377146

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: 377146

Post by piotr_kosz » 24 Dec 2009, 12:05

jacekso wrote:
piotr_kosz wrote: To ma być argument? Może całe TWB niech kieruje się tą zasadą? Czyli zdjęcia np. wcześniej wspomnianego Liptona nie mają sensu.
Co dokumentuje Twoje zdjęcie? Radiowóz i cały autobus na przystanku? Nie rozśmieszaj mnie.
Stary regulamin, który był napisany w języku polskim twierdził, że TWB przede wszystkim powstało po to, aby dokumentować zdarzenia, linie, pojazdy. Musisz o tym pamiętać, kiedy nadzorujesz porządek na galerii. W moim przypadku był to czysty "dokument". Była stłuczka, jest zdjęcie, jest dowód z kim, na miejscu była policja, były trudne warunki atmosferyczne. Warunek dodania był spełniony.

Jeżeli Ciebie rozśmieszyłem - to cieszę się. W końcu śmiech to zdrowie.
jacekso wrote:Nie rozumiem argumentu ze zdjęciami historycznymi, ktoś wrzuca stare fotki z radiowozami zamiast autobusu/tramwaju? Wg mnie zdjęcia zdjęcia silników czy cenników naklejonych na szybie nie powinny się tu znaleźć ale nie będę walczył z wiatrakami.
Może czas określić prawa, które powinny obowiązywać na TWB? Wiem, że liberalność jest wspaniała rzeczą, ale nie raz mocno wątpliwą, co udowadnia ten temat.

Widzisz, też mam wątpliwości jako zwykły user oglądając np. stare pocztówki z Wrocławia. Przecież autobus czy tramwaj jest tam zlepkiem pikseli - i to jeszcze słabo widocznym. Jednak nie należy na to patrzeć z jednej strony. Być może ta widokówka ma głębszy sens - może na zdjęciu jest układ torów, który dzisiaj nie istnieje? Może lokalizacja przystanku się zmieniła? I to jest w każdym razie "wspaniałość" TWB. Chęć podzielenia się z innymi. I to należy tolerować. Komuś nie pasuje, uważa to za zbędne - a ktoś wręcz przeciwnie, widzi w wspomnianych wcześniej pocztówkach dużą, dokumentacyjną wartość.
User avatar
Burdzio
Posts: 279
Joined: 08 May 2008, 00:00
Contact:

Re: 377146

Post by Burdzio » 24 Dec 2009, 13:20

Podczepię się pod temat jak już taka dyskusja powstała. Czy takie zdjęcie mogą się znaleźć na TWB?
http://img693.imageshack.us/img693/9523/kn07678.jpg
http://img693.imageshack.us/img693/7162/kn23900.jpg
Dodam tylko, że nie ja jestem autorem tych zdjęć, tylko pochodzą ze strony PSP (zgodę już mam) więc nie mogłem wtedy poprawić np. kadru.
Victory shall be mine!
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: 377146

Post by Adam G.1 » 24 Dec 2009, 15:24

Pierwsza moim zdaniem jak najbardziej, nad drugą zastanawiałbym się ze względu na jakość oraz to, że tak naprawdę niewiele pokazuje.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: 377146

Post by decomposed05 » 24 Dec 2009, 23:05

"slab kvalitet" jakby to mniej więcej serb powiedział.
Post Reply