Porządki

User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Porządki

Post by empi » 24 Jan 2018, 10:44

Czyli to jest nie do końca dobite 0, stąd C. No ale tak już poszło i trudno, taki ma numer zaewidencjonowany wszędzie.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Porządki

Post by decomposed05 » 24 Jan 2018, 16:03

Akurat C jest dobite. Dalsze 0 juz mniej.
mateusz-210300
Posts: 107
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Porządki

Post by mateusz-210300 » 28 Jan 2018, 14:48

Proszę o przepięcie zdjęcia: http://phototrans.pl/14,775347,0,Autosa ... 23693.html pod MSK Złoczew.
grzegorz.bilety
Posts: 52
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Porządki

Post by grzegorz.bilety » 19 Feb 2018, 17:14

Witam, chciałbym poruszyć sprawę oszczerstw które na privie wypisuje mi użytkownik TWB z Olsztyna Rafał Zadrożny. Zaczęło się od mojego wypadu pod zajezdnie MPK Olsztyn aby zobaczyć na własne oczy "nowe" używki Solarisa. W trakcie wypadu zobaczyłem że pod sam płotem stoi odstawiony wóz #922. Czerwone Volvo #922 ma zdjęte numery taborowe. Po przyjściu do domu wpisałem w karcie wozu jego wycofanie:

http://phototrans.pl/15,62884,100.html

Wieczorem oburzony Rafał napisał do mnie:

Z wczoraj:
"Ja zajmuję się bazą pojazdów MPK na TWB, więc z łaski swojej ich
nie edytuj, bo 922 jest jeszcze na stanie."

Z dziś:
"Po pierwsze, 922 dalej jest w systemie MPK, do którego nie masz dostępu, tak samo jak na zajezdnię. Sam się doinformuj i nie rób burdelu w bazie. A skoro walnąłeś focha na TWB, to może lepiej się nie udzielaj. Bazą MPK na TWB zajmuję się ja."


Dziś specjalnie po pracy wybrałem się na MPK i po rozmowie z dyspozytorem potwierdziłem moją informację. Przy okazji zrobiłem zdjęcie przy płocie bo wóz stoi przy samej ulicy ( https://zapodaj.net/5084f94bf6947.jpg.html ),(https://zapodaj.net/1ecad6536ba8a.jpg.html). Te same zdjęcia wysłałem Rafałowi aby mu to udowodnić i poprosić aby zmienił dane z powrotem, jak nie to poruszę sprawę tu na forum . Lecz z tym gburem nie idzie wcale dyskutować. Jego odp:

"Straszysz mnie :D ? Nic nie zmienię, bo ja zajmuję się taborem MPK na TWB i jutro rano sprawdzę w systemie, czy jest jeszcze na stanie, dopiero wtedy zmienię. Zajmij się Sindbadami lepiej."

To nie pierwsze tego typu dogryzanie i oskarżenia ze strony Rafała co do mojej osoby. Po wykasowaniu moich zdjęć cały czas spamował mi pocztę chorymi tekstami obrażając mnie za to że i zdjęcia z nim też pokasowałem. To że nie dodaję tu już zdjęć nie oznacza że nie mam prawa tu się wypowiadać i zmieniać coś w kartach wozów po 1000% upewnieniu się czy tak jest. Nigdy nie wpisywałem tu danych na pałę i nie robiłem burdelu w bazach. Można zobaczyć że staram się uzupełniać bazę danych różnych przewoźników w miarę wozy sumiennie. Prawie każdą zmianę i wpis do bazy mam udokumentowany zdjęciem. Nie mam zamiaru aby ktoś bez powodu obrzucał mnie "błotem".
User avatar
rafcio44108
Posts: 217
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Olsztyn

Re: Porządki

Post by rafcio44108 » 19 Feb 2018, 18:04

Nie popłacz się skarżypyto :D . Nie nauczyli cię, że nie upublicznia się treści e-maili? Zrozum, że ja zajmuję się bazą wozów MPK Olsztyn na TWB, ty pilnuj sobie Sinbadów czy Radexów. Ciekawe, jak miałbyś rozmawiać z dyspozytorem, skoro osoby postronne nie są wpuszczane na bazę. Jutro sprawdzę w infokiosku, czy wóz jest wycofany, jeśli tak, to uzupełnię, ta metoda sprawdzała się do tej pory zawsze.
Jakiś czas temu jedna z limonek stała na bazie bez numerów taborowych - naklejali nowe, bo stare się zdarły od myjni, ty pewnie wpisałbyś wycofanie, ale dzięki Bogu autobus był niewidoczny z ulicy.

