375029

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: 375029

Post by Michalbc » 16 Dec 2009, 16:04

Komuś fakt faktem się nudzi :>
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: 375029

Post by Adam G.1 » 16 Dec 2009, 16:04

vecto_529 wrote:Dobra, której mendzie się nudziło? Lepiej niech koloru swoich (żółtych) zębów pilnuje...
miarka się przebrała, tym razem powinieneś już wylecieć za takie teksty. Który to już raz tak się zachowujesz z powodu zablokowanego zdjęcia? Mam też sygnały, że dziwnym trafem po każdym zablokowanym zdjęciu wypisujesz idiotyczne komentarze pod zdjęciami cenzorów. A jak się sprawa wyjaśni to jest tylko "przepraszam", do czasu następnego zablokowanego zdjęcia. Zachowanie godne dziecka z przedszkola, a nie dorosłego człowieka.
vecto_529 wrote:Chyba już przesadzacie. Idąc tokiem odcieni, powinniście pół TWB zablokować... :lol: Ktoś szuka dziury w całym.
tu naprawdę jest zdecydowanie zbyt niebiesko.
vecto_529 wrote:Na przykład król specjalista, Machel Mateusz. Zeżarł wszystkie rozumy tego świata! Szkoda, że na TWB zaroiło się od takich zadumanych w sobie hipokrytów. Ci, którzy sobie pokupowali sprzęt za 3000zł się teraz uważają za profesjonalistów...
nie każdy (zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że mało kto) ma taki super sprzęt, a mimo to pojawia się sporo fajnych zdjęć :) Dziwi mnie, czemu ktoś, kto śmie zwrócić Ci uwagę, staje się od razu hipokrytą.
vecto_529 wrote:Zapominają tylko, że nie każdy sra pieniędzmi i foci czym foci - dla przyjemności.
zapewniam Cię, że cenzorzy o tym nie zapominają, zdarzało mi się zresztą chyba blokować zdjęcia z Canona EOS 5D :]
vecto_529 wrote:Generalnie, czepianie się odcienia jest śmieszne, a ten który to zablokował ma jakiś problem i szuka chwały, żeby się podlizać adminom.
cóż - niech samo ROTFL będzie tu wystarczającym komentarzem :)
vecto_529 wrote:Żenada.
Owszem, Twoje zachowanie.

Aha, no i słowem podsumowania - nie ja to blokowałem, ale zgadzam się z decyzją cenzora, kimkolwiek by nie był :)
User avatar
Mateusz Machel
Posts: 83
Joined: 06 Jul 2007, 00:00

Re: 375029

Post by Mateusz Machel » 16 Dec 2009, 16:36

vecto_529 wrote:Dobra, której mendzie się nudziło?
Jesteś żenujący. I widać tutaj, z jakim dystansem potrafisz podejść do tematu jakim jest TWB.
vecto_529 wrote:Na przykład król specjalista, Machel Mateusz. Zeżarł wszystkie rozumy tego świata!
Słuchaj, broń się sam i nie wykorzystuj do tego mojej osoby. Wyrażam tylko własną opinię. Przy tym zdjęciu nawet Admin napisał ze za niebieskie. Napisałeś że wypadałoby to zmienić, i po 4 dniach tego nie zrobiłeś.
vecto_529 wrote:Szkoda, że na TWB zaroiło się od takich zadumanych w sobie hipokrytów.
No, Ty jesteś największym z nich.
vecto_529 wrote:A chwalić będą tego, który popełnił blokadę.
Chwalmy imię paaanaa, któryyy tooo zbloooczył! :mrgreen:

Dobra, słowem podsumowania. Zdjęcie może nie było tragiczne, ale jesteś postrzegany przez inny pryzmat w stosunku do reszty. Za swoje zachowania. Początek Twojej wypowiedzi idealnie oddaje to co napisałem o postrzeganiu Ciebie.
User avatar
Bartek
Posts: 326
Joined: 14 Nov 2006, 00:00
Location: RMIelec

