91574

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
Post Reply
User avatar
jpudlo
Posts: 67
Joined: 08 Feb 2005, 00:00
Contact:

91574

Post by jpudlo » 14 Nov 2009, 12:24

http://www.phototrans.eu/14,91574,0,Sol ... _2257.html

Powody: Słaba kompozycja (2009-11-13 15:07:08)

Dziwi mnie to nagłe zablokowanie dodanego daaawno temu zdjęcia, pomimo iż nie było pod nim negatywnych komentarzy pod kątem kompozycji. W międzyczasie zyskało ono na wartości historycznej, gdyż autobus przemalowano a pętla nie istnieje. Czyżby to kolega Lipton, który się na mnie ostatnio uwziął, wykorzystywał swoje blokerskie uprawnienia do realizacji prywatnych wojenek? Godne politowania. Przypomnę, że ostatnio kolega Lipton napisał pod moimi zdjęciami kilka bezczelnych komentarzy, domagających się dodania tagów, które są przecież nieobowiązkowe. Ale przecież chodzi o to, by się czepić.

Wnioskuje o odblokowanie tego wcale nienajgorszego zdjęcia i upomnienie nadgorliwego blokera, który z dziwną manierę specjalnie przejrzał wszystkie moje dodane zdjęcia, byle by znaleźć cokolwiek do zablokowania.

Zdjęcie wygląda następująco: http://lubus.vot.pl/images/stories/91574.jpg
LuBus - Lubelskie autobusy i trolejbusy - www.lubus.vot.pl
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: 91574

Post by padamus » 14 Nov 2009, 13:51

Jacku, nie obraź się, ale blokowałeś o wiele lepsze zdjęcia od tego.
lipton
Posts: 9
Joined: 10 Feb 2005, 00:00

Re: 91574

Post by lipton » 14 Nov 2009, 20:48

Słuchaj chłopczyku, to żeś se nagrabił, to nie moja wina. I zadam ci tylko jedno pytanie: wiesz co to są pomówienia?! Bo jeśli nie wiesz, to ja ci to niedługo wytłumaczę. W każdym razie radzę ważyć słowa.

Bo ostatnio nie mam czasu specjalnie w ogóle zdjęć na TWB przeglądać, nie mówiąc już o analizowaniu twórczości jakiegoś zakompleksionego pana Jacusia... Więc PUDŁO kolego :-D Pardon, były kolego ;] I również proszę nie zwracać się do mnie per 'kolego'. Bo od pewnego czasu mam o tobie podobne zdanie jak większość MKM-ów z Lublina i kilku innych miast.

Swoją szosą, faktycznie knot pierwszej klasy - ciemny bok, autobus na 3/4 kadru etc. Więc się nie dziw. I co z tego, że foto zostało dodane kiedyś? Widocznie teraz dopiero ktoś je odnalazł. A argumenty za pozostawieniem też niczego sobie: malowanie! Bo tej pętli to tyle tu widać, że hohoho...

A jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości, co do tej marnej fotki, to proszę sobie porównać z tym:
http://www.ltek.strefa.pl/galeria/displ ... t=0&pos=33

Pewnie Jacek takie chciał zrobić, ale "trochę" nie wyszło :-P

I przypomnę jeszcze, że napisałem także sporo innych komentarzy pod zdjęciami wielu innych użytkowników, którzy coś naknocili. Bo administracja jest od pilnowania porządku. Więc twoje spiskowe teorie dziejów są warte tyle co zeszłoroczny śnieg... I kto tu prowadzi prywatne wojenki, hę?! Zwłaszcza, że od dłuższego czasu po prostu się do ciebie nie odzywam. I twój blok na GG bardzo mi w tym pomaga :)

Żenujący jesteś, EOT.

PS. Z tagami faktycznie to był mój błąd, więc już tak nie przeżywaj. Bo widać z zablokowanym zdjęciem w jakimś większym stresie żyjesz :-> Co nie zmienia jednak faktu, że 95% userów taguje zdjęcia, bo ułatwia to potem ich wyszukiwanie. Ale przecież JP zawsze wie lepiej... Over.
Marek Landowski
Posts: 223
Joined: 07 May 2007, 00:00
Contact:

Re: 91574

Post by Marek Landowski » 14 Nov 2009, 23:45

Taki rzadziak nie taguje, bo jest hipisem. :)
User avatar
jpudlo
Posts: 67
Joined: 08 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: 91574

Post by jpudlo » 15 Nov 2009, 13:30

Jak będą zasady co ma konkretnie być w tych tagach to będę tagował.
LuBus - Lubelskie autobusy i trolejbusy - www.lubus.vot.pl
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: 91574

Post by decomposed05 » 15 Nov 2009, 15:44

Tagi są NIEOBOWIĄZKOWE. Moim zamysłem tagowania było aby autor sobie mogł jakoś oznaczyć zdjęcia dla siebie i innych np. "Wakacje z jelczem" - zdjęcia, które zrobiłem podczas pracy w MPK lub "wypadek", "brudas", "czyścioch" - nie myślałem o liniach ani o organizatorach jak to robiłem. Trzeba po prostu dodać polę numer linii do zdjęcia i organizatora i tyle a tagom zostawić pełną swobodę.
lipton
Posts: 9
Joined: 10 Feb 2005, 00:00

Re: 91574

Post by lipton » 15 Nov 2009, 20:28

I ja się całkowicie z Tobą zgadzam :) A, jak już pisałem, wówczas z tagami to była moja pomyłka. Tyle.
Post Reply