378428

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
Post Reply
User avatar
muszu_1-4-0
Posts: 24
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

378428

Post by muszu_1-4-0 » 29 Dec 2009, 23:26

Ja mam pytanie co do tego zdjecia:
http://img693.imageshack.us/i/img0035800x600.jpg/
Czy nie można napisać komentarza żebym usunął, wtedy jak najszybciej bym usunął. Ale jak zwykle kolega Adam G. musiał je jak najszybciej zablokować! I co to jest za powód: "kiepskie ogólnie"?! Poza tym napisałem, ze jest to moje pierwsze zdjęcie nocne, to można coś wytłumaczyć, przymknąć oko, itp.
Chciałbym także Adamowi podziękować, za to, że dzięki niemu mam chyba najwięcej zablokowanych zdjęć na całym TWB! Dziwię się, że mam aż 60 parę zdjęć, bo znając kolegę Adama G., to chętnie by połowę z nich zablokował.
User avatar
Mateusz Machel
Posts: 83
Joined: 06 Jul 2007, 00:00

Re: 378428

Post by Mateusz Machel » 29 Dec 2009, 23:59

Następny frustrat?
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: 378428

Post by Adam G.1 » 30 Dec 2009, 00:05

muszu_1-4-0 wrote:Czy nie można napisać komentarza żebym usunął, wtedy jak najszybciej bym usunął.
każdy by tak chciał. cenzorzy od czegoś tu są i mają pilnować porządku.

muszu_1-4-0 wrote:Ale jak zwykle kolega Adam G. musiał je jak najszybciej zablokować!
brnijcie sobie dalej w Kielcach w tę andyadamową paranoję, lecz jakbyś trochę pomyślał lub spytał się kolegów, to byś takich bzdur nie pisał :)
:lol:
muszu_1-4-0 wrote:Poza tym napisałem, ze jest to moje pierwsze zdjęcie nocne, to można coś wytłumaczyć, przymknąć oko, itp.
eksperymenty nie zawsze się udają, a TWB ma trzymać poziom. Masz chyba dość jasno napisane rady na przyszłość i z pewnością z czasem będzie lepiej.
muszu_1-4-0 wrote:Chciałbym także Adamowi podziękować, za to, że dzięki niemu mam chyba najwięcej zablokowanych zdjęć na całym TWB!
spoko, choć aktualnie nie kojarzę ani jednego zdjęcia, które bym Ci zablokował :)
muszu_1-4-0 wrote:Dziwię się, że mam aż 60 parę zdjęć, bo znając kolegę Adama G., to chętnie by połowę z nich zablokował.
do czego dążysz? mam naprawdę przeglądać każde Twoje zdjęcie i zablokować te najgorsze?
zajmij się tym, by Twoje zdjęcia były lepsze zamiast pisać bzdury na forum.

Współczuję ograniczonym ludziom, którzy nie potrafią zrozumieć, że przy blokowaniu nick autora jest tym, co interesuje mnie (i chyba każdego cenzora) najmniej, jeśli nie w ogóle.
Post Reply