Re: 375029

Post by Bartek » 16 Dec 2009, 17:09

W ogóle nie rozumiem jak można robić tyle szumu z powodu zablokowania zdjęcia. Skoro nie spełniało kryteriów zostało zablokowane, proste.
TMSA
Posts: 82
Joined: 05 Jun 2007, 00:00
Location: Chrzanów

Re: 375029

Post by TMSA » 16 Dec 2009, 17:33

Poza tym, z tego co pamiętam, w komentarzach były opinie, że zdjęcie jest zbyt niebieskie, a Ty zadeklarowałeś je poprawić i podmienić. Nic nie zrobiłeś, więc fotka została zablokowana. ;)

EDIT: A mogło to wyglądać tak -> http://img138.imageshack.us/img138/167/ ... pecnn0.jpg
I nie było by problemu. :)
Pozdrawiam!
krzysiekz
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: 375029

Post by decomposed05 » 16 Dec 2009, 19:13

vecto_529 wrote:Dobra, której mendzie się nudziło?
Tutaj ta menda. I ta menda mówi ci papa.
User avatar
mike_1994
Posts: 135
Joined: 17 Dec 2007, 00:00
Location: ∫t∫ε't∫in

Re: 375029

Post by mike_1994 » 16 Dec 2009, 19:45

decomposed05 wrote:
vecto_529 wrote:Dobra, której mendzie się nudziło?
Tutaj ta menda. I ta menda mówi ci papa.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
m3ntor
Posts: 144
Joined: 07 Oct 2007, 00:00
Location: Wrocław - Zalesie

Re: 375029

Post by m3ntor » 16 Dec 2009, 19:49

Huh, zadrzeć z adminem. Ale widzę kolega ambitny :>

A jakby tak przejrzeć TWB to właściwie znaleźc kogos kto foci sprzętem za 3000 zł to raczej trudna sztuka. Dominują posiadacze sprzętu w przedziale cenowym 800 - 1800 zł (mówiąc o cenach w ~pół roku po premierze modelu). 8-) 8-) Sam muszę sprawdzić się na moim A520. Chociaz wypadałoby spróbować czegoś analogowego. :twisted:

Dasz matołowi najlepszy dostepny aparat na rynku to i tak zrobi knota, a są geniusze co z aparatu za mniej niż 500 zł (albo i jeszcze tańszego) wyciskają siódme poty i strzelają genialne klaty. Droższy sprzęt to tylko ułatwienie, pewnego rodzaju. Coś jak np. odgrzewanie obiadu w mikrofali a nie w garnku i na patelni :>
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: 375029

Post by JacekM1 » 16 Dec 2009, 20:02

http://www.phototrans.eu/autobusy.php?s ... ticket=155

Nie rozumuem jakim prawem zablokowałeś to zdjęcie, myślisz, że jesteś fajny ?? Nie, kurwa nie jesteś fajny, sam wpierdalasz jakieś knoty gorsze od tego, i trzymasz je na umór. 2 sprawą jest to, że nie dałeś autorowi czasu na podmianę. Znalazłem kilka zdjęć gnębiących twój prestiż, więc do kurwy nędzy, weź je odblokuj mojemu koledze, inaczej to ja się do ciebie dobiore i zniknie \"B\". Bo kurwa nie nadajesz sie na cenzora. Gdzieś już o tym czytałem, że najpierw ostrzegać powinieneś, że masz zamiar bloka, a potem, gdy przez 1 godzine autor nie zareaguje, bądź nie podmieni fotki możesz to blokować. Więc to przemyśl, jeżeli mój kolega mi nie napisze, że odblokowałeś mu fotke, to się z cenzorem łajzo pożegnasz. Bo nie pozwole, żebyś gnębił moich ziomków. Bo gdyby nie on, to byście nie mieli wcale na prawde ciekawych zdjęć z naszego miasta, drugą sprawą jest to, że znam dużo ludzi i specjalnie powiem im, żeby zbojkotowali T
WB, bo przez takich (...) jak ty aż sie odechciewa przeglądać tej fotogaleri. No więc przemyśl to sobie. List do decomposed\'a czeka sobie. To tyle.
jakby ktoś miał wątpliwości co do kolegi :) takiego maila mi wysłał w kwietniu 2008 ;)
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
Post Reply