Nie spamowałem ci poczty chorymi tekstami, tym bardziej obrażając cię za usunięcie zdjęć - masz BARDZO bujną wyobraźnię. Nie nazywaj mnie gburem, bo ostatnio mijaliśmy się na chodniku, to odwróciłeś głowę w drugą stronę, udając, że mnie nie widzisz.
Image
grzegorz.bilety
Posts: 52
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Porządki

Post by grzegorz.bilety » 19 Feb 2018, 18:37

Po pierwsze nie pisałbym tu na forum jak byś spokojnie napisał do mnie a wyjeżdżał z nie z jakimiś oszczerstwami. Po drugie zapisz się do okulisty bo jeżeli dowód na wycofanie wozu w postaci zdjęć Tobie nie odpowiada to ja już nie mam sił na tłumaczenie już Tobie czegokolwiek. Po trzecie kilka razy byłem na zajezdni i nie było problemu z wejściem. Wystarczy napisać do odpowiednich osób lub jak raz wszedłem poprzez dyżurkę po tym jak osoba na dyżurce zadzwoniła po osobę która mogła mnie po zajezdni oprowadzić. Więc nie pisz mi pierdół że jest to jakiś kosmos aby się dostać na zajezdnie. Po trzecie chamskie maile się upublicznia po tym jak ktoś jest chamski i zarzuca komuś robienie burdelu w bazie. Po czwarte przestań wysoko głowę nosić bo pracując w MPK nie jesteś lepszy od innych i widać że nie potrafisz nawet rozróżnić wycofanego starego wozu marki Volvo z 2001 roku ( te wozy są systematycznie wycofywane ) od nowych wozów marki Solaris i to jeszcze limonkowych. Może Ty byś je wycofał bo ja nie :D :D :D . Po pięte nie rozkazuj mi czego ja mam pilnować bo mam takie same prawo na wpisanie wycofania wozu w MPK jak i TY. Po szóste nie kuś mnie abym uruchomił mój stary komp gdzie mam jeszcze zainstalowany komunikator "gg" i wyciągnął te Twoje chore teksty które mi wypisywałeś właśnie na "gg", nie na poczcie, bo o to nie chodzi. Po siódme nie dziw się że po Twoich jazdach świeżo po wykasowaniu moich zdjęć nie mam zamiaru z Tobą się wmieć nic wspólnego i wolę odwracać głowę widząc Cię na chodniku nawet jak byś stał obok mnie.
User avatar
rafcio44108
Posts: 217
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Olsztyn

Re: Porządki

Post by rafcio44108 » 19 Feb 2018, 20:16

"Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - miałem skomentować twój post, ale zastosuję się do tej rady.
Image
grzegorz.bilety
Posts: 52
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Porządki

Post by grzegorz.bilety » 19 Feb 2018, 20:31

Masz rację idiocie nic się nie da wytłumaczyć, nawet jak mu pokażesz dowód w postaci zdjęcia to wielce głowę do góry zadrze i napisze "TO JA WIELKI WODZU Z MPK ZAJMUJĘ SIĘ BAZĄ MPK OLSZTYN, NIKT WIĘCEJ". A Idiotę to znajdź u siebie na podwórku, nie będę Ci pisał tak jak mi ktoś na priv napisał, bo nie będę mieszał w to Twojej rodziny bo do niej nic nie mam. Więc zajdź jutro na bazę i od strony OBI przy czerwonej przyczepie stoi Volvo #922 bez numerów taborowych. Jak nie zobaczysz to poproś kogoś pożyczenie okularów., albo zapisz się do okulisty. Pozdrawiam
User avatar
rafcio44108
Posts: 217
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Olsztyn

Re: Porządki

Post by rafcio44108 » 19 Feb 2018, 20:36

Tak się składa, że jutro na 4:30 będę na zajezdni, to w infokiosku, z pewnego źródła wezmę informację nt. 922. Jak go tam nie będzie, to wycofam wóz na TWB. Dalej nie rozumiesz, że ja zajmuję się bazą MPK na TWB, bo mam najpewniejsze informacje i zawsze jest porządek w bazie?
922 może mieć poździerane numery, ale nie musi być spisany ze stanu firmy, kumasz?
P.S. Na podwórku idioty nie znajdę, bo kupiłem sobie dom jednorodzinny i nie mieszkam w bloku :mrgreen: .
Image
grzegorz.bilety
Posts: 52
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Porządki

Post by grzegorz.bilety » 19 Feb 2018, 20:55

Łał masz dom, super. Gratuluję. Co Ty bredzisz, to że pracujesz na MPK nie oznacza że tylko Ty masz prawo coś tu dodać w bazie. Informację specjalnie poszedłem sprawdzić do MPK i się potwierdziła. Specjalnie zrobiłem zdjęcie abyś niedowiarku uwierzył. Masz przykład, ten wóz ( http://phototrans.pl/14,911344,0,Volvo_7000_914.html ) tak samo ma zdarte numery taborowe i stoi na MPK i wypisałeś mu wycofanie. Te dwa Volva ( http://phototrans.pl/14,910662,0,Volvo_7000_924.html ) tak samo wycofałeś w bazie choć jeszcze miały numery taborowe, dziś stały bez numerów taborowych. Ty miałeś prawo je wycofać chodź są jeszcze w MPK a ja nie ?. Kiedyś jak jeszcze dodawałem zdjęcia nie miałeś nic przeciwko wpisywaniu przeze mnie danych do metryczek wozom MPK. Zawsze dogłębnie coś sprawdzę zanim dokonam jakiejś zmiany. Nigdy nikt nie miał nic do mnie że robię jakiś burdel w bazie tylko Ty focha strzeliłeś. Zamiast spokojnie zapytać z kąt mam takie info. Na pewno odpisał bym Tobie. P.S. dziś się spytałem też o te Solarisy używane, dowiedziałem się od dyspozytora że mają drzwi odskokowe, bynajmniej ten #143.
Post Reply