Porządki

User avatar
rafcio44108
Posts: 217
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Olsztyn

Re: Porządki

Post by rafcio44108 » 19 Feb 2018, 21:01

Dalej nie rozumiesz. Wycofałem 914 i 924, bo nie ma ich w infokiosku, jeśli rano nie będzie tam 922, to też go wycofam. Zrozum, że lepiej będzie, jeśli jedna osoba będzie zajmowała się bazą wozów tej firmy na TWB. To, że używki mają odskokowe drzwi, to żadna sensacja, mają też parę innych różnic względem naszych Solarisów.

P.S. Pisze się "skąd".

Wyluzuj, bo nie ma powodu do kłótni.
Image
grzegorz.bilety
Posts: 52
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Porządki

Post by grzegorz.bilety » 19 Feb 2018, 21:19

To po kiego grzyba się uniosłeś ?. Mogłeś pierw sprawdzić i mieć pretensje że źle zrobiłem, a nie jak wściekły pies z pretensjami mi na pocztę wyjeżdżasz. Tu masz przykład jak sam wycofałeś 914 ( http://phototrans.pl/autobusy.php?s=15& ... ticket=100 ) za wcześnie i narobiłeś burdelu. Można sobie prześledzić jego metryczkę ile razy go wycofywałeś i przywracałeś po pretensjach jakiegoś anonima pod tym zdjęciem ( http://phototrans.pl/14,822548,0,Volvo_7000_914.html ). Nie tylko w tym wozie są takie przeboje, ja nic do Ciebie nie pisałem i nie miałem pretensji. Ale jak twierdzisz że jedynie Twoje informacje są pewne to spoko widać to na metryczce 914. Tak jak na jednym kiedyś LT-ku co miałeś do mnie aluzję że go wycofałem. Twierdziłeś że jest a go nie było, później mnie przepraszałeś. Też musiałem latać do MPK aby zaczerpnąć info. Nie pamiętasz ?. Z resztą od mojego kolegi brat od około 10 lat jeździ w MPK i czasem od niego coś się dowiem. Raz nawet załatwił mi wejście na zajezdnię, bez żadnego problemu. Nawet sam mnie po zajezdni oprowadził. Ciebie jak kiedyś poprosiłem o to byś mi załatwił wejście to "nie bo się nie da, bo ..." Za 5 dni sam sobie załatwiłem poprzez kontakt z Rzecznikiem MPK. Tego też nie pamiętasz ?. Dobra kończę bo szkoda czasu na pyskówki z Tobą. Dobranoc i mimo wszystko pozdro :)
User avatar
rafcio44108
Posts: 217
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Olsztyn

Re: Porządki

Post by rafcio44108 » 19 Feb 2018, 21:30

Skoro wszystko wyjaśnione, to myślę, że nasze posty można wykasować. Niepotrzebnie tylko zacząłeś aferę tu na forum. Napiszę jeszcze do ciebie na maila, bo mam sprawę, pytanie, czy mi odpiszesz.
Image
grzegorz.bilety
Posts: 52
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Porządki

Post by grzegorz.bilety » 20 Feb 2018, 14:41

Po pierwsze co dla Ciebie jest wyjaśnione ?. Nic nie jest wyjaśnione, dalej #922 jest niewycofany. Dyspozytor wczoraj mi tą informacje potwierdził i dziś brat kolegi z pracy który już dłużej od Ciebie tam robi. Ba pewnie gorszych informacji od Ciebie on nie ma. Ja zacząłem tą awanturę ?. To Ty jak wściekły pies zacząłeś wypisywać mi na pocztę i zarzucać mi robienie burdelu w bazie. Nie życzę sobie abyś do mnie na moją prywatną pocztę do której też ma dostęp moja żona pisał takie pierdoły i jeszcze takim tonem. Zdjęcia które podałem mówią samo za siebie, tak jak przykład metryczki #914 mówi sam za siebie że też nie masz 100% informacji. BARDZO PROSZĘ ADMINISTRACJĘ o nie usuwanie wątku bo to nie pierwszy raz jak kolega Rafał wyskoczył do mnie z takimi zarzutami, nawet z gorszymi tekstami na priv. Mam wszystko w archiwum na "gg". Jak napiszesz do mnie na pocztę w normalny sposób, spokojnym tonem to gwarantuję że odpiszę Tobie. Nie ma problemu. Więc czekam na maila. Pozdrawiam.
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Porządki

