Porządki

mariomj
Posts: 63
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Porządki

Post by mariomj » 21 Nov 2018, 18:45

empi wrote:
21 Nov 2018, 12:36
Nie ma żadnego powodu, dla którego ZKM powinno być odrębnym przewoźnikiem od GAiT, poza autystycznym przywiązaniem do aktualnego i jedynie obowiązującego podpisu pod zdjęciem. Niestety u nas w bazie danych autyzm wygrywa z funkcjonalnością - a potem trzeba się zastanawiać która spółka jest aktualna, w kółko przepinać źle dodane zdjęcia, a już nie daj Boże korzystać z tego jak są potrzebne jakieś statystyki o tym ile jakich autobusów było w danym roku w danym mieście. No ale to nieważne, najważniejsze żeby pod zdjęciem było napisane co do literki to samo, co w KRS.
Myślę, że kłopot z takimi przypadkami pozostanie do czasu aż pojawi się możliwość wyboru w dodawanych zdjęciach historycznej nazwy przewoźnika, jeśli nazywał się inaczej niż aktualnie. Wiemy, że taka funkcja powstanie kiedyś tam, w czasie bliżej nieokreślonym.
User avatar
koleslaw
Posts: 69
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: Porządki

Post by koleslaw » 11 Dec 2018, 13:26

Hej, mam takie pytanie. Swoimi sposobami dokopałem się do danych dotyczących pewnego pojazdu: http://open.phototrans.net/15,101639,.html Mam jeszcze kilku innych "zawodników" o podobnych parametrach ale chwilowo się wstrzymałem z ich uzupełnianiem ;)
W bazie widnieje on jako "Kapena Thesi Intercity", co jest zgodne z jego specyfikacją nadwozia ale... Kompletnie nie zgadza się podwozie. Starsze modele Kapeny bazowały na podwoziu Iveco Daily 59 (2), natomiast mamy taki zbiorczy model, który jest na podwoziu Iveco Daily 65 (3).
Da radę to jakoś rozdzielić? Albo zrobić tak żeby wywalić to podwozie i zrobić model ogólny...
Post Reply