431412

Dyskusje o zablokowanych zdjęciach.
User avatar
jpudlo
Posts: 67
Joined: 08 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: 431412

Post by jpudlo » 26 Aug 2010, 00:12

Bo ja przyznam że dla mnie to jest żenada że dodaję kilkadziesiąt zdjęć z wyjazdu, a uwaga skupia się na czepianiu się opisów (do czego ta jakość to tylko pretekst), pod zdjęciami są chamskie odzywki, na forum kandydatów pojawiają się jakieś oczerniające fotomontaże... Chyba mogłoby to wszystko inaczej wyglądać :)
LuBus - Lubelskie autobusy i trolejbusy - www.lubus.vot.pl
Marek Landowski
Posts: 223
Joined: 07 May 2007, 00:00
Contact:

Re: 431412

Post by Marek Landowski » 26 Aug 2010, 00:16

Jo, teraz cały świat jest bebe. Ta pętla jest tak obfocona, że mogłeś znaleźć inny kadr albo inne miejsce. Co do zdjęcia kolegi - fajne dynamiczne zdjęcie, może trochę leci, ale nie zasługuje na blok IMHO.

PS. Jacek Twój awatar z "szyderczym" uśmieszkiem i tymi wypowiedziami idealnie pasuje. :P
User avatar
Crom
Posts: 106
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Location: Siemianowice, PL

Re: 431412

Post by Crom » 26 Aug 2010, 00:23

Nawet nie chcę pisać, że tego Ikarusa z Dąbrowy szło złapać chwilę później jak ruszył na przystanek początkowy z mordą i bokiem w słońcu. Ups chyba jednak to napisałem :>
koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: 431412

Post by koziutek » 26 Aug 2010, 01:22

Czyli Jarosz może dodać nieudane zdjęcie z zagranicy
Ajajaj. Uderz w stół i tak dalej :)
Może tak rozejm i koniec dziwnych kłótni
Rozejm podejmują zwaśnione strony; ja nie czuję się takową, nie prowadzę tu żadnych kłótni. Zwracałem jedynie uwagę na Twoje prostackie opisy i docinki, na publikowaną w nich nieprawdę której do dziś nie sprostowałeś. Owszem - w paru komentarzach pod fotkami z Lublina zniżyłem się do Twojego poziomu, ale była to oczywiście świadoma akcja - mająca pokazać, byś nie wywyższał się nad innymi, skoro Twoje rodzime miasto też nie jest jakąś krynicą usług komunikacyjnych o wspaniałej jakości. Musisz mieć strasznie przerośnięte ego, skoro nie przyjmujesz jakiejkolwiek krytyki a na uwagi reagujesz tylko hasłem "nie podoba się to nie oglądać". Zmień tę postawę i bądz bardziej obiektywny - a ja skończe się czepiać.

http://phototrans.eu/14,430814,0,______ ... __224.html
No i jakbyś przejrzał opis tej fotki, czy pierwszej z serii z Krakowa, to zauważyłbyś w nich autoironię i świadomość, że nie są to fotografie najwyższej jakości. Przyznaje, czasem korzystam z niepisanej zasady większej tolerancji dla knotów z zagranicy - dotyczy to jednak tylko sytuacji gdy fotka ma rzeczywistą wartość dokumentacyjną (brak zdjęć pojazdu, ogólnie mało zdjeć z danego miasta/regionu, pojazd skasowany, ikarus :P). Nikomu to jakoś do tej pory nie przeszkadzało; poza uwagami typu "wyprostuj", "za mało konstrastu" nikt się nie czepiał (pomijam już fakt, że na tle niektórych knotów zagranicznych kolegów to te moje są i tak dziełami sztuki ;)
Bo ja przyznam że dla mnie to jest żenada że dodaję kilkadziesiąt zdjęć z wyjazdu,
No i chwała Ci za ten wyjazd i ciekawe informacje. Ale niestety, parę fotek z tego wyjazdu było już takim zapychaniem limitu, więc nie strzelaj fochów jak co najmniej kilka osób zwraca na to uwagę.
User avatar
jpudlo
Posts: 67
Joined: 08 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: 431412

Post by jpudlo » 26 Aug 2010, 10:08

No wiesz a ja np. nie rozumiem dlaczego nie mogłeś mi tego normalnie na priv powiedzieć, tylko nagle zrobiłeś się złośliwy i zamiast normalnie napisać o co chodzi to pisałeś jakieś docinki w komentarzach na poziomie anonimów. Nie mniej jednak właśnie usunąłem zdjęcie ikarusa #289.
LuBus - Lubelskie autobusy i trolejbusy - www.lubus.vot.pl
koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: 431412

Post by koziutek » 26 Aug 2010, 16:27

Z przyczyn technicznych nie miałem ostatnio dostępu do GG, więc musiałem pisać publicznie ;)
Locked