Oddziały...

User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Oddziały...

Post by JacekM1 » 20 Aug 2009, 21:48

Zielony wrote:Hmmmmm moje trzy grosze- zgłaszanie edytorowi jakichś błędów, zdjęć do przeniesienia, jest chyba czymś naturalnym? chyba że się mylę :roll: Oczywiście nie mówię tu o sprawach, które można zrobić samemu.
Nie - to że Ty dużo prosisz o poprawianie czegoś to Ci się chwali - dbasz o porządek. Chodzi raczej o podejście innych użytkowników, którzy uważają nas za gości od czarnej roboty, a tak w ogóle to nie lubią nas za zwracanie uwagi (które nie zawsze da się miło zrobić, wszak jesteśmy tylko ludźmi, każdy ma kiedyś okres albo zły dzień)
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Oddziały...

Post by Michalbc » 21 Aug 2009, 01:33

Amalio wrote: No spoko. No to tobie zrobimy konto restricted skoro i tak Ci sie nie chce.
A róbcie. Tylko wszystko, co uzupełniłem - usuńcie.
User avatar
Burdzio
Posts: 279
Joined: 08 May 2008, 00:00
Contact:

Re: Oddziały...

Post by Burdzio » 21 Aug 2009, 11:09

Remik bis?
Victory shall be mine!
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: Oddziały...

Post by padamus » 21 Aug 2009, 15:23

Zielony wrote:Hmmmmm moje trzy grosze- zgłaszanie edytorowi jakichś błędów, zdjęć do przeniesienia, jest chyba czymś naturalnym? chyba że się mylę :roll: Oczywiście nie mówię tu o sprawach, które można zrobić samemu.
No i chodzi tu właśnie o to, co napisałeś. Jeżeli ktoś może zrobić sam, dlaczego ktoś inny ma poświęcać swój czas, zwłaszcza jeśli w tym czasie na twb może zrobić coś innego?
User avatar
Zielony
Posts: 220
Joined: 11 Jun 2006, 00:00

Re: Oddziały...

Post by Zielony » 21 Aug 2009, 19:37

@JacekM1, padamus- czyli wszystko ok i gra gitara- "edytowalne" przez każdego sprawy załatwiamy we własnym zakresie. A ja ze swojej strony prosiłbym, mimo wszystko, o zaglądanie do topicu "Porządki". Prawdę mówiąc jest trochę na TWB tego typu rzeczy, które wymagają użycia literkowyh atrybutów.
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Oddziały...

Post by empi » 22 Aug 2009, 08:12

Michalbc wrote:
Amalio wrote: No spoko. No to tobie zrobimy konto restricted skoro i tak Ci sie nie chce.
A róbcie. Tylko wszystko, co uzupełniłem - usuńcie.
Rewelacyjne podejście do sprawy - ciekaw jestem czy wy myślicie, że my bez tych danych umrzemy, będziemy płakać przez kilka nocy? Wchodząc do społeczności TWB dla mnie to było oczywiste, że upubliczniam swoją pracę i dzielę się nią - właściwie na tym polega cała frajda z tego. Co to za jakieś marne szantaże - "jak wam się nie podoba, to usunę wszystko"? Co to w ogóle ma być? To ma na kimkolwiek zrobić wrażenie? Żebym nie wiem jak dokładne i rozległe były dane jakie wpisaliście, świat się nie zawali jeśli ich nie będzie. Tylko obrażając się pamiętajcie o tym, żeby uszanować cudzą pracę i nie babrać w pojazdach edytowanych przez innych.
Gdybym ja kiedyś wyleciał z TWB (a może i kiedyś wylecę, bo dużo podskakuję :P), żadnych cyrków bym nie robił, wręcz przeciwnie - podziękowałbym za możliwości jakie dała mi ta kilkuletnia współpraca. Trzeba mieć honor!
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Oddziały...

Post by Michalbc » 22 Aug 2009, 13:08

Przecież się nie obrażam :P
Ale jeżeli Amalio, który nic z administracją wspólngo nie ma grozi mi, że dostanę restricted, to chyba jest coś nie tak. A z resztą, te oddziały to jak uporządkować? Zostawić tylko adres z Polkowic, czy dopisać również z Głogowa i oczywiście w metryczce zaznaczyć, że on z o/ Głogów?

padamus: Dodawać zdjęć nie muszę, a porządku pilnuję w Bolesławcu, a innych miast nie chcę ruszać, coby bajzlu nie narobić. A spamowanie to była ironia -.-

JacekM1: Ja akurat do opisywanej przez Ciebie grupy nie należę ;)

Burdzio: Raczej nie :P Większą radość mam z uzupełniania bazy na TWB, niż z dodawania zdjęć! I tak staram się poprawiać błędy napotkane w pojazdach, a przewoźników nie ruszałem, więc nie mam w tym oblatania i wystarczającej wiedzy, jakby to zrobić.

Empi: nie, nie umrzecie i płakać raczej tez nie będziecie :P Ja nie mam zamiaru nic usuwać, bo to służy ludziom i trochę czasu poświęciłem na uzupełnianie bazy na TWB. A nigdy, przenigdy nie usunąłem i nie usunę danych, które wprowadziły inne osoby...
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Oddziały...

Post by Amalio » 22 Aug 2009, 13:53

Michalbc wrote:Przecież się nie obrażam :P
Ale jeżeli Amalio, który nic z administracją wspólngo nie ma grozi mi, że dostanę restricted, to chyba jest coś nie tak.
Nie. To raczej Ty coś masz z głową nie tak skoro nie rozumiesz :roll:
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: Oddziały...

Post by padamus » 22 Aug 2009, 16:21

Michalbc wrote:padamus: Dodawać zdjęć nie muszę, a porządku pilnuję w Bolesławcu, a innych miast nie chcę ruszać, coby bajzlu nie narobić. A spamowanie to była ironia -.-
Patrząc na twoje posty i komentarze, trudno to uznać za ironię.
Marek Landowski
Posts: 223
Joined: 07 May 2007, 00:00
Contact:

Re: Oddziały...

Post by Marek Landowski » 24 Aug 2009, 22:11

Przyjęło się, że nie oddzielamy placówek terenowych (oddziałów) od centrali. Autobus z placówki dodajesz do głównego oddziału, ale w innych informacjach dopisujesz, np.: "P.T. Kościerzyna".
Post Reply