Tagi - dyskusja

User avatar
kilof
Posts: 40
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Tagi - dyskusja

Post by kilof » 21 Aug 2010, 19:16

Czy ktos mi może wytłumaczyć dlaczego zniknęły moje tagi Vecto i Dana? O ile Vect jest dużo, tak już Danek jest garstka i tak osoba nie znająca daty od której Dana zmieniona została w Vecto może jednym kliknięciem znaleźć wszystkie foty w jednym miejscu. Proszę o jakieś wyjaśnienie.
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Tagi - dyskusja

Post by empi » 21 Aug 2010, 19:36

kilof wrote:Czy ktos mi może wytłumaczyć dlaczego zniknęły moje tagi Vecto i Dana? O ile Vect jest dużo, tak już Danek jest garstka i tak osoba nie znająca daty od której Dana zmieniona została w Vecto może jednym kliknięciem znaleźć wszystkie foty w jednym miejscu. Proszę o jakieś wyjaśnienie.
Różnice między Daną a Vectami były minimalne, wprowadzane niekonsekwentnie (vide przednie światła) i najczęściej zwyczajnie niewidoczne na tagowanych w ten sposób zdjęciach.
Ale to nie ja skasowałem ten tag, według mnie nie narusza zasad tagowania, chociaż wydaje mi się zbędny.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
kilof
Posts: 40
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Tagi - dyskusja

Post by kilof » 22 Aug 2010, 14:52

OK, skoro aż taki burdel wprowadza jeden tag to juz zaprzestaje używania. A co się stało z tagiem MZK Tychy? _MZK Tychy został a poprawny usunięty...
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Tagi - dyskusja

Post by empi » 23 Aug 2010, 09:20

kilof wrote:OK, skoro aż taki burdel wprowadza jeden tag to juz zaprzestaje używania. A co się stało z tagiem MZK Tychy? _MZK Tychy został a poprawny usunięty...
No niestety to jest tak, że ktoś lansuje jakiś tag, a drugi uważa go za zbędny i go po cichu usuwa. Ja w ramach wyrażania swojej opinii po prostu nie stosuję tagu, z którym się nie zgadzam. Prawiąc sobie złośliwości daleko nie zajdziemy, zamiast jednego tagu potrzebnego komuś może lepiej usunąć dziesięć tagów z literówkami?
Co do MZK Tychy... Cóż, po raz kolejny rozpaczliwie proszę o "żelazny tag", czyli o brak możliwości usunięcia tagu łączego więcej niż 100 zdjęć. Błagam! Na kolanach! Inaczej to nie będzie miało żadnego sensu!
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
Burdzio
Posts: 279
Joined: 08 May 2008, 00:00
Contact:

Re: Tagi - dyskusja

Post by Burdzio » 23 Aug 2010, 14:40

Ja usunąłem i tag Vecto i tag Dana, w ramach zmasowanej akcji usuwania niepotrzebnych tagów :P
- już było pytanie czy tagujemy Lion's City, czy nie - tu sytuacja analogiczna,
- stosowały ten tag 2-3 osoby czyli Danki każdego Vecta i Danki bys nie znalazł,
- dużo osób wyraziło negatywna opinię nt. tego tagu,
- nie tagujemy modeli,
- po rocznikach sobie wyszuszkasz.
Victory shall be mine!
User avatar
Paul167
Posts: 106
Joined: 08 Feb 2005, 00:00
Location: Katowice - Giszowiec
Contact:

Re: Tagi - dyskusja

Post by Paul167 » 25 Aug 2010, 14:30

Tag "autostrada" chyba ktoś wywalił. Nie nadaje się?
Image
© Paul167
User avatar
Adrian Henszel
Posts: 342
Joined: 23 Oct 2006, 00:00
Location: Wałbrzych

Re: Tagi - dyskusja

Post by Adrian Henszel » 25 Aug 2010, 15:30

Oj zaraz będzie dym, jakie tagi kasować a jakie zostawiać, wg mnie tagi tematyczne typu autostrada, architektura, motyw, motyw sakralny są jak najbardziej w porządku, należałoby poprawić tagi w których są błędy w literkach, zbędne spacje itp. Tag Dana w sumie też mógłby istnieć skoro istnieją tagi typu Ala, xi. Kinga (oczywiście do drogich Pań nic nie mam). Według mnie tag ma sens istnienia gdy jest szerzej stosowany i nie zawiera błędów.
Tabor MPK w Wałbrzychu w latach od 1982 do 2010:
Image
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: Tagi - dyskusja

Post by padamus » 25 Aug 2010, 16:09

Wg mnie nie ma sensu tagowania czegoś, co można znaleźć przy użyciu wyszukiwarki. Zaraz zaczniemy tagować Vero, Orły, Sany, Ramzesy itp.
User avatar
Burdzio
Posts: 279
Joined: 08 May 2008, 00:00
Contact:

Re: Tagi - dyskusja

Post by Burdzio » 25 Aug 2010, 17:09

To lepiej zamiast tagować, to wpisywać nazwy handlowe do nazwy pojazdu :]
Victory shall be mine!
User avatar
kilof
Posts: 40
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Tagi - dyskusja

Post by kilof » 25 Aug 2010, 19:51

A najlepiej wrócić do tematów i wydupić tagi.
Post Reply