Post by empi » 20 Feb 2018, 15:02

Nie chce mi się tych wszystkich postów czytać, ale nikt na TWB nie ma monopolu na uzupełnianie danych jakiegokolwiek przewoźnika. Sam ostatnio uzupełniłem historię jednej OmniCity z Olsztyna. Formuła TWB polega na naszej współpracy. Co z tego, że ktoś gdzieś pracuje, jak ktoś inny wcześniej o czymś się dowie? Ma pytać kogoś o zgodę? To absurdalne i przypomina mi takich artystów, którzy żegnając się z TWB usuwali wszystkie dane, które wprowadzili.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
grzegorz.bilety
Posts: 52
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Porządki

Post by grzegorz.bilety » 20 Feb 2018, 15:24

@empi, ja też tak uważam jak Ty, nikt nie powinien mieć monopolu na daną bazę. Z resztą wiele razy wpisywałem w MPK Olsztyn dane i były 1000% sprawdzone. A i tak dostawałem "cięgi" na priv że nie mam prawa tego robić. Nigdy nie wpisałem czegoś na "pałę" lub "bo od kogoś coś usłyszałem". Zawsze sprawdzam informacje o których wiem. A i tak musiałem się z tego Rafałowi tłumaczyć tak jak to podałem na przykładzie LT-ka. To że nie dodaję tu już zdjęć i swoje foty wykasowałem nie wyklucza mnie z tej galerii. Po wykasowaniu moich fot nie robiłem burdelu w bazie, zostawiłem moje wpisy w metryczkach tak jak powinny być. Dalej robię zdjęcia dla siebie i wpisuję dane wozów których na TWB jeszcze nie ma. Może ktoś je sfoci oprócz mnie i będzie miał już gotową metryczkę.
grzegorz.bilety
Posts: 52
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Porządki

Post by grzegorz.bilety » 20 Feb 2018, 18:51

A widać że miałem rację z #922 :). Po 18:36 wóz został wycofany z metryczki ( http://phototrans.pl/15,62884,100.html ) przez Rafała. A jednak się nie myliłem. Najlepiej pierw kogoś zmieszać z błotem oszczerstwami niż sprawdzić czy ktoś miał rację. Ale to nie pierwszy raz z jego strony. Tym razem żadnego słowa Przepraszam. P.S. Sorry za post pod postem, ale chciałem się wybronić od oszczerstw pod moim adresem.
User avatar
rafcio44108
Posts: 217
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Olsztyn

Re: Porządki

Post by rafcio44108 » 20 Feb 2018, 20:52

Widzę, że dalej nie rozumiesz o co chodzi.
Image
grzegorz.bilety
Posts: 52
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Porządki

Post by grzegorz.bilety » 21 Feb 2018, 15:01

Rafał to raczej Ty nie rozumiesz o co chodzi. Z informacji którą uzyskałem wiedziałem że wóz jest wycofany, oraz że czasem się zdarza że pierw wóz zastaje wycofany i ma zdjęte numery taborowe i dopiero za kilka dni jest ściągany dopiero z bazy. Wtedy to widać w tym Twoim tak jak go nazywasz"Infokiosku". Moja rada, zacznij ufać ludziom i nie unoś głowy do góry wiedząc to że ktoś ma rację. Sam wpisywałeś wycofanie wozom które potem jeździły, tak jak w przypadku #914 i nie tylko. Ale cóż jesteś osobą która nie potrafi się przyznać do błędu i nawet przeprosić. Miałeś coś pisać do mnie:

"Skoro wszystko wyjaśnione, to myślę, że nasze posty można wykasować. Niepotrzebnie tylko zacząłeś aferę tu na forum. Napiszę jeszcze do ciebie na maila, bo mam sprawę, pytanie, czy mi odpiszesz."

Widzę że ten post był tylko pretekstem do tego aby admin wykasował ten wątek, bo nic do mnie nie napisałeś. Ja napisałem że odpiszę. Mam nadzieje że ADMIN nie WYKASUJE TEGO WĄTKU, bo to Twoje nie pierwsze takie chamskie zachowanie.
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Porządki

Post by mrozard » 21 Feb 2018, 16:08

Ale dziecinada.
Post Reply