Apel

Post Reply
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Apel

Post by empi » 26 May 2009, 10:28

Moi drodzy, mam do Was gorący apel o wpisywanie tylko PEWNYCH danych do bazy TWB. Od jakiegoś czasu stykam się z przypadkami typu: "zapamiętałem nr rej. i se dodałem pojazd na TWB", a się okazuje później, że pamięć była zawodna, kilka cyferek w numerze przestawionych i nie wiadomo, czy pojazd istniał naprawdę, czy to po prostu pomyłka. Sam bardzo dużo pojazdów dodawałem nie mając ich zdjęć, zwykle notowałem w komórce ich dane, ale zauważyłem że to nie jest dobre rozwiązanie i od pewnego czasu już tak nie robię. Dlatego proszę, żebyście dodawali pojazdy tylko wtedy gdy jesteście pewni ich danych i uważajcie na literówki.
Apel szczególnie do Adriana z Sanoka i - nomen omen - Krzycha! Krzychowi chwali się dopisanie ogromnej ilości VINów na TWB, ale w zeszłym roku odbyłem wycieczkę w okolicę Tomaszowa, sfociłem gimbusa i jego TZ, ucieszony po powrocie chciałem wpisać VIN, a VIN już był wpisany przez Krzycha, niestety kilka znaków się nie zgadzało. Ja nie wiem czy Krzychu zrobił niewyraźne zdjęcie TZ i źle odczytał, czy - co gorsza - spisał końcówkę a resztę wymyślił, ale coś takiego wprowadza ogromne zamieszanie.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
Post Reply