Wchodzenie w nie swój teren.

Ząbek
Posts: 61
Joined: 22 Feb 2007, 00:00

Wchodzenie w nie swój teren.

Post by Ząbek » 21 Dec 2012, 17:37

Witam

Mam pewien problem, mianowicie z użytkownikiem e0n który postanowił wpisać rzeszowskie mercedesy. Ba nie wszystkie tylko dwa nie mając VINu. Jeśli byśmy chcieli to mogliśmy wpisać wszystkie bo numery są z zakresu 805 - 865. Rejstracje są RZ 38XXH. Ale czekamy na liste VINów i taborowych każdego autobusu z ZTM - mamy dostać tą listę na dniach. Nie chodzi tu o to, że dodał coś źle ale o sam fakt ładowania się w nie swój teren ma Radom niech go pilnuje a nie wpier*ala się do nas. A zwracając mu uwagę na GG wogole nie szanuje mnie ani mojego zdania.

Jednym slowem tak powstaje burdel, naprawdę Podkarpacie by sobie poradziło.
User avatar
krzychu
Posts: 1159
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Wchodzenie w nie swój teren.

Post by krzychu » 21 Dec 2012, 17:39

Przecież nie ma zakazu dodawania pojazdów z innego województwa, niż to w którym się mieszka.
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: Wchodzenie w nie swój teren.

Post by piotr_kosz » 21 Dec 2012, 17:44

Ząbek wrote:[..] Ale czekamy na liste VINów i taborowych każdego autobusu z ZTM - mamy dostać tą listę na dniach. Nie chodzi tu o to, że dodał coś źle ale o sam fakt ładowania się w nie swój teren ma Radom niech go pilnuje a nie wpier*ala się do nas. [...]
Zamiast się cieszyć, że e0n ograniczył Wam pracy (wystarczy później uzupełnić brakujące dane), to wysyłacie w jego stronę bezpodstawne roszczenia*.

*Chyba, że zależało Wam na wpisie - "Uzupełniłem bazę danych, czekam na brawa i oklaski". To faktycznie jest powód, aby kogoś "opier..."
Ząbek
Posts: 61
Joined: 22 Feb 2007, 00:00

Re: Wchodzenie w nie swój teren.

Post by Ząbek » 21 Dec 2012, 17:48

Nic nam nie pomógł, Część wozów była dodana po VINach ale nie bylo wiadomo jakie są ich numerki. Przez takie dodawanie powstaną teraz duble i tylko dodadzą roboty.
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: Wchodzenie w nie swój teren.

Post by piotr_kosz » 21 Dec 2012, 17:58

Ząbek wrote:Nic nam nie pomógł, Część wozów była dodana po VINach ale nie bylo wiadomo jakie są ich numerki. Przez takie dodawanie powstaną teraz duble i tylko dodadzą roboty.
Jeżeli VINy naprawdę są dodane poprawnie, to nie rozumiem problemu - znajdziecie odpowiednie pojazdy za pomocą wyszukiwarki.

I sprecyzujmy jedno - e0n kiedy dowiedział się, że będziecie mieli na dniach listę (zawierającą potrzebne informacje), to kontynuował dodawanie pojazdów, czy zaprzestał tego czynu?
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Wchodzenie w nie swój teren.

Post by justforfun » 21 Dec 2012, 21:12

Skoro są wprowadzone dobrze to gdzie jest problem?
Faktycznie macie plebiscyt na to kto pierwszy wprowadzi dane nowych Citar? Teraz macie łatwiej bo wystarczy wyedytować metryczkę pojazdu ale jak to wam, nigdy nie pasuje...Robicie z igły widły i pośmiewisko z samych siebie. Nie widzę w tym problemu skoro jest dobrze. Zresztą tak jak inni, którzy się wypowiedzieli w tym temacie, który jest bez sensu. Co innego gdyby wprowadził błędne dane...
User avatar
klewandowski
Posts: 347
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Wchodzenie w nie swój teren.

Post by klewandowski » 21 Dec 2012, 23:04

Ząbek wrote:(...)Mam pewien problem, mianowicie z użytkownikiem e0n który postanowił wpisać rzeszowskie mercedesy.(...)
e0n przerzucił się na Mercedesy? Chyba przepowiednie Majów z końcem świata są prawdziwe :D .
Ząbek
Posts: 61
Joined: 22 Feb 2007, 00:00

Re: Wchodzenie w nie swój teren.

Post by Ząbek » 21 Dec 2012, 23:52

Ok. Zatem niech e0n powpisuje VINy. i uzupełni baze. Ja do tego nie przyloże ręki.
User avatar
Steffen
Posts: 134
Joined: 02 Jan 2006, 00:00

Re: Wchodzenie w nie swój teren.

Post by Steffen » 22 Dec 2012, 01:40

"Babko, babko udaj się... "
User avatar
Cash
Posts: 221
Joined: 03 Mar 2008, 00:00
Contact:

Re: Wchodzenie w nie swój teren.

Post by Cash » 22 Dec 2012, 14:12

Nie macie większych problemów? :>
Z buta wjeżdżam, czyli jak działa copywriting sprzedażowy.
Post Reply