać do GOPu, by zrobić zdjęcie, bo już ich jest za dużo. No cóż...
proszę, czytaj ze zrozumieniem
No jakże ośmieliłem się zignorować komentarz jaśnie pana Sadorga.
oj, tak nie będziemy dyskutować. EOT.
ɐıɹǝlɐƃ || ¡ɯɐıʍɐɹpzod ǝıuzɔǝpɹǝs
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: 356951

Post by padamus » 01 Oct 2009, 22:41

amuth wrote:oj, tak nie będziemy dyskutować. EOT.
Skoro brakło ci racjonalnych argumentów, to czepiasz się.
Pewnie ucieszysz się jak się dowiesz, że jesteś chyba jedynym blokerem, który by to zdjęcie zablokował.
I pomyśleć, że cię popierałem, gdy wysunięto twoją kandydaturę na blokera.
Moim zdaniem czepiasz się. Jeżeli uważasz, że to zdjęcie jest takie fatalne - zrób lepsze w takich samych warunkach. Chętnie je zobaczę.
User avatar
amuth
Posts: 66
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Location: 50°14'04"N, 18°59'59"E
Contact:

Re: 356951

Post by amuth » 01 Oct 2009, 22:55

padamus wrote:Skoro brakło ci racjonalnych argumentów, to czepiasz się.
bullshit, nie lubię jak mi ktoś "jaśnie panuje".
Wcześniej rzeczowo przedstawiłem mój punkt widzenia. Tyle.

Mam nadzieję, że resztę niejasności wyjaśnimy sobie na priv.
ɐıɹǝlɐƃ || ¡ɯɐıʍɐɹpzod ǝıuzɔǝpɹǝs
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: 356951

Post by JacekM1 » 01 Oct 2009, 22:58

padamus wrote:
amuth wrote:oj, tak nie będziemy dyskutować. EOT.
Skoro brakło ci racjonalnych argumentów, to czepiasz się.
Pewnie ucieszysz się jak się dowiesz, że jesteś chyba jedynym blokerem, który by to zdjęcie zablokował.
I pomyśleć, że cię popierałem, gdy wysunięto twoją kandydaturę na blokera.
Moim zdaniem czepiasz się. Jeżeli uważasz, że to zdjęcie jest takie fatalne - zrób lepsze w takich samych warunkach. Chętnie je zobaczę.
Pawle, taka uwaga na przyszłośc - warto odpowiadać na krytyczne komentarze cenzorów pod swoimi zdjęciami - nikt Cię wtedy nie posądzi o ignorowanie komentarzy (a to denerwuje, sam wiem ;) ), a teraz ile by nerwów było zaoszczędzone :)

A fotka mi się nie podoba, ale raczej bym jej nie blokował
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: 356951

Post by padamus » 01 Oct 2009, 23:24

JacekM1 wrote: Pawle, taka uwaga na przyszłośc - warto odpowiadać na krytyczne komentarze cenzorów pod swoimi zdjęciami - nikt Cię wtedy nie posądzi o ignorowanie komentarzy (a to denerwuje, sam wiem ;) )
Heh, gdybym wiedział, że to ma formę warna...
JacekM1 wrote:A fotka mi się nie podoba, ale raczej bym jej nie blokował
I chyba wszyscy, poza jedną osobą tak pomyśleli, skoro wisiała 10 dni, a nie da się ukryć, że miniaturka się wyróżniała.
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: 356951

Post by Adam G.1 » 02 Oct 2009, 16:25

padamus wrote:
JacekM1 wrote:A fotka mi się nie podoba, ale raczej bym jej nie blokował
I chyba wszyscy, poza jedną osobą tak pomyśleli, skoro wisiała 10 dni, a nie da się ukryć, że miniaturka się wyróżniała.
ale ta jedna osoba jest cenzorem, zdjęcie jej się nie spodobało i zostało zablokowane. takie są reguły gry. btw - czemu każde Twoje zablokowane zdjęcie musi się kończyć kilometrową dyskusją?
User avatar
m3ntor
Posts: 144
Joined: 07 Oct 2007, 00:00
Location: Wrocław - Zalesie

Re: 356951

Post by m3ntor » 02 Oct 2009, 19:36

Jeżeli uważasz, że to zdjęcie jest takie fatalne - zrób lepsze w takich samych warunkach. Chętnie je zobaczę.
Wybacz, Paweł, ale to koronny argument niespełnionego fotografa. Znam paru takich, co na słowa krytyki wrzeszczą "zrób lepsze w takich warunkach!!!". A ja sie ku.wa pytam - skoro są warunki do dupy, to po ój robić do dupy zdjęcie?! Taka prawda. Ja też mam troszkę podobnych zdjęć do Twojego, ale nie wrzucam ich, bo WIEM, że są słabe.

Sadorg ma prawo zablokować zdjęcie, jeżeli uzna je za za słabe. A Ty moim zdaniem straszną napinę robisz, chociaż dobrze wiesz, że zdjęcie nie jest jakieś cudowne. Mi też kiedyś Sadorg miał juz zablokować zdjęcie, ale je podmieniłem i było cacy. Poza tym wychodzi na to, ze go zignorowałeś, skoro nie zareagowałeś na komentarz. Ponadto w Twoich postach widzę totalny brak szacunku do Sadorga, przynajmniej ja tak uważam. No ale to już sprawa między Wami.
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: 356951

Post by padamus » 02 Oct 2009, 19:45

m3ntor wrote:Wybacz, Paweł, ale to koronny argument niespełnionego fotografa. Znam paru takich, co na słowa krytyki wrzeszczą "zrób lepsze w takich warunkach!!!". A ja sie ku.wa pytam - skoro są warunki do dupy, to po ój robić do dupy zdjęcie?! Taka prawda. Ja też mam troszkę podobnych zdjęć do Twojego, ale nie wrzucam ich, bo WIEM, że są słabe.
Nie chce mi się powtarzać tego, co już napisałem. Jako fotograf już się spełniłem. Ale ok, skoro zdjęcie jest kijowe następnym razem zrobię takie, że będzie piękne niebo, cień i światła autobusu, ewentualnie sobie go fleszem doświetlę, bo takie zdjęcia w takim razie ok.
User avatar
Adrian Henszel
Posts: 342
Joined: 23 Oct 2006, 00:00
Location: Wałbrzych

Re: 356951

Post by Adrian Henszel » 02 Oct 2009, 21:36

padamus wrote:I chyba wszyscy, poza jedną osobą tak pomyśleli, skoro wisiała 10 dni, a nie da się ukryć, że miniaturka się wyróżniała.
Mi kiedyś foto wisiało pół roku i było ok ale przyszedł piękny dzień i zostało zablokowane... nie ma co się gorączkować, to tylko zablokowane zdjęcie, a jak wiesz że foto nie wyjdzie/wyszło to po co takie dodajesz? Są warunki, w których się zdjęcia jakkolwiek robiło to i tak raczej nie wyjdą...
Tabor MPK w Wałbrzychu w latach od 1982 do 2010:
Image
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: 356951

Post by Adam G.1 » 02 Oct 2009, 22:01

padamus wrote:ewentualnie sobie go fleszem doświetlę
nie polecam, bo potem znów będzie kilometrowa dyskusja :]
Locked