Taxi Liniowe

User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Taxi Liniowe

Post by Amalio » 06 Jan 2012, 17:17

A nie można wrzucać omnibusów konnych? Przecież tramwaje konne są.
User avatar
Luke_Police
Posts: 489
Joined: 06 Nov 2007, 00:00

Re: Taxi Liniowe

Post by Luke_Police » 07 Jan 2012, 13:35

empi wrote:Ja jeszcze ostatnio wertowałem TWB w poszukiwaniu zdjęć przyczep do traktorów wykorzystywanych w przewozach szkolnych - oddzielna seria pozwoliłaby znaleźć ten obciach natychmiast.
A no właśnie. Mam taką jedną przyczepę do publikacji. Na szybie ma nalepkę Koła Łowieckiego z Witnicy. Jednak wątpliwości moje wzbudza brak widocznych w środku siedzeń. Może są tylko ławki, bo oparć nie widać, a okna są z każdej strony.
User avatar
Tom_F.R.BUS
Posts: 90
Joined: 14 Nov 2007, 00:00

Re: Taxi Liniowe

Post by Tom_F.R.BUS » 07 Jan 2012, 16:35

User avatar
jwojtynski
Posts: 35
Joined: 22 Oct 2005, 00:00
Location: Miasto-Ogród Warszawa

Re: Taxi Liniowe

Post by jwojtynski » 05 Feb 2012, 00:23

Czy idąc tym tokiem można wrzucać furmanki na TWB3?
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Taxi Liniowe

Post by empi » 05 Feb 2012, 01:26

jwojtynski wrote:Czy idąc tym tokiem można wrzucać furmanki na TWB3?
Idąc tym tokiem można wrzucić wszystko wszędzie, zwłaszcza jak się jest wyjątkowo upartym, agresywnym, albo ewentualnie z okazji 1. kwietnia.
Na TWB3 jest póki co mniej użytkowników, panuje większa zgodność i od początku korzystaliśmy z doświadczeń uzyskanych na żywca z TWB2 - miejmy zatem nadzieję, że problemów takich tam nie będzie.
Jak widać na TWB2 są nie tylko autobusy, trolejbusy i tramwaje, ale też łódki, taczki, spawarki, koparki, szambiarki i co sobie ktoś wymarzy. Jakieś próby uporządkowania tego grożą atakami ze strony zwolenników wszystkiego co jest w stanie zabrać na pokład ludzi, więc lepiej machnąć ręką :-)
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: Taxi Liniowe

Post by koziutek » 05 Feb 2012, 17:43

empi wrote:Jak widać na TWB2 są nie tylko autobusy, trolejbusy i tramwaje, ale też łódki, taczki, spawarki, koparki, szambiarki i co sobie ktoś wymarzy
<żart>
zapomniałeś o bomkbach choinkowych http://www.phototrans.eu/14,288927,0.html . Całkiem niedawno ktoś wrzucił z kolei zdjęcie kieliszka. Ale za to butelka po piwie w oknie ikarusa widzę zniknęła, szkoda :)
</żart>
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Taxi Liniowe

Post by empi » 05 Feb 2012, 18:45

koziutek wrote:
empi wrote:Jak widać na TWB2 są nie tylko autobusy, trolejbusy i tramwaje, ale też łódki, taczki, spawarki, koparki, szambiarki i co sobie ktoś wymarzy
<żart>
zapomniałeś o bomkbach choinkowych http://www.phototrans.eu/14,288927,0.html . Całkiem niedawno ktoś wrzucił z kolei zdjęcie kieliszka. Ale za to butelka po piwie w oknie ikarusa widzę zniknęła, szkoda :)
</żart>
Krzychu kiedyś dodał zdjęcie z centrum handlowego takiego sprzętu: Image:D

Jest i autobus:
Image
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Taxi Liniowe

Post by Amalio » 06 Feb 2012, 17:36

jwojtynski wrote:Czy idąc tym tokiem można wrzucać furmanki na TWB3?
Jak będzie wieść towar na europaletach do warzywniaka lub kontener z Chin to ja nie widzę problemu :P (wszak kiedyś ciężarówek nie było, tak samo jak były omnibusy i tramwaje konne).
Ale jak to jest zwykła furmanka to odpada - argument prosty o tyle, że pisałem już kiedyś, że TWB3 to nie będzie galerią kółek rolniczych do których furmankom najbliżej.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Taxi Liniowe

Post by Amalio » 11 Feb 2012, 22:10

Tak jeszcze dodając, to ogólnie byłoby fajnie rozdzielić całkowicie MV na Misc Buses, Trams i Trolleybuses. Tak jak się nad tym siedzi, szuka Misców i próbuje rozwiązać zagadki, to trzeba po kolei otwierać wszystkie wozy, bo nigdy nie wiadomo co tam się kryje. Każdy pojazd opisany jako Miscelalnous Vehicles, bo nie wiadomo czy to autobus, tramwaj, a może wagonik metra. Strasznie wydłuża to pracę.
Post Reply