169900

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
tomikat
Posts: 47
Joined: 04 Feb 2008, 00:00
Location: Poznań

Re: 169900

Post by tomikat » 16 Nov 2009, 23:29

Ale jaki jest sens blokowania zdjęć dodanych blisko 2,5 roku temu ? Skoro zdjęcie raz zostało wrzucone i jak rozumiem ... przeszło przez "gęste sito selekcji" to dlaczego teraz komuś się o tym przypomniało ?
Poziom trzeba podnosić, zgoda ale to się tyczy zdjęć dodawanych obecnie. Idąc tym tropem, można zrobić ponowną weryfikacje zdjęć dodanych od początku TWB celem wyszukiwania knotów. I w tym względzie kolega PKS Tourbus moim zdaniem ma rację.
User avatar
PKS Tourbus
Posts: 6
Joined: 12 Jun 2007, 00:00

Re: 169900

Post by PKS Tourbus » 17 Nov 2009, 00:05

@tomikat
Dzięki wielkie nareszcie ktoś rozumie o co mi chodzi. Tylko wiesz nawet jak by cenzor teraz napisał mi "kadruj albo blokujemy" na pewno bym coś zadziałał
@marek landowski
Gracias uwierz mi, że na pewno skorzystam duże piwo dla Ciebie :)
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: 169900

Post by empi » 17 Nov 2009, 00:35

tomikat wrote:Ale jaki jest sens blokowania zdjęć dodanych blisko 2,5 roku temu ? Skoro zdjęcie raz zostało wrzucone i jak rozumiem ... przeszło przez "gęste sito selekcji" to dlaczego teraz komuś się o tym przypomniało ?
Poziom trzeba podnosić, zgoda ale to się tyczy zdjęć dodawanych obecnie. Idąc tym tropem, można zrobić ponowną weryfikacje zdjęć dodanych od początku TWB celem wyszukiwania knotów. I w tym względzie kolega PKS Tourbus moim zdaniem ma rację.
Przepraszam bardzo, ale co ma do rzeczy data dodania zdjęcia? Obiektywnie albo się zdjęcie nadaje, albo nie. Cenzor nie ma możliwości przejrzenia wszystkich zdjęć, jak znajdzie fatalne to je blokuje. Poza tym ja osobiście bardzo często bronię zdjęć tzw. dokumentacyjnych, np. pierwszych danego pojazdu, które po pewnym czasie tracą swój status, bo pojawiają się kolejne lepsze zdjęcia. To tak jakbyście nie sprzątali w swoim pokoju bałaganu zrobionego 2,5 roku temu, bo skoro tyle już leżał to niech leży do końca świata.
Ja bardzo często weryfikuje także dodane przez siebie zdjęcia, polecam sprawdzić ile usuniętych zdjęć mam wpisanych w profilu, często też podmieniam obrabiając je od nowa.
Ja zdjęcia tego Neoplana nie zablokowałem, ale zgadzam się z decyzją cenzora i ją popieram, z racji tego że wóz ma dużo lepszych zdjęć, w tym nawet zdjęcie tego samego autora - po prostu nie ma żadnego powodu dla którego mogłoby tu być. A że się przez te 2,5 roku "udało", bo wtedy był kryzys wśród cenzorów i prawie się nie blokowało zdjęć, to już inna sprawa.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
Marek Landowski
Posts: 223
Joined: 07 May 2007, 00:00
Contact:

Re: 169900

Post by Marek Landowski » 17 Nov 2009, 14:53

empi wrote:To tak jakbyście nie sprzątali w swoim pokoju bałaganu zrobionego 2,5 roku temu, bo skoro tyle już leżał to niech leży do końca świata.
Ja tuż dawno wyszedłem z tego założenia. :)
tomikat
Posts: 47
Joined: 04 Feb 2008, 00:00
Location: Poznań

Re: 169900

Post by tomikat » 17 Nov 2009, 17:29

@empi: Argumentacja jest słuszna. Tylko, ja także byłbym zaskoczony, jeżeli po dość długim czasie liczonym w latach moje zdjęcie zostałoby zablokowane.
Ale jeżeli cenzorzy mogą blokować zdjęcia niezależenie od daty dodania to Ok. Niech i tak będzie.
User avatar
PKS Tourbus
Posts: 6
Joined: 12 Jun 2007, 00:00

Re: 169900

Post by PKS Tourbus » 29 Nov 2009, 15:27

temat można uznać za zamknięty...
wyjaśniono, doradzono...
teraz może być już tylko lepiej :)
Post Reply