402880

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: 402880

Post by piotr_kosz » 14 Apr 2010, 09:35

Michuss wrote:piotr_kosz, nie chcę być złośliwy, ale w ramach tej wojny, którą ktoś podobno wypowiedział portretom i masówkom proponuję, żebyś przejrzał swoją serię z ul. Chopina w Wejherowie:)
Ale o którą "serię" Ci chodzi? Z 2007 roku, czy z 2009? :>

Jeżeli chodzi o 2007 rok - to przykro mi. Każdy może zobaczyć, jakie knoty dodawałem (i skąd). Były to najczęściej zdjęcia przepalone, przeostrzone, źle wykadrowane i z jednego miejsca. Krótko mówiąc - był to początek mojej kariery na TWB.

Dzisiaj sądzę, że jest inaczej i dużo lepiej? :>
User avatar
Michuss
Posts: 62
Joined: 12 May 2005, 00:00

Re: 402880

Post by Michuss » 14 Apr 2010, 09:56

Oczywiście chodziło mi o serię z ulicy Chopina, która powstała w 2007. Głos zabrałem, jak już wcześniej podkreślałem, tylko ze względu na zdecydowanie z jakim wypowiadasz wojnę "masówkom" i "masówkowiczom", a nie dlatego, że jestem tropicielem takich serii i mam coś przeciwko nim.

Ja osobiście staram się stosować zasadę weryfikacji tego co zarzuciłem jakiś czas temu i usuwam co słabsze "ujęcia", ale nie traktuj tego jako sugestii:)

P.S.
Tak, dzisiaj jest naturalnie dużo lepiej. Nauczyłeś się, jak każdy z nas, poprawnie robić zdjęcia.
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: 402880

Post by piotr_kosz » 14 Apr 2010, 10:06

Michuss wrote:Głos zabrałem, jak już wcześniej podkreślałem, tylko ze względu na zdecydowanie z jakim wypowiadasz wojnę "masówkom" i "masówkowiczom", a nie dlatego, że jestem tropicielem takich serii i mam coś przeciwko nim.
Sprecyzuję swoje stanowisko - nie dla masówek, kiedy pojazd ma już np. 3 zdjęcia (i od wykonania tych zdjęć się nic nie zmienił). Taką sytuację obserwowałem długo w Krakowie, gdzie kilku autorów dodawało zdjęcia wyłącznie z RDA (maksymalnie 3 typy kadrów). Na takie coś trzeba zwracać uwagę.
Michuss wrote: Ja osobiście staram się stosować zasadę weryfikacji tego co zarzuciłem jakiś czas temu i usuwam co słabsze "ujęcia"
Boisz się kogoś złośliwego? ;)
Michuss wrote:Tak, dzisiaj jest naturalnie dużo lepiej. Nauczyłeś się, jak każdy z nas, poprawnie robić zdjęcia.
Dziękuję.
User avatar
Michuss
Posts: 62
Joined: 12 May 2005, 00:00

Re: 402880

Post by Michuss » 14 Apr 2010, 10:13

piotr_kosz wrote:Boisz się kogoś złośliwego? ;)
Nie, nie podchodzę aż tak emocjonalnie do TWB, żeby się bać innych użyszkodników. Po prostu co jakiś czas staram się krytycznie spojrzeć na swoje "dokonania". Nie zamierzam wyrywać sobie włosów, jeśli ktoś mi coś zablokuje. Ba, jeśli będzie to knot, wrzucony jako pierwsze zdjęcie pojazdu, który potem został lepiej obfocony przyklasnę temu zdecydowanie.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: 402880

Post by decomposed05 » 14 Apr 2010, 12:03

Nudą wieje ;)
Post Reply